Dit rookvrije appartement beschikt naast een wasserij over een tuin. Dit appartement heeft een wasmachine. Verder is de kitchenette voorzien van een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Een terras, een smart-tv en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke kamer heeft een terras. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een bad of douche. Elke kamer is voorzien van smart-tv.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strandstoelen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Kitchenette
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Smart-tv met kabel-/satellietzenders
Stereo-installatie
Buiten
Patio
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
2 huisdieren in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Gelijkvloerse accommodatie
Goed verlicht pad naar de ingang
Rolstoeltoegankelijke paden
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Over deze buurt
dit appartement ligt in Südharz. Hexentanzplatz Thale en Titan RT zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Museum Kleines Bürgerhaus en Pullman City Harz bezoeken. Bekijk onze reisgids voor Stolberg
Hecklingen (CSO-Magdeburg - Cochstedt) - 71 min. rijden
Restaurants
Burggasthof Hohnstein
25 min. rijden
Bergschänke
15 min. rijden
Café Alt
5 min. wandelen
Café Stolberger Hof
6 min. wandelen
Restaurant Thyra Fuchs
10 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Ferienwohnungen Stolberg - Apartment first floor?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Waar staat Ferienwohnungen Stolberg - Apartment first floor?
Dit appartement in Südharz ligt op 10 minuten wandelen van Museum Alte Münze en Museum Kleines Bürgerhaus. Ook Natuurpark Harz-Saksen-Anhalt en Schloss Stolberg liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen over Ferienwohnungen Stolberg - Apartment first floor