Het vakantieappartement is nieuw en modern ingericht. De ruime woonkamer beschikt over een gezellige eethoek, een 65-inch flatscreen-tv en een boxspring slaapbank met uitzicht op de Stubai Alpen.
De keuken is uitgerust met een vaatwasser, oven, magnetron en koffiezetapparaat.
De slaapkamer heeft een flatscreen-tv en een inloopkast.
De badkamer met eigen regendouche biedt voldoende ruimte.
Er is tevens een prachtig terras beschikbaar.
De lokale toeristenbelasting bedraagt € 4,80 per persoon per nacht.
We verwelkomen u graag in ons mooie huis. Indeling:
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen Huisdieren; Niet toegestaan Bedlinnen; Available for Rent
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Available for Rent Wifi; Included
dit vakantiehuis ligt in Telfes im Stubai. Skigebied Schlick 2000 en Kreuzjochbahn zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Kerstmarkt in het Oude Centrum van Innsbruck en Maria-Theresien-Strasse. Sommerrodelbaan en Sommerrodelbaan Mieders zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Telfes im Stubai
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with 1 bedroom?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 1 bedroom inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 1 bedroom uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat Holiday apartment with 1 bedroom?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Telfes im Stubai ligt op 2 km afstand van Skigebied Schlick 2000, Kerststalmuseum en Kreuzjochbahn. Ook Serles-gondel en Sommerrodelbaan liggen op 3 km afstand.