Hotel Holandes ligt in Teresópolis. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Staatspark Three Peaks en Nationaal park Serra dos Órgãos. Daarnaast kun je ook Sesc Teresópolis en Casa de Cultura Adolpho Bloch bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Parque Magique en Orquidario Aranda zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Teresópolis
Rua Isaias Vidal, 5800, Teresópolis, Rio de Janeiro State
In de buurt
Staatspark Three Peaks
3 min. rijden - 3.2 km
Parque Magique
10 min. rijden - 8.5 km
Sesc Teresópolis
17 min. rijden - 15.7 km
Kerk van Santa Tereza
18 min. rijden - 16.1 km
Ambachtelijke Markt Feira do Alto
23 min. rijden - 20.3 km
Lokaal vervoer
Parada Modelo Station - 80 min. rijden
Restaurants
Cantinho da Tia Lene
11 min. rijden
Restaurante Lugano
14 min. rijden
La Birosca Romana Di Sandro
10 min. rijden
Xopin
18 min. rijden
Queijaria
18 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Holandes
Hoogtepunten van de accommodatie
Een tuin, een speeltuin en een spelletjesruimte vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Holandes. Geniet van een sauna om tot rust te komen. Gratis wifi in de gemeenschappelijke delen en een businesscentrum zijn beschikbaar voor alle gasten.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Lokale shuttleservice, een computerstation en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Dingen om te doen
Sauna
Speeltuin
Spelletjesruimte
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Zwembad
Gezinsvriendelijk
Speeltuin
Spelletjesruimte
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Computerstation
Buiten
Barbecue
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 14.00 uur
Speciale incheckinstructies
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Holandes over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Holandes?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Holandes inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Holandes uitchecken?
Je dient om uiterlijk 14.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Holandes?
Dit hotel in Teresópolis ligt op 2,7 km van Staatspark Three Peaks en op 20 km afstand van Parque Magique en Pine Hill. Ook Sesc Teresópolis en Casa da Memória Arthur Dalmasso liggen op 20 km afstand.