Dit appartement beschikt naast een buitenzwembad over een wasserij en een tuin. Parkeren is gratis. Je vindt er ook barbecues. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als 2 badkamers en een wasmachine/droogkast, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een waterkoker.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van wasmachines/drogers en een haardroger. Deze kamers zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd met keukeneilanden. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een douche. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 25+ Mbps).
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
IJsmachine
Keukeneiland
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Theezakjes/oploskoffie
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Extra bed: AUD 50 per dag
Badkamer
2 privébadkamers
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Buiten
Barbecue
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Wasserette
Comfort
Plafondventilator
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Accom Noosa Shop 5 41 Hastings Street Noosa Heads].
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Als je na de openingstijden bij deze accommodatie arriveert, dien je op een andere locatie in te checken: [Accom Noosa Shop 5 41 Hastings Street Noosa Heads].
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan AUD 50.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan AUD 50.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: AUD 50.0 per dag
Toeslag voor extra bed: AUD 50.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Pisces Apartments Apartment
Pisces Apartments Noosa Heads
Pisces Apartments Apartment Noosa Heads
Over deze buurt
dit appartement ligt in Noosa Heads, een wijk in Sunshine Coast. Bezoek Noosa jachthaven en Lake Weyba als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Noosa Beach en Noosa Spit Recreation Reserve. Noosa Botanic Gardens en Aqua Fun Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Sunshine Coast
Maroochydore, Queensland (MCY-Sunshine Coast) - 25 min. rijden
Restaurants
Muse
6 min. rijden
Miss Moneypenny's Noosa
19 min. wandelen
RACV Noosa Resort
4 min. rijden
Moonstruck
20 min. wandelen
Somedays Pizza
4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Pisces Apartments over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Pisces Apartments?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Pisces Apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Pisces Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Pisces Apartments?
Dit appartement ligt in Noosa Heads, op 2 km afstand van Noosa Spit Recreation Reserve, Noosa Beach en Hastings Street. Ook Weyba Creek Bushland Reserve North en Weyba Creek Conservation Park liggen op 10 minuten wandelen.