vista hotel ligt vlak bij de luchthaven en in een staatspark in Tabuk. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Prins Fahad Park en Tuin van koning Abdoel Aziz. Daarnaast kun je ook Tabuk Station - Hijaz Spoorwegstation en Tabuk Aantrekkingskracht Modderhuis bezoeken, enkele culturele hoogtepunten.
safa street, Tabuk, tabuk, 47311
In de buurt
Park Mall
5 min. rijden - 4.9 km
Prins Fahad Park
5 min. rijden - 4.9 km
Al Walidayn Moskee
6 min. rijden - 7.1 km
Tuin van koning Abdoel Aziz
7 min. rijden - 6.3 km
Tabuk Station - Hijaz Spoorwegstation
7 min. rijden - 7.5 km
Lokaal vervoer
Tabuk (TUU) - 17 min. rijden
Restaurants
بُن هيل
4 min. rijden
فرن ليلى
4 min. rijden
Toud Specialty Coffee | قهوة طود المختصة
5 min. rijden
MARO
5 min. rijden
Albaik Food Truck
3 min. rijden
Over deze accommodatie
vista hotel
Hotel in een staatspark
Overweeg een verblijf bij vista hotel en geniet van dagelijks een gratis receptie, een koffiebar/café en een tuin. Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen) is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van een droogkuis/wasserijservice en een bar.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een continentaal ontbijt (toeslag), een waterkoeler en een balzaal
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, een 24-uurs receptie en lokale maaltijdbezorging
Kamervoorzieningen
De 98 kamers zijn inclusief leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Bidets en haardrogers
Ledtelevisies van 52 inch met premium tv-zenders
Koffiezetapparaten/waterkokers, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij vista hotel?
Vandaag, 6 nov. 2026, kost een verblijf bij vista hotel van één nacht voor twee volwassenen op 7 nov. 2026 min. € 55, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij vista hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij vista hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat vista hotel?
Dit hotel ligt vlak bij de luchthaven, op 3,9 km van Prins Fahad Park en op 4,1 km van Park Mall. Ook Tuin van koning Abdoel Aziz en Al Walidayn Moskee liggen op 10 km afstand.