App. Hölscher # 278Location: Het appartement ligt op de 2e Verdieping van het appartementencomplex Haus Brandenburg op Brandenburger Platz, niet ver van het strand, de voetgangerszones, het "Syltness-Center" en de "Sylter-Welle". Het appartement kijkt uit op de binnenplaats. Grootte: 3-kamer appartement ca. 85 m². Voor maximaal vier personen. Uitrusting: In de woonkamer is er de nieuwe zitset met 2 fauteuils en een comfortabele bank. Flatscreen-tv en compact systeem zijn beschikbaar. Het eetgedeelte bevindt zich op het balkon op het zuiden, ernaast bevindt zich een nis met de nieuwe keuken met vaatwasser, 4-pits keramische kookplaat en oven. Er zijn twee slaapkamers. In de grote slaapkamer staat een tweepersoonsbed, in de kleinere een stapelbed, waarin ook volwassenen kunnen slapen. De badkamer heeft een ruime douche. Het gehele appartement is ontworpen met een nieuwe designvloer en is daarom ook geschikt voor mensen met allergieën. Huisdieren zijn uitdrukkelijk niet toegestaan. Roken is natuurlijk niet toegestaan in het appartement. Er is een aparte parkeerplaats op de binnenplaats van het appartementencomplex. Let op de voorschriften voor de afzonderlijke toeristenbelasting van de betreffende gemeente op Sylt. Dit wordt apart berekend en moet uiterlijk bij aankomst worden betaald.
dit vakantiehuis ligt in Sylt. Bezoek Sylt-golfclub en Golfclub Budersand Sylt als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Strand Westerland. Sylter Welle en Sylt Aquarium zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Westerland
Zijn huisdieren welkom bij App. Hölscher 21, Germany?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij App. Hölscher 21, Germany inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij App. Hölscher 21, Germany uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat App. Hölscher 21, Germany?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Sylt ligt op 10 minuten wandelen van Strand Westerland, Sylter Welle en Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer. Ook Friedrichstraße en Sylt Aquarium liggen op 2 km afstand. Station Westerland-Sylt ligt op 11 minuten wandelen.