Red Roof Inn PLUS+ & Suites Tampa

2.5-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

5,6 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Zakelijke services
De huidige prijs is € 77
inclusief belastingen en toeslagen
25 mei - 26 mei

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Red Roof Inn PLUS+ & Suites Tampa

  • Hotel vlak bij Universiteit van Zuid-Florida
  • Red Roof Inn PLUS+ & Suites Tampa bevindt zich dicht bij James A. Haley Veterans’ Hospital en H. Lee Moffitt Cancer Center en biedt een terras, een tuin en een droogkuis/wasserijservice. Gratis wifi in de kamer, een 24-uurs businesscentrum en een snackbar/deli zijn beschikbaar voor alle gasten.
  • Andere voordelen van dit hotel zijn:
    • Een buitenzwembad met ligstoelen
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een oplaadpunt voor elektrische auto's, snelle uitcheckservice en een kluis bij de receptie
    • Een automaat, rookvrije accommodatie en huwelijksservices
  • Kamervoorzieningen
  • De 116 kamers zijn inclusief voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en bureaustoelen. Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
    • Badkamers met bad/douchecombinaties en haardrogers
    • Lcd-televisies van 32 inch met premium tv-zenders
    • Minikoelkasten, microgolfovens en gratis kinderbedden

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar

Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Contactloos uitchecken

Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend

Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Parkeren is inbegrepen voor één voertuig per boeking. Voor elk extra voertuig wordt een parkeertoeslag van USD 5 in rekening gebracht.

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 15 per huisdier, per nacht (maximum USD 105 per verblijf)

Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Alleen honden en katten zijn toegestaan

2 in totaal (tot 36 kg per huisdier)

Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten

Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er kunnen 4 kinderen van 1 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd

Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Waarborg: USD 50 per accommodatie per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: USD 15 per huisdier, per nacht, maximum USD 105 per verblijf
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en raambeveiliging
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Bij verblijven van 6 nachten of korter is een dagelijkse schoonmaakservice inbegrepen. Bij verblijven van 7 nachten of langer is een beperkte schoonmaakservice inbegrepen.
Huisdieren dienen bij het inchecken te worden aangegeven. Gasten die 1 huisdier meenemen, hoeven geen huisdierentoeslag te betalen. De toeslag voor huisdieren die in het gedeelte ‘Toeslagen’ staat vermeld, is alleen van toepassing als gasten 2 of meer huisdieren meenemen. Huisdieren dienen aangelijnd te zijn in gemeenschappelijke ruimtes van de accommodatie. Van gasten wordt verwacht dat zij de uitwerpselen van hun huisdier opruimen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)

Veelgestelde vragen

Beschikt Red Roof Inn PLUS+ & Suites Tampa over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Red Roof Inn PLUS+ & Suites Tampa?

Vandaag, 24 mei 2026, kost een verblijf bij Red Roof Inn PLUS+ & Suites Tampa van één nacht voor twee volwassenen op 25 mei 2026 min. € 77, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Red Roof Inn PLUS+ & Suites Tampa?

Ja, bij Red Roof Inn PLUS+ & Suites Tampa zijn honden en katten met een gewicht van maximum 36 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Red Roof Inn PLUS+ & Suites Tampa inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Red Roof Inn PLUS+ & Suites Tampa uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).

Waar staat Red Roof Inn PLUS+ & Suites Tampa?

Dit hotel ligt in University Square, op 2 km afstand van Universiteit van Zuid-Florida en James A. Haley Veterans’ Hospital. Ook H. Lee Moffitt Cancer Center en Busch Gardens Tampa Bay liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over

5,6

5,6

Netheid

5,2

Voorzieningen

6,2

Personeel en service

5,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 187 van 888 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 144 van 888 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 124 van 888 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 146 van 888 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 287 van 888 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Terry

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Being worked on
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Dywayne

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
They great and clean
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Joanna

Good
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Amber

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Was pleasant
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Corshayla

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The lady at the front desk was a little rude at first but she was nice later on. The AC is so loud and doesn’t work. The towels and linen were all dirty. The shower was disgusting and the water smelled. Overall, we were highly disappointed.
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

James

Positief: Netheid, personeel en service
Clean and comfortable
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Angela

Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was totally unacceptable to the point of immediately leaving and finding another hotel to complete my visit to Tampa.
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Remy

Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Last night when we arrived back to put room it was very late around 1 AM and when we turned on the lights, there were roaches that scattered underneath the furniture, I had a cheer competition early so I wasn’t able to notify the front desk and we ended up having to sleep in my car because it also smelled like cigarettes and was very unsanitary.
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

JP

Positief: Netheid, personeel en service
Property was under renovation. The room looked nice and had nice beds. The bathroom tub had not yet been refinished and the ac vents were still black. Staff was incredibly helpful and took care of me. They have a restaurant on site that is being remodeled. It was the best budget hotel I’ve stayed in.
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Antonio

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
DISGUSTING
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Airicka

Positief: Netheid, personeel en service
The room was clean and we enjoyed how quiet it was...
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

SAMBHAJI

Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very filthy room and flooding riles.. lot stains everywhere.. bed, lamp, table you name it.. we couldnt unpack our bag away from bed.. Toilet flush was broken.. Also.. You could clearly hear other guests normal talks from room next door.. Overall very poor experience.. It was relatively lower cost bit these are the things which were bare minimum for any hotel to stay in businesses..
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Althea

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
My stay was good. I enjoyed the ambiance of the facility. It is close to many businesses including restaurants and that was good for me. The staff was polite and helpful.
6 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Nestor

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Great room
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Heather

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wonderful staff
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

Kathy

Positief: Netheid
Need to keep the outside cleaner !
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Jeffery

Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Not a good place. Old worn out hotel.
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Michael

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Dont go to this hotel the dint hold your booking room then you get forced to stay in a room choice of there’s they over booked it’s not there fault Exspedia they said due to a BTS concert but I payed for the rooms so they have me in 2 dirty broken rooms rooms in place of mine that t I can cancel my room and sleep in my car since there’s no iron hotels in Tampa I. The ghetto park of Tampa so one room with no air dirty and other with a motor making loud noise th solution was give. Me a box fan and tie it off maintenance isn’t Available when needed rooms staining mattress and dirty rooms disgusting bathrooms you can’t shower mess the pool is green dirty water and was told I would get a discount for inconvenience but nothing ever happened worst experience ever .
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

valentina

Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen
Horrible Horrible! Stayed there to go to Moffit in the morning, it was very loud and someone was banging on something next door. Shower is disgusting, blow dryer doesn't work, never again
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Paramy

Positief: Personeel en service, comfort kamer
Like the environment of hotel setup; rooms were cozy but needed updates & repairs plus could be cleaner; glad it’s pet friendly & close to Busch gardens plus convenient to many restaurants
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Christopher

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel was nice. I did find a used washcloth draped across the shower rod and the hot water in tub/shower never got really hot but those were my only complaints. Everything else was fine. I would stay again.
Comfortable bed
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

Wai Kuen

Positief: Netheid
Room was ok. Shower was in poor condition and hot water was intermittent.
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Steven

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We’ve stayed here a couple times. It feels safe and staff is so great.
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

James

Positief: Personeel en service
Property is sorely in need of upgrade
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd

6/10 – Matig

Mickey

Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen
We had a handicap room and I couldn't even get my scooter in the bathroom. The caulking around the tub and fixtures was unbelievably stop
2 nachten verbleven in januari 2026