Hotel Restaurant & Spa - Le Cerf ligt in Marlenheim. Bezoek Cathédrale Notre Dame de Strasbourg en Abbaye Saint-Etienne de Marmoutier, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Parc du Contades en Cave Barabos. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Zénith de Strasbourg of Iceberg Patinoire. Beleef een natuuravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes of paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Marlenheim
30, rue du Général de Gaulle, Marlenheim, 67520
In de buurt
Place de la Gare
25 min. rijden - 23.5 km
Straatsburgse Kerstmarkt
28 min. rijden - 25.2 km
Parc de l'Orangerie
29 min. rijden - 26.3 km
Cathédrale Notre Dame de Strasbourg
30 min. rijden - 25.6 km
Domaine Xavier Muller
3 min. rijden - 2.0 km
Lokaal vervoer
Station Dorlisheim - 15 min. rijden
Strasbourg (SXB-Internationale luchthaven Strasbourg) - 20 min. rijden
Restaurants
Tokyo Sushi
14 min. wandelen
Orge et Houblon
13 min. wandelen
Restaurant L’Arbre Vert
7 min. wandelen
Restaurant au Coq d'or
5 min. rijden
Pâtisserie Klugesherz
8 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Restaurant & Spa - Le Cerf
Hotel met een chique stijl
Een terras, een koffiebar/café en een tuin verwelkomen je bij Hotel Restaurant & Spa - Le Cerf. Geniet van een sauna of een stoombad om tot rust te komen en verwen jezelf met een massage. Het plaatselijke gastronomisch restaurant met Franse gerechten, Le Cerf, serveert ontbijt, lunch en diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een spelletjesruimte en een bar.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een kluis bij de receptie
Rookvrije accommodatie, tuinmeubelen en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Bagageopslagruimte, 2 vergaderruimtes en conciërgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn voorzien van voordelen zoals airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met shampoo
(kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 10 meter van de accommodatie
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Beveiligde overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 14 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 21 voor volwassenen en EUR 11 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Restaurants ter plaatse
Le Cerf
Dingen om te doen
Sauna
Spelletjesruimte
Stoombad
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Spelletjesruimte
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Zakelijke diensten
2 vergaderruimtes
Buiten
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Spa
Massages in de kamer
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Handgreep naast het toilet
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijkheid
Meer
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv
Eten en drinken
Roomservice
Meer
Airconditioning
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluisje
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is van dinsdag t/m woensdag geopend tussen 09.00 uur en 11.00 uur, en van dinsdag t/m woensdag tussen 16.00 uur en 20.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 1 januari tot 19 januari.
De volgende voorzieningen zijn gesloten op dinsdag en woensdag:
Restaurant
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 19 per huisdier, per nacht, naast een borgsom van EUR 19.0 per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.20 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 21 voor volwassenen en EUR 11 voor kinderen
Betaald parkeren (overdekt): EUR 14 per nacht (incl. in- en uitrijden)
Borgsom voor huisdieren: EUR 19.0 per nacht
Toeslag voor huisdieren: EUR 19 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Restaurant & Spa - Le Cerf?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een borgsom van EUR 19.0 per nacht en een toeslag van EUR 19 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Restaurant & Spa - Le Cerf?
Vandaag, 14 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Restaurant & Spa - Le Cerf van één nacht voor twee volwassenen op 3 jun. 2026 min. € 113, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 14 per nacht. Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Hotel Restaurant & Spa - Le Cerf inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Restaurant & Spa - Le Cerf uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Restaurant & Spa - Le Cerf?
Dit hotel in Marlenheim ligt op 1,3 km van Domaine Xavier Muller en op 4,7 km van Alexandre Arbogast Wijnhuis. Ook Musée de la Chartreuse en VVV-kantoor Regio Molsheim-Mutzig liggen op 15 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Restaurant & Spa - Le Cerf
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,0
Locatie
8,8
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 24 van 51 beoordelingen
10 - Uitstekend
24
Gastenscore: 8 - Goed. 19 van 51 beoordelingen
8 - Goed
19
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 51 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 51 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 51 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Antoine
8 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Très belle hôtel et personnel au top
Antoine
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
veronique
20 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sejour très agréable, je recommande cet hôtel de charme
veronique
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
yves
6 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bon sejour
yves
1 nacht verbleven in november 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sébastien
5 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Tres bien
Sébastien
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Thomas
27 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Propre et confortable, chambre spacieuse et très bon petit déjeuner
Thomas
1 nacht verbleven in juni 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marcella
22 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tutto super curato e gentilezza ai massimi livelli! Purtroppo la connessione wifi non e’ molto buona però tutto il resto eccellente! Complimenti
Marcella
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nicolas
1 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Beaucoup de choix, produits de qualité
Nicolas
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jürgen
31 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Hotel war Spitze 👍👍 das Restaurant und das 6-Gânge waren 2 Sterne wert
Jürgen
1 nacht verbleven in maart 2024
Geverifieerd
4/10 – Slecht
jean-pierre
20 sep 2024
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Attention cet hotel propose un petit-déjeuner ultra cher de qualité vraiment médiocre. Les chambres comme l'hôtel avec de la moquette à acariens comme autrefois.
jean-pierre
4 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Cyrille
17 aug 2025
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Hôtel médiocre.
Le prix de la chambre presque 200 euros n'est pas en adéquation avec la chambre proposée.
Climatisation bruyante pour la nuit, mobilier abîmé et peinture écaillée, petite télévision environ 70 cm et de plus non centrée avec le lit.
Pour 21 euros, le petit déjeuner est banale et pauvre en choix, bref un hôtel à ne pas recommander qui merite à peine 1 étoile...
Cyrille
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
JOEL
6 dec 2024
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
literie médiocre, absence de rideaux obscurcissant la chambre.
Surpris par un séjour plus onéreux du fait d'être passé par HOTEL.com. C'est noté!
JOEL
2 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
27 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Alles was netjes en in orde maar nogal oudbollig. Bidemayer stijl.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gunilla
5 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastiskt fina rum och en restaurang med mat i högsta klass
Rekommenderar varmt detta fantastiska ställe
Gunilla
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Takashi
23 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gut geeignet für die Durchreise / Restaurantbesuch
Wir hatten ein Zinmer gebucht, weil wir im Restaurant einen Tisch hatten. Das Zinmer hatte alles, was wir brauchten, das Dekor ist etwas altmodisch aber im Stil der Gegend, nicht besonders groß aber ausreichend für eine Nacht auf der Durchreise. Vom Restaurant waren wir etwas enttäuscht, aber das gehört hier nicht wirklich hin.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Raphaël
26 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent hôtel 🏨
Je recommande.
Raphaël
2 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
AROD
7 mrt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lit très confortable, belle chambre , par contre petit déjeuner moyen par rapport au prix de 21.00 euros pas a la hauteur de l'hôtel, dommage .
AROD
1 nacht verbleven in maart 2022
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Gaston
6 mrt 2022
Séjour decevant
Logement:
Les volets ne fonctionnaient pas
Odeur d’égout au WC
DÎNER:
Indigestion de épouse 2 heures après repas
Gaston
1 nacht verbleven in maart 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Olivier
21 nov 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bien mais prix du petit déjeuner bien trop cher !!!
Olivier
1 nacht verbleven in november 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Des
22 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très belle étape
Très bonne table
Des
1 nacht verbleven in december 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
DESMAREST
16 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent weekend à refaire
Excellent weekend personnel très serviable la chambre était spacieuse et confortable nous avons testé le restaurant de l'hôtel rien à dire tout était parfait
DESMAREST
1 nacht verbleven in december 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
MARIE CLAUDE
6 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gros Problème entre la réservation et les informations transmises à l’hôtel. Mais tout a fini par s’arranger. Restaurant fantastique avec un excellent service. La salle de bain est minuscule, la chambre est petite mais avec un petit coin table où pourrait même prendre un repas. La literie est moyenne pour le standard et le prix de cet hôtel.C’est un peu bruyant si votre chambre donne sur la rue
MARIE CLAUDE
1 nacht verbleven in november 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Wim
18 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wim
2 nachten verbleven in oktober 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Massimiliano
17 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer