Nayuan Hotel (A.D. Times City) ligt in Wanbailin District, een wijk in Taiyuan. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Binhe Park en Fen River Park. Daarnaast kun je ook Het Steenkoolmuseum van China en Shanxi-museum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bekijk onze reisgids voor Taiyuan
No. 111 Heping South Road, Taiyuan, Shanxi, 030024
In de buurt
Technologische Universiteit van Yaiyuan
16 min. wandelen - 1.4 km
Het Steenkoolmuseum van China
3 min. rijden - 2.5 km
Shanxi-museum
4 min. rijden - 4.0 km
Yingze-park
6 min. rijden - 5.5 km
Universiteit van Shanxi
10 min. rijden - 11.0 km
Lokaal vervoer
Xiayuan Metro Station - 11 min. wandelen
Taiyuan Railway Station - 20 min. rijden
Taiyuan (TYN-Wusu) - 27 min. rijden
Restaurants
KFC 肯德基
12 min. wandelen
KFC 肯德基
6 min. rijden
蜜雪冰城
4 min. rijden
喜临门火锅
5 min. rijden
金闕主题酒店
6 min. rijden
Over deze accommodatie
Nayuan Hotel (A.D. Times City)
Hotel in Wanbailin District
Nayuan Hotel (A.D. Times City) biedt onder andere een wasserij en een businesscentrum.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Ontbijt (toeslag), snelle incheckservice en een lift
Een bagageopslagruimte, een kluis bij de receptie en rookvrije accommodatie
Conciërgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Nayuan Hotel (A.D. Times City) bieden veel comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis flessenwater.
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Make-upspiegel/scheerspiegel
Rolstoeltoegankelijkheid
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta
Zeep
Entertainment
Lcd-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Meer
Airconditioning
Bureau
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 12:00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatieklasse
De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en diensten.
Veelgestelde vragen
Hoe laat kan ik bij Nayuan Hotel (A.D. Times City) inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Hoeveel kost een verblijf bij Nayuan Hotel (A.D. Times City)?
Vandaag, 14 okt. 2026, kost een verblijf bij Nayuan Hotel (A.D. Times City) van één nacht voor twee volwassenen op 15 okt. 2026 min. € 19, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Tot hoe laat kan ik bij Nayuan Hotel (A.D. Times City) uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Nayuan Hotel (A.D. Times City)?
Dit hotel ligt in Wanbailin District, op 1,3 km van Technologische Universiteit van Yaiyuan en op 5 km afstand van Binhe Park en Fen River Park. Ook Het Steenkoolmuseum van China en Shanxi-museum liggen op 5 km afstand. Xiayuan Metro Station ligt op 11 minuten wandelen en naar Yanjiagou (Xiaojingyulu) Metro Station is het 16 minuten wandelen.