Casa Aricò & Shatulle Suites in Taormina bevindt zich bij een trein-/metrostation. Corso Umberto en Grieks Theater zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Isola Bella (eiland) en Strand Spisone. Ook Taormina-kabelbaan en Porta Catania zijn zeker een bezoekje waard.Ga voor waterpret zoals kajakken en snorkelen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals wandel- en fietsroutes afleggen en grotten verkennen. Bekijk onze reisgids voor Taormina
Reggio di Calabria (REG-Strait of Messina) - 130 min. rijden
Restaurants
stritFUD
5 min. wandelen
Art Mediterranea Cafe
5 min. wandelen
Bam Bar
5 min. wandelen
Museo Della Pasta
4 min. wandelen
Sapori Di Mari
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Casa Aricò & Shatulle Suites
Bed & breakfast vlak bij Corso Umberto
Casa Aricò & Shatulle Suites bevindt zich dicht bij Taormina-kabelbaan en Grieks Theater en biedt een dakterras, een kunstgalerij ter plaatse en een shoppingcenter ter plaatse. Actieve reizigers kunnen roeien/kanoën en varen met een motorboot bij deze bed & breakfast. Verwen jezelf met wellness, zoals een gezichtsbehandeling, een manicure/pedicure of een lichaamsbehandeling. Naast een droogkuis/wasserijservice en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Toegang tot een buitenzwembad in de buurt
2 outdoor tennisbanen, valetparkeerservice en een shuttleservice van/naar de luchthaven
Toegang tot een healthclub in de buurt, hulp bij uitstappen/tickets en huisdierenoppas
Geldautomaat/bankservice, motorboten ter plaatse en gratis kranten
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Casa Aricò & Shatulle Suites hebben voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Italiaanse Frette-lakens, bedden met traagschuimmatrassen en donsdekens
Bidets, gratis toiletartikelen en haardrogers
(kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs parkeerplaatsen buiten het terrein (EUR 30 per nacht); reserveren verplicht
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Shuttleservice van/naar het treinstation (toeslag)
Shuttleservice van/naar het strand (toeslag)
Shuttleservice van/naar de veerbootterminal (toeslag)
Onoverdekt valetparkeren ter plaatse (EUR 30 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor valetparkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Een bar/lounge
Dingen om te doen
2 outdoor tennisbanen
Buitenzwembad (toegang voor gasten)
Designerwinkels
Eigen motorboot
Kunstgalerij
Motorbootvaren
Privérondleidingen door een wijnmakerij
Roeien/kanoën
Rondvluchten met helikopter/vliegtuig
Winkelcentrum
Yogalessen
Voorzieningen
Geldautomaat
Gratis kranten in de lobby
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Barbecue
Dakterras
Spa
Gezichtsbehandelingen
Manicures/pedicures
Massages in de kamer
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Tegelvloer in de kamer
Meer
1 gebouw
3 etages
Gebouwd in 1966
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Italiaanse Frette-lakens
Matras van memory foam
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Restaurantgidsen
Meer
Airconditioning
Elektrische adapters
Geluiddichte kamers
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 100 als je incheckt tussen 21.00 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de veerbootterminal, de luchthaven en het treinstation (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 20.00 uur.
Binnen de 2 weken voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Tot 10 kg per huisdier
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er zijn huisdierenoppassen en huisdierentrimmers beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen tot 12 worden niet toegelaten bij deze accommodatie. Alle gasten ouder dan 12 zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Valetparkeerkosten: EUR 30 per nacht
Toeslag voor late check-in: EUR 100 als je incheckt tussen 21.00 uur en middernacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Contactloos betalen is mogelijk
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT083097B4FJPBWYMP
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Kinderen t/m 12 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Beschikt Casa Aricò & Shatulle Suites over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Casa Aricò & Shatulle Suites?
Vandaag, 4 jul. 2026, kost een verblijf bij Casa Aricò & Shatulle Suites van één nacht voor twee volwassenen op 22 jul. 2026 min. € 369, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Casa Aricò & Shatulle Suites?
Ja, bij Casa Aricò & Shatulle Suites zijn huisdieren met een maximumgewicht van 10 kg per huisdier toegestaan.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Valetparkeren is mogelijk tegen een toeslag van EUR 30 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Casa Aricò & Shatulle Suites inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 100 kun je bij deze accommodatie tussen 21.00 uur en middernacht laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Aricò & Shatulle Suites uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Casa Aricò & Shatulle Suites een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er wordt per voertuig een toeslag berekend.
Waar staat Casa Aricò & Shatulle Suites?
Deze bed & breakfast ligt in het centrum van Taormina, op 5 minuten wandelen van Corso Umberto en Taormina-kabelbaan. Ook Grieks Theater en Porta Catania liggen op 15 minuten wandelen. Station Taormina Giardini ligt op 22 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Casa Aricò & Shatulle Suites
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
9,6
Personeel en service
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 53 van 61 beoordelingen
10 - Uitstekend
53
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 61 beoordelingen
8 - Goed
5
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 61 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 61 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 61 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Corina
17 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was just perfect. This place, the hotel, the breakfast, the staff are highly appreciated.
Corina
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Daniel
26 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Just as advertised. A clean, spacious room in a great location with extremely helpful staff. The team at Casa Aricò & Shatulle Suites made our trip to Taormina a success.
Daniel
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
ali
7 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Will definitely going back again
ali
3 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tania
13 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Service impeccable offert par Luca. La localisation est parfaite.
Tania
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Heidi
11 mrt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The accommodations where beautiful, the staff were very friendly and accommodating. We can’t wait to go back. Easy walk to everything in Taormina!
Heidi
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Paige
11 dec 2022
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The best holiday ever! All members of staff were attentive, friendly and went above and beyond to make us feel welcome at all times. It’s hard to express in words just how incredible our stay was and we will be returning for sure!
Paige
3 nachten verbleven in december 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
18 feb 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great place to stay
The hotel is lovely and the owners are really friendly. They will go above and beyond in trying to help you. Would definitely recommend staying in this hotel. The room had lovely view of the sea.
David
2 nachten verbleven in februari 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christina
11 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We were so well received, and felt at home. The property is beautiful and has a lovely charm to it.
Luca was an incredible host and Gabriella was the sweetest and very hospitable.
The property is very well located, just a hop and a skip away from the the Main Street. We will definitely return.
Christina
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kirk
30 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fabulous visit to Taormina
Great visit to Taormina in a fabulous location with family. We came with 2 small children and they were incredibly accommodating- thanks Luca. Luca was very helpful throughout our stay. The breakfasts were included and delicious-thanks Gabriella. A++++ stay. My highest compliment is to confirm that when I visit Taormina again, I will make reservations to stay here again.
Kirk
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Anne
15 okt 2025
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
This property was like a museum. There were pictures of nude men everywhere. Do not take your children there. It was the most unwelcoming B&B I’ve been to.
Anne
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gurmit
1 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
This property is outstanding. Our host Luca was very helpful and kind. He made it easy for us to park car and made sure we had a great experience. Will be back
Gurmit
1 nacht verbleven in mei 2023
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Victoria
18 dec 2025
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
The check-in process was a bit ludicrous lacking front desk (reception) staff that had to be coordinated for every move, even to pick up and drop off our car. The shower in our room not only barely had water coming out but there was "limited" hot water to shower with during the winter months (December), that for a medium hair length woman, not enough hot water to wash the hair. Gabriella, the housekeeping lady was the one thing we enjoyed about our stay.
Victoria
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lillian
31 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Extraordinary property
Quick getaway to Taormina. The property is lovely, well situated to the sites of the old city. Everywhere was walkable, restaurants, shops, and views of the region. The Host was very helpful w suggestions, very kind, and English was well spoken. The property felt very much like a home with beautiful decoration. The breakfast buffet was extraordinary and the table well set. The room was comfortable, welcoming, and quiet. There were plenty of amenities. Higher recommend this property or any of the other Casa Aricò.
Lillian
2 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Paulina
21 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing accommodations! Luca was such a great host! Even before we arrived in Taormina, he checked in with us and made sure we were all prepared for our arrival. Gave us great recommendations and things to do. Made us feel at home and very comfortable. Arranged parking for us as we were arriving with a car. Location was great as well. Close to everything, but far enough away to give some space from the crowds. Breakfast was delicious as well. Gabriella who ran the breakfast was super nice and lovely. Overall, a wonderful stay and experience, and we would definitely stay with them again!
Paulina
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Eric
21 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Had a wonderful experience staying here and can’t say enough great things about the host, Luka. The location is tucked away just off the main strip which made it easy to walk everywhere. They offer a transfer to and from the airport and would recommend guests to use it. Luka is the perfect host! He provided a detailed list of recommendations for restaurants, things to do, night life, etc. If I ever visit Taormina in the future I’d absolutely stay here again. Thank you Luka!!
Eric
3 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michael
29 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
2 nites was not enough time
Michael
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Madison
19 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Absolutely amazing! Luca and his staff were incredibly friendly and accommodating. Would definitely stay again!
Madison
4 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kelly
3 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Place was great. Perfect location! Breakfast was wonderful!
Kelly
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
John
16 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
What an awesome escape this place is.. you’re quickly away from the crowds enjoying your own balcony or the roof deck overlooking the ocean. Luca spoiled us and was always immediately responsive to questions via WhatsApp and provided very useful information for sightseeing and meals - all just steps away. The breakfast is excellent. We drove and the shuttle from Lumbi parking was quick and easy.
John
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ksenia
17 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Absolute gem. Gorgeous property in an elegant former family home. The decor was very tasteful, lots of interesting art and vases. Has a beautiful rooftop terrace and common area. The breakfast was delightful and we could sit on a balcony enjoying a wonderful view. Luca, the host, was super lovely and helpful, with great recommendations.
The location is also great, only a 2 min walk from the Messina gate which is the gateway to the city center. Couldn’t have been better! Highly recommend this incredible B&B. Grazie Luca!
Ksenia
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
20 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stanza molto bella, panorami bellisismi da terrazza splendida. Personale molto cortese e disponibile.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
5 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very beautiful property inside and our room was a delightful to stay in.
We had a gorgeous breakfast every morning.
The host and his team want to please and make you feel very welcome.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
4 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
This townhouse with 4 guest rooms - up several flights - is very nicely appointed and newly renovated. To get to the main street (very close to the city bus stop, a taxi stand, and a few small restaurants), it's a short walk down a narrow side street and an alley, all of which seemed safe enough. Our king bed was very firm. Our room had a small balcony with a view of other rooftops. There was no TV. The AC worked well. If you are driving, you'll have to pay about $20/day for nearby parking. The property is very close to the east end of the very nice main shopping street (no cars allowed) and a few minutes walk to the gondola to the beach part of town. The breakfast was ok: all cold items, but it was fine. Luca was very helpful. We didn't realize that he may be able to pick you up from the Catania airport and bring you back.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
4 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Una casa muy elegante y bien cuidada, mi cuarto no tenia aire acondicionado ni tv. En verano hace muchisimo calor, fue dificil dormir sin aire.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
30 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great place
Great place and we give our best recommendations! Thank you Luca for the superb hospitality. Will definitely come back. // Alex