Travelodge by Wyndham Sydney ligt in het stadscentrum en aan het water in Sydney. Bewonder de natuur bij Bras d'Or Lake en Florence Ballfields, terwijl Cape Breton Centre for Heritage and Science en North Sydney Historical Society culturele hoogtepunten zijn. Mis zeker Cape Breton Centre for Craft and Design niet. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals skiën. Bekijk onze reisgids voor Sydney
480 Kings Road, Sydney, NS, B1S 1A8
In de buurt
Membertou Heritage Park
10 min. wandelen - 0.9 km
Sydney Waterfront Boardwalk
2 min. rijden - 1.8 km
Bethel Presbyterian Church
2 min. rijden - 1.8 km
Cape Breton Centre for Craft and Design
3 min. rijden - 2.5 km
Centre 200
3 min. rijden - 2.6 km
Lokaal vervoer
Sydney, Nova Scotia (YQY) - 18 min. rijden
Restaurants
Tim Hortons
2 min. rijden
Tim Hortons
2 min. rijden
Tim Hortons
13 min. wandelen
Dairy Queen
3 min. rijden
McDonald's
3 min. rijden
Over deze accommodatie
Travelodge by Wyndham Sydney
Hotel vlak bij Cape Breton Centre for Craft and Design
Travelodge by Wyndham Sydney bevindt zich dicht bij World's Largest Fiddle en Cape Breton Centre for Heritage and Science en biedt een gratis continentaal ontbijt, een wasserij en een open haard in de lobby. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een fitnesscentrum en conferentieruimte.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een binnenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Vergaderruimtes, een feestzaal en barbecues
Geldautomaat/bankservice, bagageopslagruimte en een automaat
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 126 kamers hebben voordelen zoals (laptop)kluisjes en airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Recyclage en ledlampen
Badkamers met milieuvriendelijk toiletgerief en bad/douchecombinaties
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Gratis parkeerplekken voor mobilhomes/bussen/vrachtwagens ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 06.00 uur tot 09.30 uur
Dingen om te doen
Binnenzwembad
Bubbelbad
Sportschool
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Binnenzwembad
Koelkast op de kamer
Microgolfoven op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Geldautomaat
Wasserij
Gastendiensten
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Zakelijke diensten
22 vierkante meter aan conferentieruimte
Vergaderruimtes
Buiten
Aan het water
Barbecue
Picknickplaats
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Meer
1 gebouw
3 etages
Aparte rookruimtes
Feestruimte
Gebouwd in 1971
Open haard in de lobby
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Koelkast
Microgolfoven
Meer
(Laptop)kluis
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Energiebesparende schakelaars in kamers
Gratis lokale gesprekken
Ledverlichting
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Recycleren
Strijkijzer/strijkplank
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 03.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 19
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 15.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Bij aankomst is een geldige kredietkaart vereist voor de borg, die bedoeld is om eventuele bijkomende kosten of schade te dekken.
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn niet beschikbaar van 18 mei 2026 tot 31 mei 2026 (datums kunnen wijzigen):
Fitnessfaciliteiten
Bubbelbad
Zwembad
Van 18 mei 2026 tot 31 mei 2026 voert accommodatie renovatiewerken uit (einddatum kan wijzigen). Dit heeft betrekking op de volgende ruimtes:
De fitnessruimte
Het bubbelbad
Het zwembad
Dit hotel doet er tijdens werkzaamheden alles aan om geluidsoverlast en hinder tot een minimum te beperken.
De volgende voorzieningen zijn gesloten op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag:
Fitnessruimte
Volledig uitgeruste spa
Healthclub
Binnenzwembad
Sauna
Bubbelbad
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je CAD 45 per accommodatie, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: CAD 250.00 per accommodatie per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: CAD 45 per accommodatie, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Alleen boekingen van niet-lokale gasten worden geaccepteerd. Inchecken is niet toegestaan voor personen die op 80 km van de accommodatie wonen.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie RYA-2023-24-03291411459078892-480
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Beschikt Travelodge by Wyndham Sydney over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad. Het zwembad is niet beschikbaar van 18 mei 2026 tot 31 mei 2026 (datums kunnen wijzigen). De accommodatie gaat het zwembad renoveren van 18 mei 2026 tot 31 mei 2026 (opleveringsdatum onderhevig aan verandering).
Hoeveel kost een verblijf bij Travelodge by Wyndham Sydney?
Vandaag, 18 mei 2026, kost een verblijf bij Travelodge by Wyndham Sydney van één nacht voor twee volwassenen op 24 mei 2026 min. € 97, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Travelodge by Wyndham Sydney?
Ja, bij Travelodge by Wyndham Sydney zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van CAD 45 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Travelodge by Wyndham Sydney inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 03.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Travelodge by Wyndham Sydney uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Travelodge by Wyndham Sydney?
Dit hotel ligt in het centrum van Sydney, op 5 km afstand van Cape Breton Centre for Craft and Design, Cape Breton Centre for Heritage and Science en World's Largest Fiddle. Ook Cape Breton Universiteit en Sydney Range Front Lighthouse liggen op 15 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Travelodge by Wyndham Sydney
6,8
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,6
Netheid
6,8
Voorzieningen
8,0
Personeel en service
6,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 469 van 1902 beoordelingen
10 - Uitstekend
469
Gastenscore: 8 - Goed. 521 van 1902 beoordelingen
8 - Goed
521
Gastenscore: 6 - Redelijk. 405 van 1902 beoordelingen
6 - Redelijk
405
Gastenscore: 4 - Matig. 273 van 1902 beoordelingen
4 - Matig
273
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 234 van 1902 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
234
Beoordelingen
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
hans
27 jul 2024
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
De entree was goed. De vloer van de kamer was extreem vies. De badkamer zwaar verouderd met kapotte kraan en geen afzuiging. Het ontbijt was met plastic bordjes en bestek. Het slechtste hotel tijdens ons hele verblijf in Canada. Niet Wyndham waardig
hans
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
cheryl
15 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Friendly staff, clean rooms, good price
cheryl
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sheila
8 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff very helpful , clean room and Breakfast selection very good. Will stay there again
Sheila
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Oleh
10 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The rooms are clean, breakfast is sufficient to start the day (there is a choice).
Oleh
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Connor
26 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stayed on a business trip just for one night but was far cleaner and nicer than other hotels I’ve stayed at in the area.
Connor
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Keith
9 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Enjoyed our stay. Very helpful staff and room was nice
Keith
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Tammy
26 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
Pleasant and polite staff. Comfy beds. Nice selection for breakfast.
Tammy
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Leonard
29 mrt 2026
Breakfast was great and hot tub and pool were great since we had it to ourselves
Leonard
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Samantha
24 apr 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Breakfast was great stayed 2 nights and each day had different hot breakfast options. Great selection to feed everyone in the family. Kids enjoyed the pool and the mini arcade. Staff was fantastic both nights I stayed.
Samantha
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Terry
23 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The gentleman at the front desk both nights and the lady at checkout were very friendly and accommodating
Terry
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kathleen
23 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Yes really good
Kathleen
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Noel
12 mei 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
The property is quite dated.
Noel
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Harold
21 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean, comfortable, good night sleep. Full belly with the free breakfast. On the road again. Would stay again when traveling.
Harold
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Jennifer
10 mei 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
the staff were excellent very nice and the room was comfortable. however the breakfast is definitely disappointing it isn't very good and not many options. it could definitely be better.
Jennifer
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
James
20 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great stay. Good price
James
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jeff
29 mrt 2026
Room was very clean and nice
Jeff
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Amy
26 apr 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Pool and hot tub were dirty. Hotel is in major disrepair. However, the staff was very lovely and shoukd be commended for making the stay bearable.
Amy
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sherry
7 apr 2026
Positief: Netheid
Clean room. Pet friendly. Very nice staff.
Sherry
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Ellen
17 mei 2026
The place was old which we knew but just felt dirty. Stains on the carpet and furniture. 2 cold showers. Frustrating check in and no visit from housekeeping until the last day. Breakfast room was extremely hot.
Ellen
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Russell
8 mei 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Old and dated...
Russell
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Shaun
11 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great stay !
Shaun
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Alexandra
19 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I’d just encourage maintaining the supply of eggs, bacon, and potatoes, as the metal container tended to run short.
Alexandra
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Matthew
20 mrt 2026
Great
Matthew
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Jamie
29 mrt 2026
Positief: Personeel en service
Tv didn’t work, it’s pretty dated but a good place to lay your head when you’re passing through. Breakfast was pretty good for an included continental breakfast.
Jamie
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Justin
5 apr 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Friendly staff. Nice room. Building needs some work but looks to be under construction