Hotel Marine Palace Sanuki ligt in Fukuokacho, een wijk in Takamatsu. Benesse-huismuseum en Kunstmuseum Teshima zijn culturele hoogtepunten. Als je graag een activiteit doet, kun je een bezoekje brengen aan Haven van Uno. Cultureel Gebouw van de Provincie Kagawa en Ritsurin-tuin zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Takamatsu
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Hoe laat kan ik bij Hotel Marine Palace Sanuki inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Marine Palace Sanuki?
Vandaag, 5 okt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Marine Palace Sanuki van één nacht voor twee volwassenen op 18 okt. 2026 min. € 53, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Marine Palace Sanuki uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Marine Palace Sanuki?
Dit hotel ligt in Fukuokacho, op 2 km afstand van Historisch Museum Takamatsu Heike Monogatari, Kagawa-museum en Cultureel Gebouw van de Provincie Kagawa. Ook Kitahama Alley en Winkelstraat Takamatsu Marugamemachi liggen op 2 km afstand. Station Takamatsu ligt op 26 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Marine Palace Sanuki
6,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
4,0
Voorzieningen
6,0
Personeel en service
4,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
4 nov 2019
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff very very friendly but hardly no one understand english
Very nice big room but interior needs updating at least the bed/matress should be changed.
Nice japanese breakfast
Quite long walk to the center