Citadines Kléber Strasbourg bevindt zich in Stadscentrum - Petite France, een wijk in Straatsburg, en ligt vlak bij een metrostation. Bezoek Cathédrale Notre Dame de Strasbourg en Aubette, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Parc du Contades en Parc de l'Orangerie. Iceberg Patinoire en Jardin Botanique zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Straatsburg
50-54 Rue Du Jeu Des Enfants, Strasbourg, Bas-Rhin, 67000
In de buurt
Cathédrale Notre Dame de Strasbourg
8 min. wandelen - 0.7 km
Place de la Gare
8 min. wandelen - 0.7 km
Straatsburgse Kerstmarkt
8 min. wandelen - 0.7 km
Winkelcentrum Place des Halles
3 min. wandelen - 0.3 km
Place Kléber
5 min. wandelen - 0.4 km
Lokaal vervoer
Tramstation Homme de Fer - 1 min. wandelen
Station Straatsburg - 9 min. wandelen
Strasbourg (SXB-Internationale luchthaven Strasbourg) - 26 min. rijden
Restaurants
Poulaillon
2 min. wandelen
KFC
2 min. wandelen
The Drunky Stork Social Club
3 min. wandelen
Le Grand Shanghai
1 min. wandelen
Europ Café
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Citadines Kléber Strasbourg
Dit rookvrije aparthotel heeft niet alleen een 24-uurs businesscentrum, maar ook parkeerplaatsen en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een conciërgeservice, een droogkuis/wasserijservice en een wasserij. Geniet in elk aparthotel van de kitchenette met een koelkast, kookplaat, microgolfoven en vaatwasser. Entertainment wordt verzorgd door een flatscreentelevisie met digitale zenders en een dvd-speler. Enkele andere aanwezige voorzieningen zijn gratis wifi en een waterkoker. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Citadines Kléber Strasbourg heeft 107 kamers met Dvd-speler en een kluis. Elke flatscreentelevisie heeft digitale zenders. Alle kamers in dit aparthotel met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van gratis toiletartikelen en een haardroger.
Dit aparthotel in Straatsburg biedt gratis wifi en kabelinternet aan. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en telefoons. Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Autoverhuur
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 18 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Kitchenette
Afwasmachine
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Schoonmaakartikelen
Waterkoeler
Eetopties
Ontbijtbuffet beschikbaar tegen een toeslag van 07.30 uur tot 10.00 uur op werkdagen en van 08.00 uur tot 10.00 uur in het weekend: EUR 15 voor volwassenen en EUR 7,50 voor kinderen van 7-12 jaar
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Dvd-speler
Flatscreen-tv met digitale zenders
Stereo-installatie
Buiten
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasserette
Werkplekken
24-uurs businesscentrum
Bureau
Vergaderruimtes
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toeslag: EUR 10 per huisdier per nacht
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Verhoogd toilet
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Conciërgeservices
Gratis kranten in de lobby
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Meertalig personeel
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (op verzoek) (tegen een toeslag)
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Wisselen van handdoeken op verzoek
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een metrostation
Dicht bij een treinstation
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Fietsenopslag
Parkeerplaats voor fietsen
Fietsenverhuur in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
1 gebouw
107 units
6 etages
Bioafbreekbare roerstaafjes beschikbaar
Feestruimte
Fietsenopslag
Gebouwd in 1990
Gebruik van de waterkoeler wordt aangemoedigd
Geen plastic rietjes
Geen plastic roerstaafjes
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Herbruikbaar tafelgerei
Parkeerplaats voor fietsen
Ramen met dubbelglas
Schoon beddengoed op verzoek
Schoonmaakservice (op verzoek)
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Tentoonstellingen van plaatselijke kunstenaars
Tuin
Uitgebreid recyclingbeleid
Veganistische gerechten
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Waterbesparende douches
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 1 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.87 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 15 voor volwassenen en EUR 7.50 voor kinderen van 7 tot 12 jaar
Betaald parkeren (overdekt): EUR 18 per nacht
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Schoonmaakkosten: EUR 20 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Citadines Hotel Strasbourg
Citadines Kléber
Citadines Kléber House
Citadines Kléber House Strasbourg
Citadines Kléber Strasbourg
Citadines Strasbourg
Citadines Strasbourg Kleber Hotel Strasbourg
Citadines Kléber Strasbourg House
Citadines Kleber Strasbourg
Citadines Kléber Strasbourg Aparthotel
Citadines Kléber Strasbourg Strasbourg
Citadines Kléber Strasbourg Aparthotel Strasbourg
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Citadines Kléber Strasbourg?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Citadines Kléber Strasbourg?
Vandaag, 9 mrt. 2026, kost een verblijf bij Citadines Kléber Strasbourg van één nacht voor twee volwassenen op 15 mrt. 2026 min. € 84, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 18 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Citadines Kléber Strasbourg inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Citadines Kléber Strasbourg uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Citadines Kléber Strasbourg?
Dit aparthotel ligt in Stadscentrum - Petite France, op 10 minuten wandelen van Place Kléber, Straatsburgse Kerstmarkt en Place de la Gare. Ook Galeries Lafayette en Aubette liggen op 5 minuten wandelen. Tramstation Homme de Fer ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Tramstation Alt Winmarik is het 4 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Citadines Kléber Strasbourg
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
9,2
Locatie
8,2
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 367 van 932 beoordelingen
10 - Uitstekend
367
Gastenscore: 8 - Goed. 401 van 932 beoordelingen
8 - Goed
401
Gastenscore: 6 - Redelijk. 118 van 932 beoordelingen
6 - Redelijk
118
Gastenscore: 4 - Matig. 27 van 932 beoordelingen
4 - Matig
27
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 19 van 932 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
19
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
ann
16 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Excellent location, friendly staff. However no airco with outside temperatures of +35 degrees is a no-go…
ann
1 nacht verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
2 jun 2025
Negatief: Comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
J.C.M.
Reisde met partner
7 mrt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The location and the appartment, small but practical
J.C.M.
4 nachten verbleven in maart 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
5 mrt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Perfect location in walking distance to everything. Hotel room was very clean and the kitchen has everything one needs. Perfect! The garage is very small.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Dimitrios
Reisde met familie
7 jul 2024
Schoon, ruim en volledig ingerichte keuken. Vriendelijk personeel en centraal gelegen, alles op loopafstand. Een echte aanrader.
Dimitrios
2 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Saadia El
Reisde met partner
20 dec 2021
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Centraler dan dit kan niet. Ideaal dat je ondergronds kan parkeren bij het hotel. Betaalbare prijs voor ontbijt en parkeren.
Fijne kamers met zelfs een magnetron aanwezig.
Saadia El
2 nachten verbleven in december 2021
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
21 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima ligging t.o.v. de bezienswaardigheden, in rustige straat. De keuken was handig, ook dat er een tussendeur tussen de kamer en de keuken/ badkamer/ toilet zat. De inrichting was nogal simpel, wel mooi licht achter het bed, maar verder nogal kaal, incl de vloer. Zou prettig zijn geweest als er een tafeltje aanwezig was, zodat je je kop koffie kan neerzetten. Een vloerkleed en iets moois aan de wand hadden het geheel af- en veel gezelliger gemaakt! Voldeed verder prima. Geen ervaring met het ontbijt.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in oktober 2019
6/10 – Redelijk
elwe, friesland
2 jun 2013
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
toplocatie
We hadden een prettig plekje voor de auto,de ontvangst was goed,behulpvaardig.de kamer was zo.zo.
elwe
10/10 – Uitstekend
Daniël, The Netherlands
12 aug 2010
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice hotel downtown Strasbourg
The hotel is located in downtown Strasbourg, with short walking time to all the attractions downtown and right next to public transport.
It is easy to reach by car if you have a good GPS system, since it is all one-way streets (and sometimes construction) and has a large parking garage. With a medium-sized to large car it is hard to get to the lowest level of the parking garage (where most of the hotel parking is), but we had the advantage of being there in August, when many of the resident (reserved) spaces were free as well.
The room is very nice and modern furnished. We had the studio, which has a fold down bed. When the bed is folded down, the chairs are not really usefull anymore for sitting, but still there is plenty of room for moving about around the bed. The bathroom is also very nice and big.
The bed is nice and the room is dark and quiet at night.
We did not use the restaurant, since there are plenty of restaurants within short walking distance.
All in all a comfortable, relatively cheap, stay in downtown Strasbourg.
Daniël
10/10 – Uitstekend
María José
Reisde met familie
16 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Best services in all europe hotels I've been. Staff is out of this world. Great location.
María José
3 nachten verbleven in december 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Liridona
Reisde met een groep
25 jan 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Zimmer war leider nicht sehr schön und an Sauberkeit hat es auch gemangelt.
Liridona
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Guadalupe
7 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
La habitación de muy buen tamaño
Guadalupe
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Maricel
Reisde met familie
4 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was spotless and location is great
Maricel
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Melanie
Reisde met familie
27 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location close to Christmas Markets and attractions. Well equipped apartment and super friendly reception staff.
Melanie
2 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
nathalie
26 dec 2025
nathalie
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Gary, San Marcos
Reisde met partner, Reisde met familie
17 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The breakfast was convenient and nice.
Gary
2 nachten verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Kirryn
Reisde met familie
14 dec 2025
Positief: Netheid
The staff were very helpful and accommodating. The location was perfect, especially for the Christmas markets. The parking was useful but some areas of the parking lot were difficult to access due to the narrow driveways.
Kirryn
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
karen
Reisde met familie
14 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast was not included, but it was a kitchenette and clean, quiet room. No issues. Free coffee and water downstairs
karen
1 nacht verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Harout
10 dec 2025
Harout
2 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Julien
8 dec 2025
Julien
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Richard
Reisde met partner
8 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff. Central location.
Richard
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
crystal
5 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean, warm and staff is wonderful
crystal
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Greg
4 dec 2025
Greg
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Thomas
Reisde met familie
2 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
The room was well appointed. We had a little mini kitchenette