Gehele woning

Beautiful home in Rezanci with private swimming pool, can be inside or outside

Fotogalerie voor Beautiful home in Rezanci with private swimming pool, can be inside or outside

Een houten eettafel, stenen muren en een zwembadgedeelte met ligbedden.
Een stenen gebouw met een zwembad, buiten zitplaatsen en houten luiken.
Een gebouw van steen met een centrale deur, houten luiken en een kleine tuin met diverse planten en bloemen.
Een stenen poort die uitkomt op een pad, omringd door bomen.
Een landelijke keuken met een houten tafel, stoelen en een stenen muur.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Beautiful home in Rezanci with private swimming pool, can be inside or outside

  • Dit prachtige stenen huis ligt in het kleine dorpje Rezanci in het binnenland van Istrië. Het huis is volledig gerenoveerd en de lokale uitstraling van een bijzondere sfeer is verrijkt met moderne decoratie. Het huis bestaat uit twee eenheden met aparte ingang, waardoor het ideaal is voor twee gezinnen of groepen vrienden. Op de begane grond bevinden zich woonkamers en een houten trap leidt naar de bovenverdieping waar zich de slaapkamers bevinden. In één unit is de eetkamer groter, zodat gasten desgewenst samen kunnen dineren, wat ze kunnen doen in een traditionele taverna of op een overdekt terras op de binnenplaats. De binnenplaats is volledig omheind en ontworpen voor zowel kinderen als volwassenen, die naast het zwembad vooral de schaduw van een eeuwenoude boom zullen waarderen. In het nabijgelegen Svetvincenat is een monumentaal stenen fort uit de 16e eeuw te zien. De locatie is ideaal voor een actieve vakantie en een goed uitgangspunt om de omgeving te verkennen. Als u naar het westen rijdt, wordt u begroet door het prachtige Rovinj en zijn pittoreske oude stad. In het oosten wachten u het toeristische Rabac en talrijke baaien met prachtige stranden en een kristalheldere zee. Als u naar het zuiden gaat, komt u in Pula, waar veel monumenten uit het verleden staan, zoals het Romeinse amfitheater. In het noorden liggen pittoreske middeleeuwse stadjes, zoals Motovun, waar elk jaar eind juli een internationaal filmfestival wordt gehouden. Als u langs de vele wijnwegen rijdt, komt u lokale tavernes tegen waar lokale lekkernijen worden geserveerd.



    - Gratis carport op locatie

    - Verbruikskosten incl.

    - Bedlinnen + handdoek (inclusief)

    - Eindschoonmaak (inclusief)



    - Zwembad: mei - eind september

    - Privé zwembad (22m2)

    - Klimaatbeheersing warm en koud

    - Kinderbed: 1

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Svetvinčenat. Bezoek Loggia en Cisterne, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Speciaal ornithologisch reservaat Palud en Festinsko kraljevstvo Grot. Paleo Park en Labirint Moči zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Svetvinčenat
Meer vakantiehuizen in Svetvinčenat
Kaart
Rezanci, Istria County

In de buurt

  • St. Catharinakerk
    10 min. rijden - 11.4 km
  • Kaštel Grimani
    11 min. rijden - 11.7 km
  • Cisterne
    11 min. rijden - 11.7 km
  • Loggia
    11 min. rijden - 11.7 km
  • Kazun
    13 min. rijden - 14.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Pula - 29 min. rijden
  • Pula (PUY) - 27 min. rijden

Restaurants

  • Pizza & BBQ Buffalo
    13 min. rijden
  • Stancija 1904., Smoljanci
    15 min. rijden
  • Birerija Kampanjola
    10 min. rijden
  • Klarici
    8 min. rijden
  • Restoran kod Kancelira
    21 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Nice home in Rezanci with private swimming pool, can be inside or outside over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Nice home in Rezanci with private swimming pool, can be inside or outside?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Nice home in Rezanci with private swimming pool, can be inside or outside inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Nice home in Rezanci with private swimming pool, can be inside or outside uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Nice home in Rezanci with private swimming pool, can be inside or outside?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Svetvinčenat ligt op 10 km afstand van St. Catharinakerk, Loggia en Cisterne. Ook Kaštel Grimani en Kerk van de Aankondiging liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Beautiful home in Rezanci with private swimming pool, can be inside or outside

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

8,0

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Wir hatten einen tollen Urlaub in einem wunderschönen Haus, die Vermieter sind auch sehr nett.

Wir hatten einen tollen Urlaub in einem wunderschönen Haus, die Vermieter sind auch sehr nett. Es hat an nichts gefehlt.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Wir hatten einen tollen Urlaub in einem wunderschönen Haus, die Vermieter sind auch sehr nett.

Wir hatten einen tollen Urlaub in einem wunderschönen Haus, die Vermieter sind auch sehr nett. Es hat an nichts gefehlt.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Very nice house - with two separate units

Two apartments in classical istria style. Functional interior but nothing to miss except a dishwasher. Very lovely hosting family. In the middle of Istria so everything to be reached in 25-40min. Pool small but nice, good for younger kids. Property with some shadow spots and a nice hammock. Simple to use BBQ grill. We (two families with kids 5-14) liked it very much.
14 nachten verbleven in juli 2021