Caribbean Noosa bevindt zich in Noosa Heads, een wijk in Sunshine Coast, en ligt aan een rivier. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Noosa jachthaven. Ga naar Noosa Beach en Noosa National Park als je liever de natuur intrekt. Noosa Botanic Gardens en Aqua Fun Park zijn ook een bezoek waard. Doe mee aan outdooractiviteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en het volgen van een ecotour of maak gebruik van fietsverhuur om op eigen houtje Sunshine Coast te verkennen. Bekijk onze reisgids voor Sunshine Coast
Maroochydore, Queensland (MCY-Sunshine Coast) - 27 min. rijden
Restaurants
Noosa Heads Surf Club
8 min. wandelen
Aromas Restaurant & Bar Noosa
6 min. wandelen
Sails Restaurant Noosa
10 min. wandelen
Betty's Burgers
9 min. wandelen
Hard Coffee
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Caribbean Noosa
Dit rookvrije aparthotel heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook een wasserij en hulp bij uitstappen/tickets. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Een tuin en barbecues zijn enkele van de overige voorzieningen. Elk aparthotel is voorzien van een flatscreentelevisie met kabelzenders en een kitchenette met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een wasmachine/droogkast en een eetruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een balkon of terras.Wekelijkse schoonmaakservice.
Caribbean Noosa heeft 16 kamers met airconditioning die zijn voorzien van wasmachines/drogers en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een balkon of terras. Deze kamers met een zitruimte zijn individueel gemeubileerd. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een douche en een haardroger.
In dit aparthotel in Sunshine Coast is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie van 40 inch heeft kabelzenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en een plafondventilator. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Autoverhuur
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Kitchenette
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Extra bed: AUD 33 per nacht
Slaapkamer
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Entertainment
Flatscreen-tv van 40 inch met kabelzenders
Buiten
Balkon/terras
Barbecue
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Wasmiddel
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Plafondventilator
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Hulp met excursies en tickets
Strijkijzer/strijkplank
Wekelijkse huishoudservice
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan een rivier
Dicht bij het vlonderpad/de promenade
Dingen om te doen
Ecotours in de buurt
Fietsenverhuur in de buurt
Walvissen spotten in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
16 units
Individuele aankleding
Oplaadpunt voor elektrische auto's
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m zaterdag geopend tussen 09.00 uur en 17.00 uur, en van zondag t/m zondag tussen 09.00 uur en 11.00 uur.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je vooraf contact op te nemen met de accommodatie om de check-in te regelen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan AUD 33 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor extra bed: AUD 33 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Nationale beoordeling
Star Ratings Australia, een sterrenclassificatiebedrijf in Australië, heeft aan deze accommodatie een sterrenclassificatie toegekend.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Caribbean Noosa
Caribbean Noosa Resort
Caribbean Resort Noosa
Noosa Caribbean
Caribbean Noosa Hotel
Caribbean Noosa Apartment
Caribbean Noosa Aparthotel
Caribbean Noosa Noosa Heads
Caribbean Noosa Aparthotel Noosa Heads
Veelgestelde vragen
Beschikt Caribbean Noosa over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Caribbean Noosa?
Vandaag, 27 apr. 2026, kost een verblijf bij Caribbean Noosa van één nacht voor twee volwassenen op 28 apr. 2026 min. € 257, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Caribbean Noosa?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Caribbean Noosa inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Caribbean Noosa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Caribbean Noosa een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Caribbean Noosa?
Dit aparthotel ligt in Noosa Heads, op 2 km afstand van Noosa Beach en Noosa National Park. Noosa jachthaven ligt op 5,7 km.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Caribbean Noosa
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
9,4
Locatie
8,8
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 423 van 751 beoordelingen
10 - Uitstekend
423
Gastenscore: 8 - Goed. 264 van 751 beoordelingen
8 - Goed
264
Gastenscore: 6 - Redelijk. 46 van 751 beoordelingen
6 - Redelijk
46
Gastenscore: 4 - Matig. 13 van 751 beoordelingen
4 - Matig
13
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 751 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
Beoordelingen
8/10 – Goed
Jorg
16 dec 2018
Positief: Netheid, personeel en service
Jorg
1 nacht verbleven in december 2018
8/10 – Goed
Will, Netherlands
6 aug 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
beautiful gardens and swimming pool, comfortable room and within walking distance of main beach and national park
Will
10/10 – Uitstekend
Emilie
Reisde met partner
22 apr 2026
Positief: Netheid
Such a beautiful studio complex with great room, kitchen and view!
Emilie
4 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Hannah
Reisde met partner
9 mrt 2026
Positief: Netheid
Carribean Noosa was by far the most amazing place we have stayed at on our east coast trip! Jenny was so kind and welcoming, the room was gorgeous and so spacious, the jetty was excellent as my boyfriend loves to fish and caught some fab fish off there, the pool was beautiful too! Such a great location as only 5 minute walk to hastings street! We would definitely stay here again if we were in the area! Thank you Jenny so much for our wonderful stay!
Hannah
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Ryan, Vancouver
7 mrt 2026
Positief: Netheid
Lovely suite on the canal. Very clean and nicely appointed with everything you need.
Location is great with a short walk to Hastings st.
Great pool with sun all day long and shade if needed.
Jenny at the front desk was very friendly and helpful.
Highly recommend and I would stay here again.
Ryan
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Marilyn
23 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
Apartment spotless and had everything we needed
Marilyn
4 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
susanne
18 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
All good. Clean. Comfortable. Quiet. 3min walk to Hastings Street.
susanne
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Colin
5 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Fantastic location a short walk from the amenities and beach. The apartment was spacious clean and fresh towels delivered daily. Jenny greeted us at check in was exceptionally helpful and gave us loads of information about the area and what to see/do. Noosa Heads is a great place to visit - we were only there 3 nights and it in hindsight we should have planned a longer stay.
Colin
2 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Melanie
27 nov 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Location excellent.
Parking and facility good.
Room reasonable and clean.
More tea bags please
Melanie
1 nacht verbleven in november 2025
4/10 – Matig
Maureen
Reisde met familie
22 nov 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen
For the money, we were disappointed. The dishwasher not working, the floor not swept, sandy and dusty. WiFi in room not working, cooking utensils old, tap fixture in sink loose. Outside the door to patio dirty, dead leaves, grit etc.
This was just our unit, other units may have been fine but not going back to Caribbean. The location was great, short walk to Hastings St and shops, restaurants etc.
Maureen
5 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Chao-Wei, Brisbane
13 nov 2025
Chao-Wei
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Christine
11 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I loved the layout. They gave me a great private room overlooking the lagoon.
The decor was inviting and calming. There were fresh towels outside my door every morning. It was lovely not to be disturbed but to have those accessible!
The pool area was spotless as was the barbecue. I used both and enjoyed them immensely.
Lorikeets, ducks and fish all came to visit. I even saw a baby stingray down in the water off the pier.
The space itself was awesome with a loft for my bed. The plates and cutlery and kitchen were all really nicely prepared. Some beautiful pieces of pottery instead of the standard corningware.
There was a kayak available for rent, but I didn’t use it.
As someone who uses a French press for my coffee, I really appreciated having a unit in the kitchen 😍
There were lots of lighting options for different moods, and even a Sun umbrella on each patio.
It’s easily accessible to the main beach and town by walking.
I would stay there again in a heartbeat!!
Christine
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Richard Joseph
9 nov 2025
Richard Joseph
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Colum
7 nov 2025
Positief: Netheid
Jenny was very helpful at reception. The accomodation was great for what we needed.
Colum
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Adina
Reisde met partner
2 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved being able to chill out on the gorgeous deck with beautiful river views. Jenny was really helpful, with both early check in and late check out. We also loved renting the kayaks for a paddle on the river. In all, it was a fantastic stay.
Adina
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Richard
31 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Excellent stay
Richard
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Keng
Reisde met een groep
13 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location with easy check in
Keng
2 nachten verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
JUDY
Reisde met een groep
11 okt 2025
Negatief: Voorzieningen
Good location, good size room and water facing courtyard. The pool was nice too. The property is quite dated, photos look a lot more pleasant than seeing it in real. Hotel amenities supplies are pretty basic.
JUDY
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Kath
Reisde met partner
11 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a birthday function to attend being the reason for our stay here in Noosa Heads. This resort had only one bedroom loft units which we didn't mind. Most of the other occupants were like us, mature couples. The unit had a garden view & easy access to the pool. The unit comfortable, fully equipped kitchenette, clean towels delivered daily to the door, basket for used. Jenny and her husband friendly and welcoming live in managers. Walking distance to Hastings Street, which we only venture out to once. Being the long weekend/school holidays.. was a extremely busy. Drove over the hill to Noosa Junction for shopping, mostly locals there. (the long route but quicker). Yes would stay there again but probably not during peak tourist time.
Kath
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
JANE
28 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Great location and easy walk into Hastings st
JANE
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Frances
17 sep 2025
Great location, lovely heated pool, clean , comfortable and nice garden area
Frances
7 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Jacki
10 sep 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Jacki
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Paula
Reisde met partner
10 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely unit on the river, walking distance to Hastings St shops and beach. Added convenience of a bus at the door to go further afield. Didn’t use the car all weekend!
Paula
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Teresa
Reisde met partner
4 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Apartment is modern and comfortable, was a great location, close to the center, public transport and beach.
Lovely to sit on the river dock and watch the world go by.
We will definitely stay agin we didn't want to leave.