2 Hastings Street bevindt zich in Noosa Heads, een wijk in Sunshine Coast, en ligt aan een rivier. Bezoek Lake Weyba en Noosa jachthaven als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Noosa Beach en Noosa Spit Recreation Reserve. Noosa Botanic Gardens en Aqua Fun Park zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals kajakken of snorkelen of beleef avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en parachutespringen. Bekijk onze reisgids voor Sunshine Coast
Maroochydore, Queensland (MCY-Sunshine Coast) - 32 min. rijden
Restaurants
Noosa Heads Surf Club
6 min. wandelen
Aromas Restaurant & Bar Noosa
4 min. wandelen
Sails Restaurant Noosa
7 min. wandelen
Hard Coffee
2 min. wandelen
Betty's Burgers
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
2 Hastings Street
Dit rookvrije aparthotel beschikt over hulp bij uitstappen/tickets, gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk aparthotel heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een balkon of terras. De keuken is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Wekelijkse schoonmaakservice.
2 Hastings Street heeft 13 kamers met airconditioning die zijn voorzien van wasmachines/drogers en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een balkon of terras. Deze kamers zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd met eettafels. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een douche en een haardroger.
In dit aparthotel in Sunshine Coast is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie van 50 inch heeft premium digitale zenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en een plafondventilator. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Extra bed: AUD 50 per dag
Luxe beddengoed
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 50 inch met premium digitale zenders
Buiten
Balkon/terras
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Wasmiddel
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Airconditioning
Plafondventilator
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Hulp met excursies en tickets
Strijkijzer/strijkplank
Wekelijkse huishoudservice
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan een rivier
Dicht bij de jachthaven
Dicht bij het vlonderpad/de promenade
Dingen om te doen
Vissen
Brommer-/scooterverhuur in de buurt
Ecotours in de buurt
Fietsenverhuur in de buurt
Kajakken in de buurt
Kanoën in de buurt
Motorbootverhuur in de buurt
Parachutespringen in de buurt
Rondvaarten in de buurt
Rotsklimmen in de buurt
Snorkelen in de buurt
Surfen/bodyboarden in de buurt
Surflessen in de buurt
Walvissen spotten in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
13 units
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 15.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De accommodatie rekent 1.1 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
De receptie is van maandag t/m vrijdag geopend tussen 09.00 uur en 15.00 uur, en van zaterdag t/m zaterdag tussen 09.00 uur en 12.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Gasten die van maandag t/m zaterdag na 17.00 uur of op zondag na 12.30 uur verwachten te arriveren, dienen vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies en een toegangscode.
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn elk jaar tijdens bepaalde seizoenen gesloten, en wel van 1 november tot 5 november:
De bar/lounge
De eetgelegenheden
De wasserette
Het parkeerterrein
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan AUD 50.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan AUD 50.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Servicetoeslag: 1.5 procent
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: AUD 50.0 per dag
Toeslag voor extra bed: AUD 50.0 per dag
De accommodatie berekent een toeslag van 1.1 procent op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 2 Hastings Street?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij 2 Hastings Street inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 15.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij 2 Hastings Street uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 2 Hastings Street?
Dit aparthotel ligt in Noosa Heads, op 5 minuten wandelen van Noosa Spit Recreation Reserve en Noosa Beach. Hastings Street ligt op enkele stappen afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over 2 Hastings Street
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
9,2
Locatie
7,8
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 81 van 190 beoordelingen
10 - Uitstekend
81
Gastenscore: 8 - Goed. 74 van 190 beoordelingen
8 - Goed
74
Gastenscore: 6 - Redelijk. 20 van 190 beoordelingen
6 - Redelijk
20
Gastenscore: 4 - Matig. 11 van 190 beoordelingen
4 - Matig
11
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 190 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Susie
23 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
We had a wonderful time
Susie
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Lee-anne
25 aug 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Perfect location and well equipped.
Lee-anne
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Penelope
30 jan 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Great property, perfect location
Penelope
3 nachten verbleven in januari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hadyn
18 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Outstanding property with stunning view of the Noosa River
Hadyn
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geoff
25 jan 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Great location
Geoff
4 nachten verbleven in januari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lara
13 jul 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Fantastic location!
Lara
7 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jayne
25 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Comfortable beds and peaceful view out onto the park
Jayne
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Richard
16 mei 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
We had a great stay, the room was light and comfortable.
Location is close to everything, beach, shops and food.
Richard
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tom
7 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Lovely well located appartment .
Tom
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Penny
12 feb 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Great mgt and staff. Excellent location, clean.
Penny
2 nachten verbleven in februari 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sean
10 jul 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Lovely clean apartment that had a nice view onto the river. Very comfortable and we would stay here again.
Sean
3 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Elia
30 nov 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Very nice set up with 2 Queens with Ensuites and located on the quiet side of Hastings .Very well maintained
Elia
3 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Martin
18 jul 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Five stars all round definitely will be booking again
Martin
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Zoe
26 feb 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
Beautiful place and perfect location close to Hastings street. We were able to organise a late checkout which made our last day so much more comfortable. Would love to stay here again!
Zoe
3 nachten verbleven in februari 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Shelby
5 jun 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Beautiful unit close to everything Noosa has to offer. Will definitely book again!
Shelby
2 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kristina
22 jul 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Excellent property, hosts were really lovely and helpful. Easy parking, tidy and well appointed apartment. Location to beach, eateries, shopping is all excellent. On my list if I was to go to Noosa again.
Kristina
3 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rosa
11 dec 2022
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Lovely accommodation. Very clean. Great location. Late check out offered - very kind.
Rosa
2 nachten verbleven in december 2022
Geverifieerd
6/10 – Matig
Natalie
6 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Property is perfectly situated close to the beach and the village. You can walk everywhere. The unit has all the necessary for a comfortable stay. The beds provided are more equipt for 2x adults and kids rather than 4 adults.
Natalie
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Danny
9 mrt 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
The unit was very clean and comfortable. Very convenient location on Hastings Street. Was able to leave our car there until 12pm allowing us to spend Sunday morning at the beach without needing to rush. Was a great place to stay!
Danny
2 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Jason
27 okt 2024
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
dirty, poorly cleaned, furniture especially bed terrible, only good point is location - otherwise never stay here again
Jason
7 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jacinta
28 mei 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Good value
Jacinta
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
James
28 dec 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
prefect location, didnt need the car at all. Walk everywhere to national park, beach, dining restaurants. very relaxing. accommodation have everything we need, feel like second home, very clean, comfortable and quiet. Will be back.
James
2 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Cliff
15 jun 2023
Positief: Netheid, communicatie
Enjoyed 8/10
Cliff
3 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Catherine
13 dec 2022
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
I received a phone call not long after booking to confirm I received email details for accessing safe to get key. The location was excellent, property clean and easy secure car parking. Property Manager was very friendly.
Catherine
2 nachten verbleven in december 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
John
20 dec 2023
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Perfect location in Noosa Heads
Apartment 8 was recently refurbished and has all the mod cons. Showers were good, Ac and fans in each room. Location was perfect at the quiet end of Hastings Street adjoining the headland reserve and Noosa River. Great for morning and evening walks, and close to beach across Hastings Street. Easy access to all the restaurants and shops.