Siké Holiday Home ligt in Taormina in een landelijke omgeving. Corso Umberto en Porta Catania zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Giardini-Naxos en Isola Bella (eiland). Ook Taormina-kabelbaan en Grieks Theater zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Taormina
Reggio di Calabria (REG-Strait of Messina) - 136 min. rijden
Restaurants
Area Servizio Calatabiano
9 min. rijden
Kamurria Cocktail Bar
8 min. rijden
Garden da Nino
7 min. rijden
Al Gatto Nero
5 min. rijden
Cafè San Pancrazio
7 min. rijden
Over deze accommodatie
Siké Holiday Home
Pension met een chique stijl niet ver van Strand van Giardini-Naxos
Siké Holiday Home bevindt zich dicht bij Ospedale "San Vincenzo" en Porta Catania en biedt een terras, een tuin en een bibliotheek. Trakteer jezelf op een massage bij het wellnesscentrum ter plaatse. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een bar.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en een oplaadpunt voor elektrische auto's
Een kluis bij de receptie en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Siké Holiday Home hebben leuke voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en bidets
Flatscreentelevisies met satellietzenders
Balkons of terrassen, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: EUR 8 per persoon
Een bar/lounge
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bibliotheek
Fietsenverhuur
Seizoensgebonden buitenzwembad
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Seizoensgebonden buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Picknickplaats
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Massages in de kamer
Spa dagelijks geopend
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Handdouche
In hoogte verstelbare douchekop
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke douche op de kamer
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Minibar
Restaurantgidsen
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 19.30 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 30
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 30 als je incheckt tussen 20.00 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 19.30 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 2 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 6.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 8 per persoon
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 30 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor late check-in: EUR 30 als je incheckt tussen 20.00 uur en middernacht
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: EUR 6.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van maart tot oktober
Het zwembad is toegankelijk van 07.30 uur tot 18.30 uur
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Siké Holiday Home Guesthouse Taormina
Siké Holiday Home Guesthouse
Siké Holiday Home Taormina
Siké Holiday Home Taormina
Siké Holiday Home Guesthouse
Siké Holiday Home Guesthouse Taormina
Veelgestelde vragen
Beschikt Siké Holiday Home over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 07.30 uur tot 18.30 uur geopend.
Zijn huisdieren welkom bij Siké Holiday Home?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Siké Holiday Home inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 19.30 uur. Tegen een bedrag van EUR 30 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Tegen een toeslag van EUR 30 kun je bij deze accommodatie tussen 20.00 uur en middernacht laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Siké Holiday Home uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Siké Holiday Home?
Dit wellness pension ligt in een landelijke omgeving, op 4,8 km van Strand van Giardini-Naxos en op 4,9 km van Ospedale "San Vincenzo". Ook Corso Umberto en Porta Catania liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Siké Holiday Home
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,6
Locatie
9,8
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 22 van 24 beoordelingen
10 - Uitstekend
22
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 24 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 24 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 24 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 24 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Ran
Reisde met familie
2 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Recommend!!
Super nice stuff.
Very clean and tidy
Best place to sleep , not to far from the attractions
very quiet and the view is amazing
Ran
2 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
ADRIEN
Reisde met familie
27 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sike was our first stay in our trip around Sicily and it was the perfect home away from home. Set against the hills over a quaint town, it has beautiful views of Mt Etna and the sea. It’s also only 15 drive away from the many beaches of Taormina. The breakfast every morning was absolutely delicious. Our first morning we woke up to a breathtaking view of a smoking Mt Etna in the distance. On our second morning we woke up to a double rainbow just a few kilometers away from the property. The pool was refreshing and the landscaping beautifully maintained with an assortment of flowers and lime trees. There’s a small playground if you have kiddos. And plenty of parking on the property. Google maps will try to re-direct you, but the hosts at Sike did a great job of letting us know to follow their signs to the property, which was very easy to follow and find. I would definitely stay here again when I come back to Sicily.
ADRIEN
3 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Attilio
Reisde met familie
23 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Attilio
4 nachten verbleven in september 2023
6/10 – Redelijk
ADRIANA
26 mei 2023
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Si quieres alejarte de sitios populosos...
Mi esposo y yo estuvimos alojados dos noches en el mes de mayo. Precioso sitio muy tranquilo. El acceso es por camino de tierra y, en mi opinión, totalmente necesario disponer de automovil para moverse. A unos 20 minutos aprox de Taormina.
La habitación estaba limpia y confortable, con un levísimo olor a humedad, supongo por el clima lluvioso.
Buen desayuno y atención y servicio muy amable. Recomendable para quienes disfruten de estar alejados de sitios con mucha gente y movimiento.
ADRIANA
2 nachten verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
Matteo
Reisde met familie
9 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A due passi dall 'Etna
Proprio a due passi dalle principali attrazioni quali Giarre Naxos, Taormina e l'Etna. Struttura nuova con piscina e parcheggio gratutito. Colazione ottima come la gentilezza dei proprietari. Vivamente consigliato.
Matteo
2 nachten verbleven in augustus 2021
10/10 – Uitstekend
Ilse
Reisde met familie
6 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Really really value for money, including very friendly and welcoming staff, fully equipped room and good breakfast and restaurant food. We did not have time to enjoy the swimming pool but also that looked fantastic!
Ilse
2 nachten verbleven in juli 2021
10/10 – Uitstekend
Christine
Reisde met familie
10 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
un endroit magnifique tout simplement!
Christine
2 nachten verbleven in juli 2021
10/10 – Uitstekend
Owen
Reisde met een groep, Reisde met familie
30 jun 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A holiday worth remembering
It was the first time that we opted for a Holiday Home instead of a hotel and there was no regret whatsoever. The location is a spot of heaven that allows people to relax and soak in all the beauty nature has to offer. Surrounded by friendly people and practical amenities. The staff are very accommodating with a good knowledge of the island and surroundings. Rooms are spacious and kept very clean. Our child had the time of her life playing around in a safe environment. In the evening the place is very well lit, with an amazing view of the Etna which will accompany you all through your stay. Its a recommended retreat to anyone that wants to be close to the action but want his privacy and peace to clear off from a busy schedule.
Owen
3 nachten verbleven in juni 2021
10/10 – Uitstekend
Ray
29 jun 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ray
3 nachten verbleven in juni 2021
10/10 – Uitstekend
Stefano
22 jun 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Relax
Location perfetta per chi cerca relax assoluto. Accoglienza perfetta semore discreta mai invadente
Stefano
2 nachten verbleven in juni 2021
10/10 – Uitstekend
Sarah
19 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Superb little property near Taormina
This is a wonderful property located about 20min from Taormina. The room was super clean and the staff did everything to ensure everyone’s comfort. You will need a car when staying here. The views to Mt Etna are excellent (if weather allows of cause). Great base to explore the area or simply relax by the pool.
Sarah
4 nachten verbleven in september 2020
10/10 – Uitstekend
Walter
Reisde met familie
27 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottimo hotel di recente costruzione in splendida posizione in mezzo alla tranquillità della campagna.
Abbiamo soggiornato due giorni e ci siamo trovati benissimo.
A “due passi” da Taormina e dal Parco dell’Etna.
Stanza spaziosa, pulita, ottimamente arredata e funzionale, parcheggio gratuito.
Ottima colazione gestita in modo adeguato considerate le restrizioni Covid19,
Personale cortese e molto disponibile.
Consigliatissimo.
Walter
2 nachten verbleven in juli 2020
10/10 – Uitstekend
Jean-Paul
21 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Cadre magnifique
Etablissement très agréable avec une vue idyllique sur l'Etna et la mer. Accueil très agréable, personnel très sympathique. Nôtre chambre était très confortable mais hélas pas très grande. Quel dommage d'avoir dans la chambre un frigo tellement mini qu'une bouteille d'eau d'un litre ne tienne pas !?
Jean-Paul
2 nachten verbleven in juli 2020
10/10 – Uitstekend
Dominik
12 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Dominik
2 nachten verbleven in juli 2020
10/10 – Uitstekend
Alain, Bordeaux
Reisde met partner
18 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Situation excellente, chambre spacieuse , terrasse et piscine agréables
Alain
1 nacht verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
9 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente hotel en zona tranquila
El apartamento era excelente, totalmente nuevo, con una cristalera que daba al jardín y con una decoración muy agradable. Seguramente el mejor hotel de los que hemos estado en Sicilia.
La zona de piscina estaba muy cuidada, igual que los jardines.
El hotel está alejado del centro de Taormina en una zona muy tranquila.
Por poner un pero, no ofrece comidas y hay que hacer unos kilómetros en coche para llegar a alguna zona de restaurantes. El apartamento ofrece cocina y todo lo necesario para cocinar.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Stéphanie
6 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bel endroit au milieu des orangers et des citronniers avec une magnifique vue sur l'Etna.
Dommage que les chambres ne soient pas dotées de stores.
Stéphanie
3 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
helena
16 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
helena
3 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
20 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect chill-out place on hillside 20 mins from Taormina with view of Etna. Great amenities and the staff, especially Giovanna and Lori, were most welcoming and helpful.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
3 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great property. An excellent jumping off point for Taormina and Mt. Etna area!
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
Filippo
30 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente opção próximo a Taormina
O BnB fica muito próximo de Taormina (10 minutos de carro), em propriedade tranquila e muito agradável.
As anfitriãs são gentis e prestativas. Nos deram diversas dicas e sugestões sobre a região.
As acomodações são recentes, bem decoradas e equipadas. Serviços de limpeza e arrumação impecáveis.
Estacionamento amplo, ideal para quem está de carro.
Recomendo seguramente.
Filippo
2 nachten verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
9 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Beautiful apartment
Beautiful views
Beautiful staff
We had the most expensive apartment and it was worth every penny
The only thing I could complain about was the TV stations were very limited - no English films, No English sport
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Tania, Australia
11 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Beautiful place up high overllooking Mt Etna. Very peaceful, comfortable and clean. The staff are very friendly and and very helpful. I highky recommend this place
Tania
2 nachten verbleven in september 2018
10/10 – Uitstekend
K&D, Frankfurt
10 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Zwischen Ätna und Meer
Unglaublich schöner Urlaub, eine Woche. Abgeschiedenes Haus ( 6 oder 7 Zimmer ), jedes Zimmer liebevoll eingerichtet ( konnten alle Zimmer besichtigen). Wir hatten zudem Glück und waren die Einzigen ! Liegt wohl auch daran, dass es noch keine Bewertungen hat, gibts erst seit letztem Jahr. Da etwas außerhalb immer frischer Wind und nicht ganz so heiß... Tipps vom Personal wo die Locals Essen gehen.