TOKYU STAY Hida-Takayama Musubi no Yu bevindt zich in Hida Takayama Onsen, een wijk in Takayama, en ligt vlak bij een treinstation. Shiroyama-park en Takayama Sky Park zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Traditioneel Cultuur- en Handwerkplein in Takayama en Yoshijima House bezoeken. Hida Minzoku Mura Folk Village en Shirakabe Dozogai zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Takayama
4-301, Hanasatomachi, Takayama, Gifu, 506-0026
In de buurt
Takayama Jinya
7 min. wandelen - 0.6 km
Ochtendmarkt van Miyagawa
12 min. wandelen - 1.0 km
Takayama Yatai Kaikan
16 min. wandelen - 1.4 km
Toeristeninformatiecentrum van Takayama
9 min. wandelen - 0.8 km
Takayama Traditionele Gebouwen Behoudsgebied
10 min. wandelen - 0.9 km
Lokaal vervoer
Station Takayama - 2 min. wandelen
Matsumoto (MMJ-Shinshu - Matsumoto) - 128 min. rijden
Restaurants
甚五郎らーめん 安川店
11 min. wandelen
EVILTEX (イーブルテックス)
4 min. wandelen
bar mellow
10 min. wandelen
麺屋しらかわ 別邸
9 min. wandelen
Brand New Day Coffee
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
TOKYU STAY Hida-Takayama Musubi no Yu
Hotel in Hida Takayama Onsen
TOKYU STAY Hida-Takayama Musubi no Yu biedt onder andere een overdekte mineraalrijke warmwaterbron (onsen) en een restaurant. Geniet van 2 warmwaterbronnen om tot rust te komen. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een ontbijtbuffet (toeslag), warmwaterbronnen ter plaatse en parkeerplaatsen ter plaatse
Een lift, een kluis bij de receptie en een automaat
Een 24-uurs receptie
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief het ontbijt, het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
De 212 kamers zijn voorzien van leuke voordelen zoals airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Parkeerplekken ter plaatse (JPY 1.500 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 09.30 uur: JPY 2.500 per persoon
Een restaurant
Dingen om te doen
2 warmwaterbronnen
Gezinsvriendelijk
Microgolfoven op de kamer
Minikoelkast
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks) (tegen een toeslag)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Spa
2 warmwaterbronnen
Afzonderlijke ruimtes voor mannen en vrouwen in het openbare badhuis
Openbare overdekte warmwaterbron (onsen)
Temperatuur van warmwaterbron: 40 ºC
Warmwaterbron geopend van 15.00 uur tot middernacht
Yukata (Japanse zomerkimono)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Dun tapijt in de kamer
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Meer
1 gebouw
9 etages
Aparte rookruimtes
Gebouwd in 2020
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Microgolfoven
Minikoelkast
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Kluis
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 03.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 6 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: JPY 150.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer JPY 2500 per persoon
Betaald parkeren: JPY 1500 per nacht
Schoonmaakkosten: JPY 1100 per dag. Dit kan variëren op basis van verblijfsduur.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Parkeren kan op basis van beschikbaarheid. Je kan geen parkeerplaats reserveren. De parkeerplaats heeft een beperkte capaciteit van 26 voertuigen.
Huishoudservice is inbegrepen bij een verblijf van 7 of meer nachten. De vermelde schoonmaakkosten zijn van toepassing op extra schoonmaakverzoeken. Op verzoek wordt er dagelijks afval opgehaald en worden handdoeken en pyjama’s verwisseld.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
De warmwaterbronnen zijn toegankelijk van 15.00 uur tot middernacht.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij TOKYU STAY Hida-Takayama Musubi no Yu?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij TOKYU STAY Hida-Takayama Musubi no Yu?
Vandaag, 24 aug. 2026, kost een verblijf bij TOKYU STAY Hida-Takayama Musubi no Yu van één nacht voor twee volwassenen op 10 sep. 2026 min. € 81, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost JPY 1500 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij TOKYU STAY Hida-Takayama Musubi no Yu inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 03.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij TOKYU STAY Hida-Takayama Musubi no Yu uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat TOKYU STAY Hida-Takayama Musubi no Yu?
Dit hotel ligt in Hida Takayama Onsen, op 10 minuten wandelen van Hida Kokubunji Tempel, Toeristeninformatiecentrum van Takayama en Nakabashi Brug. Ook Takayama Jinya en Teramachi & Shiroyama-kōen liggen op 10 minuten wandelen. Station Takayama ligt op maar 2 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.