Rioca Stuttgart Posto 4 in Zuffenhausen bevindt zich bij een trein-/metrostation. Porsche Museum en Mercedes Benz-Museum zijn culturele hoogtepunten en Dierentuin Wilhelma is een populaire attractie. Loewentor Museum en Planetarium Carl Zeiss zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Stuttgart
Dit aparthotel beschikt over een snackbar/deli, een dakterras en een wasserij. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een snelle incheckservice, een gemeenschappelijke woonkamer en een kluis bij de receptie. Elk aparthotel bevat een kitchenette met een kookplaat en vaatwasser, naast gratis wifi en een ledtelevisie met satellietzenders. Netflix, luxe beddengoed en een regendouche zijn enkele van de overige voorzieningen. Wekelijkse schoonmaakservice.
Rioca Stuttgart Posto 4 heeft 172 kamers met een espressoapparaat en een kluis. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben kitchenettes met een kookplaat, kookgerei, borden en bestek, een vaatwasser en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche en een haardroger.
In dit aparthotel in Stuttgart is wifi gratis, met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen). Elke ledtelevisie van 43 inch heeft satellietzenders en Netflix. Ook heeft elke kamer gratis flessenwater en verduisterende gordijnen. Hypoallergeen beddengoed en een strijkplank/strijkijzer zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een carport
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Kinderstoel
Knutselspullen
Kitchenette
Afwasmachine
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Eetopties
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 11.00 uur: EUR 19,50 per persoon
Snackbar/delicatessenwinkel
Slaapkamers
Hypoallergeen beddengoed
Luxe beddengoed
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Gemeenschappelijke woonkamer
Entertainment
Led-tv van 43 inch met satellietzenders
Netflix
Streamingdiensten
Buiten
Dakterras
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Flexwerkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
1 huisdier in totaal
Toeslag: EUR 15 per huisdier per nacht
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Voer- en drinkbakken
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Gratis mineraalwater
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Meertalig personeel
Receptie met beperkte tijden
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verduisterende gordijnen
Wekelijkse huishoudservice
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de luchthaven
Dicht bij een metrostation
Direct bij een trein-/metrostation
In een zakendistrict
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Alarmsysteem
Brandblusser
Algemeen
172 units
Geluiddichte muren
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot middernacht.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 3 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 19.50 per persoon
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Rioca Stuttgart Posto 4 Stuttgart
Rioca Stuttgart Posto 4 Aparthotel
Rioca Stuttgart Posto 4 Aparthotel Stuttgart
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Rioca Stuttgart Posto 4?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Rioca Stuttgart Posto 4?
Vandaag, 7 apr. 2026, kost een verblijf bij Rioca Stuttgart Posto 4 van één nacht voor twee volwassenen op 12 apr. 2026 min. € 69, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Rioca Stuttgart Posto 4 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Rioca Stuttgart Posto 4 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Rioca Stuttgart Posto 4?
Dit aparthotel ligt in Zuffenhausen, op 5 km afstand van Porsche Museum, Killesbergpark en Max-Eyth-See. Ook Loewentor Museum en Dierentuin Wilhelma liggen op 5 km afstand. Metrostation Salzwiesenstraße en Metrostation Wimpfener Straße liggen op 5 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Rioca Stuttgart Posto 4
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,4
Voorzieningen
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 362 van 464 beoordelingen
10 - Uitstekend
362
Gastenscore: 8 - Goed. 82 van 464 beoordelingen
8 - Goed
82
Gastenscore: 6 - Redelijk. 12 van 464 beoordelingen
6 - Redelijk
12
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 464 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 464 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Anton
Zakenreiziger
10 dec 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Anton
1 nacht verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Floris
Reisde met een groep
9 sep 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Erg vriendelijk personeel, mooi verzorgt ontbijt, gezellig interieur, nette kamer slechte matras lig een een kuil met andere woorden veel en veel te zacht, heb geen oog dicht gedaan.
Floris
2 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Rob
Zakenreiziger
17 mei 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
no nice surroundings
Rob
1 nacht verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Marc
11 apr 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Marc
1 nacht verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Abdullah
Reisde met familie
17 sep 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
👌👌
Was very clean and good organized. We really could relax before going further with our trip bu car!
Abdullah
1 nacht verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Twan
14 sep 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
Anders, maar zeker de moeite waard
Heel bijzonder hotel in de sfeer van Brazilië. Aangenaam verrast door de aankleding van het hotel en de uitrusting van de kamer.
Twan
1 nacht verbleven in september 2022
8/10 – Goed
Andreas, Wermelskirchen
7 apr 2026
Positief: Netheid
Sehr schönes Zimmer, praktische Küche und nette Sitzecke.
Auch das Bad hat mir sehr gut gefallen und die ganzen technischen Gimmicks (Bluetooth-Spiegel im Bad, schnurloses Laden vom Smartphone auf dem Nachttisch, Bluetooth-Musik im Nachttisch integriert) waren sehr cool.
Was mich ein wenig enttäuscht hat, war der "Balkon". Das war nur eine Minifläche mit offenem Stahlboden. Zum Einen kann man sich da mit Höhenangst eh nicht hinstellen und zum anderen würde auch kein Stuhl da vernünftig hinpassen.
Da hatte ich mich schon eher auf einen richtigen Balkon mit Sitzgelegenheit gefreut, wenn dieser schon explizit angegeben wurde (Copacabana mit Balkon) und auf den Fotos auf der Website auch eine Art Liegestuhl dort steht.
Das Frühstück war in Ordnung. Ich hätte mir ein paar mehr Dinge für Veganer gewünscht. Z.B. veganer Joghurt oder Porridge, veganen Käse oder Salami.
Andreas
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Nuray
Reisde met een groep
23 mrt 2026
Positief: Netheid
Das Hotel ist sehr empfehlenswert war alles top 👍
Nuray
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Xitlalic
Reisde met een groep
16 mrt 2026
Positief: Netheid
Laundry service was super convenient. Staff were incredibly nice and super helpful to navigate the city! Metro stop is right in front and passes by often. Porsche museum is also just a 10 minute walk away
Xitlalic
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Amanda
Reisde met een groep, Reisde met partner
15 mrt 2026
Positief: Netheid
The best Experience l've had at a hotel, 10/10!Everything clean,so many amenities l cant complain!
Amanda
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Stefan
Reisde met familie
14 mrt 2026
Positief: Netheid
Vielseitiges Büffet, leckere Brot/ Brötchenauswahl, Brasilianische Spezialitäten,…
Kann man wirklich weiterempfehlen!
Stefan
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Ahmed
8 mrt 2026
Positief: Netheid
Sehr schönes Design-Hotel mit stilvoll eingerichteten Zimmern und hochwertiger Ausstattung. Alles wirkt modern, sauber und gut durchdacht. Das Personal ist professionell, freundlich und sehr bemüht, die Wünsche der Gäste zu erfüllen. Insgesamt ein sehr angenehmer Aufenthalt – absolut weiterzuempfehlen.
Ahmed
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Andreas
8 mrt 2026
Positief: Netheid
Super Hotel, originell eingerichtet, schönes großes Zimmer, liebevolles Frühstück, freundliche Menschen und eine Top Anbindung an den ÖPNV. Danke!
Andreas
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Fabian
Reisde met partner
1 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr schöne, saubere Zimmer, sehr gutes Frühstück! Super Anbindung!
Fabian
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Bernd
22 feb 2026
Bernd
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Robert
22 feb 2026
Robert
2 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Havva
16 feb 2026
Havva
1 nacht verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Dimitrios
9 feb 2026
Dimitrios
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Samantha
Zakenreiziger, Reisde met partner
6 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles super, sehr sauber. Mitarbeiter sehr freundlich. Waren für eine Nacht da. Tolles Hotel!
Samantha
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Leon
1 feb 2026
Leon
4 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Amanda
6 jan 2026
Amanda
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Sotirios
5 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Eines der besten Hotels
Sotirios
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Daniel
Reisde met partner
4 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Schönes und stilvoll eingerichtetes Zimmer, nettes Personal und ein tolles Frühstück.