Real house Tashkent biedt onder andere designerwinkels ter plaatse. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Real house Tashkent bieden leuke voordelen zoals vloerwarming en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en eettafels.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Keukens met grote koelkasten/vriezers, bakplaten en kookgerei, borden en bestek
Flatscreentelevisies van 43 inch met digitale zenders
dit appartement bevindt zich in District Mirobod, een wijk in Tasjkent, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij een treinstation. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Seoul Gate en Theater Alisher Navoiy. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Ice City en Magic City Park een bezoekje brengen. Central Park en Anhor Lokomotiv Bogi zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Tasjkent
Tashkent (TAS-Internationale luchthaven Tashkent) - 9 min. rijden
Restaurants
Besh Qozon Osiyo
9 min. wandelen
Bamboo
6 min. wandelen
Dönerci Hamdi Usta
9 min. wandelen
Дикарем|Душевное Место
3 min. wandelen
Sorrento
8 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Real house Tashkent?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Real house Tashkent inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Real house Tashkent uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Real house Tashkent?
Dit appartement ligt in District Mirobod, op 3 km afstand van Seattle Vredespark, Tasjkent Spoorwegmuseum en Museum voor Toegepaste Kunst. Ook Museum voor de Beeldende Kunst van Oezbekistan en Ice City liggen op 3 km afstand. Oybek Station ligt op 21 minuten wandelen en naar Mingo'rik Station is het 22 minuten wandelen.