Aurea Rooms - Vescovo Pitirro

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Schoonmaakservice

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Comfort tweepersoonskamer

  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Luxe vierpersoonskamer, uitzicht op de stad

  • Uitzicht op de stad
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Kaart
Via Vescovo Pitirro 1, Termoli, Provincia di Campobasso, 86039

In de buurt

  • Een kustplaats met een historisch fort, strakblauwe lucht en een rode reddingsboot genaamd 'LIDO PANFILO' aan de kust.
    Corso Nazionale
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Kathedraal San Basso
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Kasteel van Termoli
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Jachthaven van Termoli
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Spiaggia di Sant'Antonio
    5 min. wandelen - 0.5 km

Restaurants

  • Ristorante da Nicolino
    4 min. wandelen
  • Vecchia Napoli
    4 min. wandelen
  • Ristorante Mari e Monti
    5 min. wandelen
  • Rossini
    5 min. wandelen
  • La Taverna Del Porto
    3 min. wandelen

Over deze accommodatie

Aurea Rooms - Vescovo Pitirro

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Aurea Rooms - Vescovo Pitirro heeft alles wat je nodig hebt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Aurea Rooms - Vescovo Pitirro zorgen voor volop comfort dankzij gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
  • Restaurantgidsen en reisgidsen

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Wifisnelheid op de kamer: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Voorzieningen

  • Receptie met beperkte openingsuren
  • Reisgidsen

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Kamervoorzieningen

Eten en drinken

  • Restaurantgidsen

Meer

  • Kluis

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.30 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 15.00 uur tot 18.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Registratienummer van de accommodatie IT070078B4YK8W54MR
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Aurea Rooms - Vescovo Pitirro?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Aurea Rooms - Vescovo Pitirro inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Aurea Rooms - Vescovo Pitirro uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.