Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Castle in Old Town ligt in Tbilisi in het stadscentrum. Shardenistraat en Winkelcentrum Galleria Tbilisi zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je 9 April Park en Poesjkin Park verkennen. Nationale Botanische Tuin van Georgië en Georgian Arts & Culture Center zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Tbilisi
Dit rookvrije aparthotel heeft niet alleen een wijnmakerij, maar ook een buitenzwembad en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. 24-uurs roomservice, een conciërgeservice en een wasserij zijn enkele van de overige voorzieningen. Elk aparthotel beschikt over een privébubbelbad binnen. Geniet daarnaast van gratis wifi en een gratis minibar. Geniet van gemakken zoals een Select Comfort-bed en lakens van Egyptisch katoen, naast leuke extraatjes zoals een kussenmenu en badjassen. Het bed wordt op verzoek verschoond.
Castle in Old Town heeft 10 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met privébubbelbaden binnen en gratis minibars. Elke kamer heeft een gemeubileerd terras. Deze kamers met een eetruimte zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. Alle bedden met een Select Comfort-matras hebben lakens van Egyptisch katoen, donsdekens en luxe beddengoed. Er is een kussenmenu beschikbaar. Dit aparthotel in Tbilisi biedt gratis wifi en kabelinternet aan.
Elke badkamer is voorzien van een aparte badkuip en douche, badjassen, pantoffels en gratis toiletartikelen. Zakelijke voorzieningen zijn onder meer bureaus, printers en (laptop)kluisjes. Ook heeft elke kamer gratis flessenwater en een haardroger. Hypoallergeen beddengoed, vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Kinderen jonger dan 14 jaar worden niet tot het zwembad toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Minikoelkast
Waterkoeler
Eetopties
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.30 uur tot 11.30 uur: GEL 35 voor volwassenen en GEL 20 voor kinderen
24-uurs roomservice
Gratis gevulde minibar
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Slaapkamers
Donzen dekbed
Hypoallergeen beddengoed
Kussenkeuzemenu
Lakens van Egyptisch katoen
Select Comfort-matras
Badkamer
1 privébadkamer
Aparte badkuip en douche
Badjassen
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Buiten
Gazon
Gemeubileerd terras
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Printer
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Tegelvloer in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
(Laptop)kluis
24-uursreceptie
Bagageopslag
Conciërgeservices
Dagelijkse huishoudservice
Elektrische adapters
Gratis mineraalwater
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Kluisje bij het onthaal
Kluisjes
Lokale kaarten
Maaltijdbezorging
Meertalig personeel
Reisgidsen
Restaurantgidsen
Schoon beddengoed (op verzoek)
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Wisselen van handdoeken op verzoek
Uitgelichte locatiekenmerken
In een historische wijk
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Wijnmakerij
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Alarmsysteem
Raambeveiliging
Brandblusser
Algemeen
10 units
3 etages
3 gebouwen
Barokarchitectuur
Gebouwd in 1724
Geluiddichte muren
Gerenoveerd - mei 2022
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Receptieruimte
Schoon beddengoed op verzoek
Toegang via buitengalerij
Tuin
Waterkoeler
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: 50 procent van de kamerprijs
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: 50 procent van de kamerprijs
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 1 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer GEL 35 voor volwassenen en GEL 20 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: GEL 40 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
Toeslag voor vroeg inchecken: 50 procent van de kamerprijs (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor laat uitchecken: 50 procent van de kamerprijs (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om een hoge stoel te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: Google Pay en Apple Pay
Langdurige huurders welkom.
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je een visum nodig hebt, contacteer dan de accommodatie voor hulp. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Voor hulp bij visa kan een accommodatie kosten in rekening brengen, zelfs wanneer je de boeking nadien annuleert. Alle regelingen, inclusief toepasselijke kosten, worden rechtstreeks tussen de gasten en de accommodatie afgehandeld.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Kinderen jonger dan 14 jaar worden niet tot het zwembad toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Castle Old Town Apartment Tbilisi
Castle Old Town Apartment
Castle Old Town Tbilisi
Castle Old Town
Castle in Old Town Tbilisi
Castle in Old Town Aparthotel
Castle in Old Town Aparthotel Tbilisi
Veelgestelde vragen
Beschikt Castle in Old Town over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Castle in Old Town?
Vandaag, 9 apr. 2026, kost een verblijf bij Castle in Old Town van één nacht voor twee volwassenen op 4 mei 2026 min. € 149, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Castle in Old Town?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Castle in Old Town inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Voor vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid) geldt een toeslag van 50%.
Tot hoe laat kan ik bij Castle in Old Town uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van 50% kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Castle in Old Town een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van GEL 40 per voertuig.
Waar staat Castle in Old Town?
Dit aparthotel ligt in Stadscentrum van Tbilisi, op 10 minuten wandelen van Museum van Illusies Tbilisi, Cathedral of the Assumption of the Virgin en Shardenistraat. Ook Kartlis Deda en Vrijheidsplein liggen op 10 minuten wandelen. Metrostation Avlabari Station ligt op 16 minuten wandelen en naar Kabelbaan van Tbilisi is het 19 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Castle in Old Town
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,6
Locatie
9,6
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 20 van 33 beoordelingen
10 - Uitstekend
20
Gastenscore: 8 - Goed. 9 van 33 beoordelingen
8 - Goed
9
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 33 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 33 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 33 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
29 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mooie locatie. Alleen wij hadden de gele kamer, en deze is niet schoongemaakt tijdens ons verblijf, wij waren er 5 dagen. Zwembad had geen voorziening om in en uit te stappen, dus je kon het zwembad bijna niet uitkomen, aangezien ik een blessure aan mijn arm heb. Dit kan echt niet.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Olga
Reisde met familie
1 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Incredible, unique stay! It the middle with old Tbilisi, located on a hill and has a beautiful view of the city. The pool is 24/7 so we were able to take a midnight swim. Breakfast was simple but good. The communication with hotel staff was superb via Viber and phone calls. Check in was seamless. Would stay here again!
Olga
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Shilpa
Reisde met een groep
27 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property is beautifully decorated. It is around the attractions. The staircase near the hotel leads to Mother of Georgia Statue. The room was spacious and the bathroom was very beautiful. The breakfast was weirdly different but still good.
Shilpa
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Isabella
Reisde met een groep
20 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful and unique, with amazing grounds and a lovely place to relax by the pool
Isabella
3 nachten verbleven in juni 2025
6/10 – Redelijk
Emmanuel
4 nov 2024
Negatief: Comfort kamer
The location was fantastic. You walk right into old town. But the property itself is a bohemian, repurposed castle difficult to navigate with terribly odd-sized rooms and luxury it certainly was not.
Emmanuel
2 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
orianda
Reisde met familie en kleine kinderen
3 sep 2024
A Unique location and property. We stayed in the largest suite which sadly has been decorated rather oddly (leather sofas and a giant chandelier that belongs in a beach resort in Tulum not in an ancient Georgian castle) The second bed in the suite was lumpy and uncomfortable. However the staff was polite, the pool unique and the location/ambiance was incredible. Just for the experience of staying in a hotel that old, I would recommend it.
orianda
2 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Bradley
28 jul 2024
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Bradley
1 nacht verbleven in juli 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Dragomir
Zakenreiziger
9 jun 2024
Negatief: Netheid, comfort kamer
The worst hotel in the world!
It is the worst hotel I have ever been for the last 30 years.
In internet it is written that there is Aeroport Transfer included, BUT it is not.
The room was dirty. There were hair all over my bed.
The hotel !!!doesn’t accept !!!!credit cards!!! They cannot give you invoice!
The room was designed with some strange Chinese sculptures which didn’t fit at all.
The guests cannot enter the hotel in the evenings with the card, but instead need to ring a bell and hope someone will hear them.
Breakfast was small, not enough and looks like from the day before
Dragomir
3 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Joseph
19 aug 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
We stayed in a castle
We stayed in the Luxury Quadruple Room and it is an experience. The room is huge and feels like you have been transported back centuries to the days of Knights and princesses.
The service is amazing and the staff is incredibly helpful. Tamari, Beqa Ioseb, and
Toko did everything to make our stay magical.
Joseph
1 nacht verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Debra Louise
Reisde met familie
20 jul 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We really enjoyed our stay at castle in old town. It was a very relaxed and unique experience.
The stairs up to the entrance were effortful but you can’t stay half way up a mountain without a few steps. Trust me. The view is worth it. The steps justified the hearty food and good wine we enjoyed.
At the castle we enjoyed the unhurried breakfasts and living amongst the history of Georgia. Every room, wall, artefact was unique and intriguing.
We spent much time at the pool deck high above the castle looking out over the roof tops. Quite spectacular.
Thank you Georgi ?? & Trovike (hope I’ve spelt that right) and the lovely young lady who’s name I fail to remember. In fact all the staff ensured our needs were met and our stay was most pleasurable.
Tbilisi is a city that grows on you. An eclectic mix of old and new but everywhere we went there was a welcome and a vibe that would draw you back.
Definitely worth exploring on foot. There are so many nooks and crannies.
We took a day trip with a private driver out to the mountains which was a long day but worth it. The hotel arranged this for us.
Thank you.
Debra Louise
4 nachten verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
Marina
Reisde met een groep
30 jan 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Perfect stay!
The best experience in Tbilisi! Rooms, breakfast, services and care about guests, location- everything was perfect.
Marina
4 nachten verbleven in januari 2023
10/10 – Uitstekend
Vilayvanh
Reisde met familie en kleine kinderen
25 okt 2021
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful hotel and very helpful staff, friendly, good location.
Vilayvanh
1 nacht verbleven in oktober 2021
6/10 – Redelijk
Florian
14 sep 2021
Man telefoniert sich zusammen . Dann ein paar Stufen nach oben, nicht schlimm. Es ist jetzt aber keine Burg oder Schloss wie in Deutschland. Eigentlich nix besonderes und die Zimmer sind jetzt auch nicht der Hit. Im Moment ist eine Baustelle nebenan.
Florian
1 nacht verbleven in augustus 2021
10/10 – Uitstekend
Ala
Reisde met familie
30 aug 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Отличное месторасположение, классный персонал
Ala
1 nacht verbleven in augustus 2021
8/10 – Goed
Simon
Reisde met familie
24 jul 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Lovely hotel and room. A lot of steps to get to it though!
Simon
4 nachten verbleven in juli 2021
10/10 – Uitstekend
Anshul
6 jul 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Anshul
1 nacht verbleven in juni 2021
10/10 – Uitstekend
Joni
10 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Joni
3 nachten verbleven in december 2019
10/10 – Uitstekend
JunichiIshikawa, tokyo
Reisde met een groep
30 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Only one day stay , but I was satisfied so much. This is not a hotel but staff is very courtesy and humble.
Next I wanna be here in summer season. Thanks for serving.
JunichiIshikawa
1 nacht verbleven in november 2019
10/10 – Uitstekend
Alex
15 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Probably the best place to stay in Tbilisi
Excellent place! Boutique, small, historical. great location, amazing views, very professional staff...
Alex
4 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Jeffery, Palm Springs California
Zakenreiziger
25 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything about this place is amazing. Location is key!! DO NOT book here if you cannot or do not like to walk or climb. Others will appreciate the view and nearby churches.
Jeffery
8 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Citlali
12 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fabulous place!
This place is a dream, and the manager is caring and understanding, the embodiment of service. We loved every second we spent there!
Citlali
2 nachten verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
12 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
I enjoyed this beautiful and unique property more than my friends did. The Castle is old; the building itself is beautiful and the room we stayed in (the big one) was incredible. Unfortunately the power went out multiple times every day and we often lost hot water, which was probably outside the hotel's control, but inconvenient because it's so hot there in the summer.
I would stay here again just for the experience; the property is absolutely beautiful inside, the rooms and the common areas. If you don't like steps, I wouldn't advise it. The two things I didn't love were the people constantly walking through the 'private' terrace (it's not private, really, there are apartments it connects to) and the breakfast room is very small and cramped. That said, for the cost and the very good communication, I would still stay again.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in mei 2019
8/10 – Goed
André
9 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Everything was good
Very nice room. The breakfast was very good too.
André
2 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Ashley
7 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
First Class but be warned of so many steps !
Amazing hotel with all the comforts. Breakfast was a little chaotic due to tight space and I think there should be a warning about how many steps to climb! I was thinking of bringing friends and relatives who are in their 80’s an d no way would they have coped with so many steps
Ashley
2 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Kenneth
4 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A dream Castle
This is the best decorated, most finely imagined place - an actual Castle! - at which I have ever stayed. The owner and staff were beyond compare.
Delicious food, genuine care, outdoor pool.
A perfect memory.