Hotel Le Chevalier in Stadscentrum van Taormina bevindt zich bij een trein-/metrostation. Corso Umberto en Grieks Theater zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Isola Bella (eiland) en Strand Letojanni. Villa Comunale en Passopisciaro zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Taormina
14 Salita Santippo, Taormina, ME, 98039
In de buurt
Corso Umberto
1 min. wandelen - 0.0 km
Grieks Theater
5 min. wandelen - 0.5 km
Taormina-kabelbaan
5 min. wandelen - 0.5 km
Porta Catania
7 min. wandelen - 0.6 km
Piazza IX April
3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
Station Taormina Giardini - 20 min. wandelen
Catania (CTA-Fontanarossa) - 64 min. rijden
Restaurants
Bar Re di Bastoni
2 min. wandelen
Bam Bar
4 min. wandelen
Vicolo Stretto
3 min. wandelen
stritFUD
3 min. wandelen
3 4uarti
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Le Chevalier
Hotel vlak bij Taormina-kabelbaan
In de omgeving van Corso Umberto en Grieks Theater ligt Hotel Le Chevalier, waar je geniet van een droogkuis/wasserijservice. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Vervoer vanaf de luchthaven, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Een lift, rookvrije accommodatie en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Le Chevalier bieden leuke voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met haardrogers en shampoo
Smart-tv's met streamingdiensten
(kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Shuttleservice vanaf de luchthaven (toeslag) op verzoek tussen 07.00 uur en 19.00 uur
Shuttleservice van/naar het strand (toeslag)
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Bagageopslag
Reisgidsen
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
28 treden naar de ingang
Lift (90 centimeter brede deur)
Noodtrekkoord in badkamer
Tegelvloer in de kamer
Trapleuningen (84 centimeter hoog)
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Luxe beddengoed
Badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Smart-tv
Streamingsdiensten
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Minibar
Restaurantgidsen
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is van maandag t/m zaterdag geopend tussen 08.30 uur en 13.30 uur, en van maandag t/m zaterdag tussen 17.00 uur en 19.30 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je een e-mail met speciale incheckinstructies en informatie over het elektrische deurslot. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie, elektrisch deurslot
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 25.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 120 per voertuig (voor maximum 2 personen)
Toeslag voor babybed: EUR 25.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT083097A134EDAUP5
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
In overeenstemming met nationale en gemeentelijke richtlijnen is airconditioning alleen tijdens bepaalde uren beschikbaar van 01 november tot 30 april.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Le Chevalier Hotel
Hotel Le Chevalier Taormina
Hotel Le Chevalier Hotel Taormina
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Le Chevalier?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Le Chevalier?
Vandaag, 30 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Le Chevalier van één nacht voor twee volwassenen op 15 apr. 2026 min. € 158, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Le Chevalier inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Le Chevalier uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Biedt Hotel Le Chevalier een shuttle naar het vliegveld?
Ja, vervoer vanaf de luchthaven is op verzoek beschikbaar tussen 07.00 uur en 19.00 uur. Er geldt een toeslag van EUR 120 per voertuig.
Waar staat Hotel Le Chevalier?
Dit hotel ligt in Stadscentrum van Taormina, op 10 minuten wandelen van Romeins odeon van Taormina, Taormina-kabelbaan en Grieks Theater. Ook Corso Umberto en Isola Bella (eiland) liggen op 2 km afstand. Station Taormina Giardini ligt op 20 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Le Chevalier
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,0
Voorzieningen
9,6
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 35 van 46 beoordelingen
10 - Uitstekend
35
Gastenscore: 8 - Goed. 9 van 46 beoordelingen
8 - Goed
9
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 46 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 46 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 46 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
8/10 – Goed
René
Reisde met partner
9 okt 2025
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Top locatie midden in het centrum. Parkeren gaat niet heel dichtbij , maar er is een super parkeerplek op 200 mtr van het hotel.
Support van de gastheer Alex is echt super en kregen alle info die het verblijf top maakt.
Prima kamer , schoon en leuk balkon met uitzicht aan 2 zijden op de zee.
René
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Ray, Santa Monica
Reisde met een groep
17 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very big room with incredible views. As with everything in hilly taormina, the "streets" are steps and quite a few to get down to the hotel. But the kind host carried our luggage up when we left. Grazie mille
Ray
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Mark
Reisde met partner, Reisde met familie
24 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great room, great view, steps away from the Main Street, way better than expected!
Mark
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Jacquelin, norton
Reisde met een groep
3 nov 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean, in the heart of old town perfect budget hotel. No bells and whistles, a clean place to sleep and shower.
Jacquelin
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Jill, Franklin
21 okt 2025
Jill
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Katherine Monserrat
21 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rent och fint. Trevlig personal och lätt in/utcheckning.
Väldigt centralt
Katherine Monserrat
3 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Maria Silvia
13 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
O quarto era limpo, a equipe maravilhosa e nos deu todo suporte necessário . A localização é excelente, a uns lances de escada da Umberto Corso . Recomendo
Maria Silvia
3 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Caroline
Reisde met partner
12 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Taormina is one of the nicest places we went to in Sicily. We did not love all the steps up to this hotel and even though the hotel has an elevator there are more steps up and down on each floor. Not sure if this is the norm in Taormina so maybe there are not better options. the hotel was otherwise in a good location and was clean. our room size was quite small.
Caroline
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Basmatee
Reisde met partner, Reisde met familie
9 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel is around an hour and 20 from Catania airport - Taxi cost € 140 and bus coach costs € 7. Its location is absolutely fabulous for your visit . Alex , you have been an incredible host. Alex was very proactive with information on Taormina and helped us a lot with eating , visiting recommendations. Will definitely stay there next time . Jason and Sasha
Basmatee
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Alejandro
6 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The place is right in the cebtre of Taormina.
You can't walk to the beach, but you can make the most of the town. We loved it.
Alejandro
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Camille
Reisde met partner
3 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Such a great place to stay. The staff friendly, knowledgeable and welcoming. The hotel is perfectly located, for experiencing all that Taormina has to offer. We enjoyed our stay !
Camille
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
LOUISA
Reisde met partner
28 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This property was centrally located to Corso Umberto, where all the action is. It does have an elevator and the hotel was very well kept. Alessandro was a gracious host by giving us pointers on where to go and calling a taxi to get us to the train station. Would highly recommend this hotel and would definitely stay again.
LOUISA
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Joel
Reisde met familie
25 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Petit hôtel très sympatique,à proximité de TOUT. Quelques marches à descendre pour vous retrouver au coeur de l'action. Hôte très professionnel et serviable, donnant de trés bonnes recommendations
On y retournera volontiers
Joel
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Eric
22 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Although parking is far away, you can get very close by taxi. Very nice room and very close to everything! Make sure you have the Whatsup app on your phone and the manager can answer anything for you. Loved it!
Eric
3 nachten verbleven in september 2025
2/10 – Ontzettend slecht
kevin
21 sep 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
This was the worst hotel I have ever stayed in. Location
kevin
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Steven
Reisde met partner
14 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Easy access with parking at Lumbi and then shuttle service. Very centrally located, a short walk from the gates into Taormina. Nice amenities and beautiful balcony with a stunning view. Staff was very helpful and attentitve. Would definitely recommend.
Steven
2 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Bethany
14 sep 2025
Bethany
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Teppei
Reisde met familie
9 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location and a kind, perfect owner – it was an amazing stay!
Teppei
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Vilma
Reisde met een groep
7 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location, very friendly manager. Nothing to complain
Vilma
3 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Severin
5 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Severin
5 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Kelly
Reisde met familie
26 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location and clean rooms. Alessandro was also amazing and so helpful, he also gave us great recommendations about food and beaches. 10/10 experience would definitely go back!
Kelly
5 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Warren
25 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel, highly recommend this property. It was clean and the host was friendly and helpful!!! I would definitely stay here again!!!
Warren
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Berenice
12 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, great value, super clean and quiet despite being right off the main road. Would book again
Berenice
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Stacey
Reisde met partner
12 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was our favorite stay during our 15-day trip. The hotel was clean, comfortable, and right in the middle of town. We could venture out and easily drop off packages at the hotel before heading back out. Above all, Alex was the absolute best host who went out of his way to make us feel welcome!! He was kind and knowledgeable. He was also quickly responsive to all questions or messages. He knows everything about Taormina and gave the best recommendations for restaurants and tours. We absolutely stay here during our next visit. Thanks, Alex!!
Stacey
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Alan
28 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Le Chevalier is in a great location just off the Main Street and close to restaurants,bars and shops. Ideal for a short break in Taormina to be able to access all the sights