Geheel appartement
No smoking Up to 6 people can stay With private / Takayama Gifu
Dit appartement in Takayama is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor No smoking Up to 6 people can stay With private / Takayama Gifu





Beoordelingen
9,6 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 647 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 143
23 feb - 24 feb
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Family Nonsmoking 1 minute walk from Takaya / Takayama Gifu
Family Nonsmoking 1 minute walk from Takaya / Takayama Gifu
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Microgolfoven
De prijs is € 121
18 feb - 19 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
82232
Vrbo Property
Over deze buurt

Takayama, Gifu
In de buurt
Ochtendmarkt van Miyagawa6 min. wandelen - 0.5 km
Takayama Jinya6 min. wandelen - 0.6 km
Takayama Yatai Kaikan10 min. wandelen - 0.9 km- Takayama Traditionele Gebouwen Behoudsgebied6 min. wandelen - 0.5 km
- Toeristeninformatiecentrum van Takayama6 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
- Station Takayama - 7 min. wandelen
- Toyama (TOY) - 95 min. rijden
Restaurants
- 丸 明 高山店2 min. wandelen
- つづみ3 min. wandelen
- 郷土料理 みかど2 min. wandelen
- なないろ2 min. wandelen
- あねさ茶屋藤友屋1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over No smoking Up to 6 people can stay With private / Takayama Gifu
Beoordelingen
9,6







