Caloundra Central Apartment Hotel bevindt zich in Battery Hill, een wijk in Sunshine Coast, en ligt vlak bij het strand. Caloundra Golf Club en Pelican Waters Golf Club zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Australia Zoo en Caloundra Arts Centre bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Sunshine Coast Skydivers of NightQuarter. Ga voor waterpret zoals snorkelen en surfen/bodyboarden. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals wandel- en fietsroutes afleggen en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Sunshine Coast
Corner Browning Boulevard & Nicklin Way, Battery Hill, QLD, 4551
In de buurt
Dickey Beach
14 min. wandelen - 1.2 km
Moffat Beach
3 min. rijden - 3.1 km
Caloundra Private Clinic
5 min. wandelen - 0.5 km
Currimundi Lake
19 min. wandelen - 1.6 km
Caloundra Golf Club
19 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Station Beerwah - 21 min. rijden
Luchthaven van Brisbane (BNE) - 64 min. rijden
Restaurants
Parklands Tavern
3 min. rijden
The Shack Fish & Chippery
4 min. rijden
Chicken Spot
15 min. wandelen
KFC
3 min. rijden
Moon Bear Sushi & Charcoal Grill
15 min. wandelen
Over deze accommodatie
Caloundra Central Apartment Hotel
Dit rookvrije aparthotel heeft niet alleen 2 buitenzwembaden, maar ook een conferentiecentrum en een bubbelbad. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook conferentieruimtes, een kinderzwembad en een droogkuis/wasserijservice. Elk aparthotel biedt een droogkast en een koelkast, plus een microgolfoven en een lcd-televisie met kabelzenders. Luxe beddengoed, een waterkoker en een gratis dagblad zijn enkele van de overige voorzieningen. Wekelijkse schoonmaakservice.
Caloundra Central Apartment Hotel heeft 20 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een gratis dagblad en een haardroger. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Een koelkast en een microgolfoven zijn ook beschikbaar.
Elke badkamer is voorzien van een douche en gratis toiletartikelen. Elke lcd-televisie van 32 inch heeft kabelzenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen. Wekelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is hypoallergeen beddengoed beschikbaar. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
De locatie beschikt over 2 buitenzwembaden en een kinderzwembad. Overige recreatieve voorzieningen zijn onder andere een bubbelbad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Babybed: AUD 30 per verblijf
Kinderzwembad
Eten en drinken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Slaapkamers
Extra bed: AUD 30 per verblijf
Hypoallergeen beddengoed
Luxe beddengoed
Wekker
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Zeep
Entertainment
Lcd-tv van 32 inch met kabelzenders
Buiten
Barbecue
Picknickplaats
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Droogkast
Wasservice
Werkplekken
Bureaustoel
Conferentiecentrum
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Automaat
Bagageopslag
Gratis dagbladen
Hulp met excursies en tickets
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Wekelijkse huishoudservice
Uitgelichte locatiekenmerken
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Kinderzwembad
Mountainbiken in de buurt
Snorkelen in de buurt
Surfen/bodyboarden in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
1 gebouw
20 units
3 etages
Feestruimte
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De accommodatie rekent 1.5 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
De receptie is van maandag t/m vrijdag geopend tussen 08.00 uur en 18.00 uur, van zaterdag t/m zaterdag tussen 09.00 uur en 18.00 uur, en van zondag t/m zondag tussen 09.00 uur en 14.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie, sleutelkastje
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan AUD 30.0 per verblijf.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan AUD 30 per verblijf.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: AUD 30 per verblijf
Toeslag voor extra bed: AUD 30.0 per verblijf
De accommodatie berekent een toeslag van 1.5 procent op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
Star Ratings Australia, een sterrenclassificatiebedrijf in Australië, heeft aan deze accommodatie een sterrenclassificatie toegekend.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Caloundra Central Apartment Hotel
Caloundra Central
Caloundra Central Battery Hill
Caloundra Central Apartment Hotel Aparthotel
Caloundra Central Apartment Hotel Battery Hill
Caloundra Central Apartment Hotel Aparthotel Battery Hill
Veelgestelde vragen
Beschikt Caloundra Central Apartment Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt 2 buitenzwembaden en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Caloundra Central Apartment Hotel?
Vandaag, 8 mrt. 2026, kost een verblijf bij Caloundra Central Apartment Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 29 mrt. 2026 min. € 95, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Caloundra Central Apartment Hotel?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Caloundra Central Apartment Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Caloundra Central Apartment Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Caloundra Central Apartment Hotel?
Dit aparthotel ligt in Battery Hill, op 15 minuten wandelen van Caloundra Private Clinic en Coondibah Reserve. Ook Dickey Beach en Ballinger Beach liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Caloundra Central Apartment Hotel
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
7,8
Locatie
7,8
Personeel en service
7,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 414 van 1292 beoordelingen
10 - Uitstekend
414
Gastenscore: 8 - Goed. 469 van 1292 beoordelingen
8 - Goed
469
Gastenscore: 6 - Redelijk. 241 van 1292 beoordelingen
6 - Redelijk
241
Gastenscore: 4 - Matig. 103 van 1292 beoordelingen
4 - Matig
103
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 65 van 1292 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
65
Beoordelingen
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
28 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
17 mrt 2016
Positief: Personeel en service
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Greg
Reisde met partner
26 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was spotless and the lovely staff upgraded our room
Greg
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Julie
2 feb 2026
Julie
2 nachten verbleven in januari 2026
6/10 – Redelijk
William, Gold Coast
Reisde met partner
21 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
Property is very basic, units have very dated furniture and very small TV ECT, staff were extremely helpful and lovely to deal with, just the property is quite aged and very limited parking.
William
2 nachten verbleven in januari 2026
4/10 – Matig
Catherine
1 jan 2026
Catherine
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Heidi
29 nov 2025
Heidi
1 nacht verbleven in november 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Paula
Reisde met familie
17 nov 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Complaint. When I rang up our booking I confirmed if it was a two bedroom apartment and the lady said it was week prior Or I would've have booked it. The receptionist was meant to be open rang five times no answer. Until my son could just reach behind the counter and rang he bell. When we spoke to her i she seemed quite confused as someone booked a two bedroom under a similar name. She gave us a roll out bed anyway but wasn't happy as I did ring up and confirm it or I would've cancelled it. The doona had no cover they were disgusting and so were the pillows I reckon they were ten years old. The air conditioner wasnt really working No toilet paper in the room the bathroom wall had a hole in it clog up with toilet paper. The lounge had a piece of the frame poking out and my son and I both poke our self's on it. Had to put a towel on it to seat in it. The Whole place was terrible run down wasn't worth the money. And I would have cancelled it if it wasn't two bedroom but the lady on the phone week prior said it was
Paula
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Allan
16 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Clean room, very handy for getting our car serviced
Allan
2 nachten verbleven in september 2025
2/10 – Ontzettend slecht
David
9 nov 2025
David
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Patricia
7 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Staff and amenities, good location for my needs.
Patricia
2 nachten verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Bianca
Reisde met familie en kleine kinderen
31 okt 2025
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Apartment had everything one could need for a stay. It could have done with a better clean and towels had been forgotten by whom ever made up the room but it was quickly fixed by the manager
Bianca
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Anthony
31 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely welcome on arrival. Room and facilities spotless. Great to have undercover parking. The apartment we had came with a balcony / table - ideal for reading, cuppa or something stronger and nibbles.
Maybe 15 minutes walk to beach to take in the sunrise.
Anthony
2 nachten verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
James
Reisde met partner
19 okt 2025
Negatief: Voorzieningen
Motel quality.
Fairly clean.
Tv was so old that it could not display anything above standard definition in terms of free to air tv, which meant almost all channels didn't work.
No capacity to stream apps etc. to the tv.
James
1 nacht verbleven in oktober 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Delma
Reisde met partner
16 okt 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Permanent residents took all parking including the 4 disabled parking slots. Had to walk my disabled husband uphill for half a block. We worried about the security of our vehicle all night
Delma
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Katrina
Reisde met een groep
6 okt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location and a clean and well presented room.
Katrina
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Luke
Reisde met partner
6 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This had everything we needed for a couple nights.
Our negative for this place was that our room card didnt give us access to the secure carpark. (Wouldn't open roller gates) parked on the street.
Luke
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Tegan
Reisde met familie
2 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
The 2-bedroom family room was clean and tidy. It could do with some maintenance, however.
Pool was clean but would be better if it was heated. Children didn't enjoy swimming as it was freezing; even on a hot day.
Overall we had a nice stay.
Tegan
3 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Darrlena
28 sep 2025
Positief: Netheid
Cosy little unit good for a couples stay
The unit itself was cosy for a couple stay but the couch was a little too small when you have a big broad husband to share it with. Unfortunately there was no broom or mop provided that we could use given we were there for 8 nights. Other than that, enjoyable stay.
Darrlena
8 nachten verbleven in september 2025
2/10 – Ontzettend slecht
angela
Reisde met partner
27 sep 2025
Negatief: Netheid
We booked this property. Got a confirmation number. Had friends drive us to the property within the hour. Desk was closed. Phoned number provided. Male answered saying there was no reservation for us. Female came down soon after and stated there was no way we could have booked a room as they have no vacant rooms.
She had no interest in seeing our confirmation information. There was no effort to empathize or Offer an apology! Very disappointed in her response and attitude.
At the same time time period. Another couple arrived. They had booked a room. Confirmed it. They were treated same way and no room was reserved for them. We were visiting from Canada and had little resources to deal with the fraudulent booking situation!
angela
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Kristy
Reisde met partner
26 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean, comfortable, friendly staff, lovely pool area.
Kristy
1 nacht verbleven in september 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Almina
Zakenreiziger, Reisde met partner
14 sep 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The receptionist was unbelievably rude and unhelpful. The fridge was not working, so when we reported that it’s not working and that our food was spoiled overnight the receptionist told that that we didn’t have much food in there and that he couldn’t help us except bring a smaller fridge and put it in the middle of the kitchen. We asked to be transferred to another room and were told that they’re fully booked and he cannot do that. In fact there was plenty of rooms available, he just couldn’t be bothered to do the paperwork. So we asked for a refund for the rest of the time we paid for and were told that they don’t do refund. When I told him that the balcony was not cleaned for a very pong time and he’d bird droppings all over it he just looked at me and ignored my concerns completely. So very unhelpful receptionist. Bed is in desperate need of replacement, it’s falling apart.
This is not a 4 star stay whatsoever. Will never go back to this place.
Almina
2 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
8 sep 2025
Average at best .
Front desk staff were polite and friendly but the facilities were dated , could have been cleaner. TV was shoved up in corner so only could see 3/4 screen from bed. Was a desk however the chair with it was so low that has to put three pillows and a blanket on it to be able to do any work . Wasn’t the worst but wouldn’t stay there again
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Charlene
Reisde met partner, Reisde met familie
1 sep 2025
Road noise was not great. Curtains were old and damaged, couldn't close them properly to keep the walkway light out. Pillows were terrible, bring your own. The shower was great though, good and hot. Staff were lovely and friendly and helpful. Just some updating with pillows and drapery and noisy road were issues, bought our own cups, microwave looked really old so didn't use it. Parking could be an issue in really busy times.