Gemini Resort bevindt zich in Golden Beach, een wijk in Sunshine Coast, en ligt aan het water. Bezoek culturele hoogtepunten Queensland Air Museum en Landsborough Museum. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Caloundra Golf Club en Pelican Waters Golf Club. Reis je met kinderen? Overweeg dan Australia Zoo en Caloundra Jet Ski. Ga voor waterpret zoals duiken en snorkelen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals parachutespringen en wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Sunshine Coast
Maroochydore, Queensland (MCY-Sunshine Coast) - 33 min. rijden
Restaurants
Golden Beach Tavern
3 min. rijden
Pelican Waters Tavern
3 min. rijden
Caloundra Power Boat Club
16 min. wandelen
Seafood Market Caloundra
2 min. rijden
Zarraffa's Coffee Caloundra
2 min. rijden
Over deze accommodatie
Gemini Resort
Geniet bij Gemini Resort van het plaatselijke strand, ga kajakken en ontspan aan het buitenzwembad. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Geniet van gemakken als een wasmachine/droogkast en een zitruimte, terwijl de televisie met digitale zenders en een dvd-speler het entertainment verzorgen. Wekelijkse schoonmaakservice.
Gemini Resort heeft 52 kamers met airconditioning die zijn voorzien van wasmachines/drogers en Dvd-speler. Elke kamer heeft een balkon. Deze kamers met een zitruimte zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd en hebben eettafels. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van gratis toiletartikelen en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer heeft een televisie met digitale zenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en een plafondventilator. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.
De locatie beschikt over 2 bubbelbaden en een buitenzwembad. Naast een kinderzwembad bestaan de recreatieve voorzieningen onder andere uit een outdoor tennisbaan, een waterglijbaan en een sauna.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Gezinsvriendelijk
Babybed: AUD 56 per week
Kinderzwembad
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Een koffiebar/café
Een restaurant
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Extra bed: AUD 40 per dag
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Woonruimtes
Apart zitgedeelte
Eettafel
Entertainment
Dvd-speler
Tv met digitale zenders
Buiten
Balkon
Barbecue
Picknickplaats
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasmachine/droogkast
Wasmiddel
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Plafondventilator
Verwarming
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Hulp met excursies en tickets
Kruidenier/supermarkt
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Wekelijkse huishoudservice
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan het water
Dicht bij de oceaan
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Kajakken
Kinderzwembad
Outdoor tennisbaan
Spelletjesruimte
Tafeltennis
Verwarmd zwembad
Waterglijbaan
Brommer-/scooterverhuur in de buurt
Parachutespringen in de buurt
Parasailing in de buurt
Rondvaarten in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Snorkelen in de buurt
Surfen/bodyboarden in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Waterskiën in de buurt
Windsurfen in de buurt
Zeilen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Alarmsysteem
Brandblusser
Algemeen
10 etages
2 gebouwen
52 units
Art-decoarchitectuur
Gebouwd in 1982
Geluiddichte muren
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: AUD 50.00
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m vrijdag geopend tussen 09.00 uur en 17.00 uur, en van zaterdag t/m zondag tussen 09.00 uur en 12.00 uur.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan AUD 40 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan AUD 56.00 per week.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor laat uitchecken: AUD 50.00 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: AUD 56.00 per week
Toeslag voor extra bed: AUD 40 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Nationale beoordeling
Star Ratings Australia, een sterrenclassificatiebedrijf in Australië, heeft aan deze accommodatie een sterrenclassificatie toegekend.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Gemini Golden Beach
Gemini Resort
Gemini Resort Golden Beach
Gemini Resort Caloundra, Sunshine Coast, Australia
Gemini Resort Apartment
Gemini Resort Golden Beach
Gemini Resort Apartment Golden Beach
Veelgestelde vragen
Beschikt Gemini Resort over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Gemini Resort?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Gemini Resort inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Gemini Resort uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van AUD 50.00 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Gemini Resort?
Dit appartement in Golden Beach biedt rechtstreeks toegang tot het strand en ligt binnen 2 km afstand van Golden Beach, Pumicestone Passage en Caloundra Jet Ski. Ook Caloundra Arts Centre en Caloundra Shopping Centre liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Gemini Resort
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,4
Locatie
8,2
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 57 van 100 beoordelingen
10 - Uitstekend
57
Gastenscore: 8 - Goed. 34 van 100 beoordelingen
8 - Goed
34
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 100 beoordelingen
6 - Redelijk
6
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 100 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 100 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
8/10 – Goed
Julie, West Hindmarsh
13 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff. Nice apartment, great pool area.
Julie
4 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Armando
28 jan 2026
Armando
3 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Michelle
Reisde met partner
16 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful apartment and pool area. Comfy bed and pretty good location - only a short drive into Caloundra. Only negatives were the shower head and smelly elevators. Would stay again.
Michelle
5 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Andrew
24 jun 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Andrew
2 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Linda
16 feb 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a very pleasant stay. The view was to die for
Linda
3 nachten verbleven in februari 2025
8/10 – Goed
David
26 jan 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
David
4 nachten verbleven in januari 2025
8/10 – Goed
Judy
Reisde met familie
22 jan 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Love going to Gemini Resort. The apartment we had this time was a bit dated. Next to kids outdoor pool slide, so very noisy.
Judy
5 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Nova
Reisde met partner
9 jan 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic place to stay for families and couples! View was fantastic and the pool area had enough for everyone! Can’t wait to come back again!
Nova
3 nachten verbleven in januari 2025
8/10 – Goed
Peter
Reisde met partner
16 nov 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Good size, good elevation , excellent view. No aircon in bedroom
Peter
3 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Leanne
Reisde met familie en kleine kinderen
12 nov 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely views, waterfront access, great pool area and nice local cafes, very relaxing vibe.
Leanne
3 nachten verbleven in november 2024
8/10 – Goed
Frances
Reisde met familie
10 nov 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay - beautiful views of the passage, spacious and well kept accommodation and friendly staff. The only downside was that entering into underground parking was difficult.
Frances
3 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Sharon
Reisde met partner
17 okt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The location was excellent, everything was great, lovely big unit.
Sharon
2 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Liz
Reisde met partner
8 okt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Have been staying at the Gemini for 20 years….snd it’s still the best holiday spot. Apartments are beautifully styled and big for families. We just love the place.
Liz
3 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Leanne
Reisde met partner
2 sep 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Aircon in the bedroom is a must. The one in the lounge does not reach and it was like a sauna!
Leanne
3 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Robert
Reisde met partner
11 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen
A great place to stay close to everything friendly staff with great facilities
A real pleasure to stay here
Robert
2 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Mark
Reisde met een groep
8 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice clean property
Mark
3 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Rebecca
Reisde met familie
1 jun 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were very friendly, understanding and helpful, wonderful place to stay.
Rebecca
6 nachten verbleven in mei 2024
8/10 – Goed
Claire
Reisde met partner
10 mrt 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Great unit, shame no Airconditioning in bedroom as very hot with sun directly on glass doors.
Claire
2 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Mango
Reisde met familie
22 nov 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Would recommend to friends and family
Mango
3 nachten verbleven in november 2023
10/10 – Uitstekend
Andrew Benjamin
25 sep 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Absolutely love staying here! Great pool and quiet :)
Andrew Benjamin
7 nachten verbleven in september 2023
8/10 – Goed
Peter
18 aug 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Peter
3 nachten verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Joanne
30 apr 2023
Joanne
4 nachten verbleven in april 2023
10/10 – Uitstekend
chris
Reisde met partner
19 jan 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
liked the area, staff excellent will return
chris
7 nachten verbleven in januari 2023
2/10 – Ontzettend slecht
Pam
Reisde met een groep, Reisde met familie en kleine kinderen
13 apr 2022
Positief: Voorzieningen
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The gardens were beautiful and the pool was fantastic, but that was all. The apartment was terribly run down, hair dryer in one of the bathrooms blew up in my friends hand, owners didn't ask if they were ok just said no worries we'll get someone up to take a look later, ended up being 24hrs later. Doors to bedrooms didn't lock, balcony door you had to use two hands to open as was extremely corroded, my son sat on one of the balcony chairs and the legs just snapped off!! Couch looked like it had never been cleaned. Maintenance people, manitenance!!!!!!
Pam
5 nachten verbleven in april 2022
10/10 – Uitstekend
Howard
Reisde met partner
13 apr 2022
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
everything was perfect for our five night stay. view from our balcony was superb.