Bogdon Grand Hotel ligt in Chilonzor District, een wijk in Tasjkent. Bezoek Paleis van de Vriendschap der Volkeren en Seoul Gate, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Bloementuin Park en Milliy bog' National Park. Magic City Park en Ice City zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Tasjkent
BUNYODKOR 27, Tashkent, SUHROB, 100000
In de buurt
Magic City Park
9 min. rijden - 8.0 km
Chorsu Bazaar
11 min. rijden - 9.9 km
Tashkent Oliy Majils
8 min. rijden - 7.3 km
Seattle Vredespark
8 min. rijden - 7.3 km
Paleis van de Vriendschap der Volkeren
9 min. rijden - 8.0 km
Lokaal vervoer
Olmazor Station - 1 min. wandelen
Tashkent (TAS-Internationale luchthaven Tashkent) - 15 min. rijden
Restaurants
Pleasure
3 min. rijden
Evos Chilanzar
4 min. rijden
Jiz Biz
3 min. rijden
Кафе Гиждуван
7 min. rijden
Do'mbrobod Osh
3 min. rijden
Over deze accommodatie
Bogdon Grand Hotel
Hotel in Chilonzor District
Bogdon Grand Hotel biedt onder andere een gratis ontbijtbuffet en een wasserij. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Hulp bij uitstappen/tickets, een bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie
Een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Bogdon Grand Hotel hebben voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Bogdon Grand Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Bogdon Grand Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Bogdon Grand Hotel?
Dit hotel ligt in Chilonzor District, op 10 km afstand van Tashkent Oliy Majils, Bloementuin Park en Milliy bog' National Park. Ook Paleis van de Vriendschap der Volkeren en Magic City Park liggen op 10 km afstand. Olmazor Station ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Chilonzor Station is het 26 minuten wandelen.