Geheel huisje·Particuliere eigenaar
Cabaña La Estancia - Rural Hostelry
Fotogalerie voor Cabaña La Estancia - Rural Hostelry





Beoordelingen
8,8 op 10 –
Voortreffelijk
Geheel huisje
4 slaapkamers 2 badkamers
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 253
20 jul - 21 jul
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 50 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 795303
Overige info
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Over deze buurt
Sutamarchán, Boyaca
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Cabaña La Estancia - Rural Hostelry
Beoordelingen
8,8
Uitstekend
3 externe beoordelingen
Expedia's nieuwste trends
Hotels
- 5-sterrenhotels in Seefeld in Tirol
- Hotel Internos
- Le Centenaire Brussels Expo
- Hotels in Châtel
- B&B Oostelijke Dolomieten
- OZO Hotels Arena Amsterdam
- Sonesta St George Hotel Luxor
- Grupotel Playa Camp de Mar - Adults Only
- Hotels met zwembad in Bologna
- Hotel Vibra Mare Nostrum
- Hotels in San Sebastián
- Aparthotel Imperatriz
- VanderValkHotels-hotels in Hasselt
- Appartementen Oostende
- Baya Beach Aqua Park - Family Only
- Hotels in Las Palmas de Gran Canaria
- Hotels nabij Sport- en recreatiepark Blaarmeersen
- Schlosshotel Monrepos
Pakketten