Double room Nonsmoking type / Nishikawanoborichokotaji Saga
Hotel in Takeo
Fotogalerie voor Double room Nonsmoking type / Nishikawanoborichokotaji Saga





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 68
29 jan - 30 jan
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Nishikawanoborichokotaji, Saga
In de buurt
Mifuneyama Rakuen11 min. rijden - 8.7 km
Huis Ten Bosch44 min. rijden - 33.6 km
Amerikaanse Marinebasis van Sasebo47 min. rijden - 35.3 km- Marchen Mura3 min. rijden - 1.9 km
- Stadsbibliotheek van Takeo14 min. rijden - 9.7 km
Lokaal vervoer
- Ureshino-Onsen Station - 5 min. rijden
- Nagasaki (NGS) - 37 min. rijden
Restaurants
- 佐嘉平川屋 嬉野店6 min. rijden
- 中島美香園6 min. rijden
- cafe moka6 min. rijden
- UPLIFT SHIMOJYUKU5 min. rijden
- 山小屋 嬉野店5 min. rijden
Over deze accommodatie
Double room Nonsmoking type / Nishikawanoborichokotaji Saga
Gelijkaardige accommodaties

Up to two pet dogs allowed Beachside stroll A / Karatsu Saga
Up to two pet dogs allowed Beachside stroll A / Karatsu Saga
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Huisdiervriendelijk
De prijs is € 468
29 jan - 30 jan
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
1165860




