Amazing home in Ston with private swimming pool, can be inside or outside
Breng een onvergetelijke vakantie door in dit moderne en grote vakantiehuis met zwembad.
Het huis verwelkomt zijn gasten met 4 slaapkamers en 3 badkamers. 3 slaapkamers bieden tweepersoonsbedden en één biedt 2 eenpersoonsbedden. Het interieur is modern en vriendelijk met harmonieuze kleuren. Voor uw entertainment zijn een Playstation 4 en Smart TV beschikbaar en de woonkamer is ontworpen om samen quality time door te brengen.
Buiten kunt u zich verheugen op een groot zwembad. Geniet van de zon en af en toe een verfrissing en bereid heerlijke gerechten op de barbecue.
Dubrovnik ligt op 65 km afstand. Mis deze betoverende middeleeuwse havenstad niet tijdens uw verblijf in dit vakantiehuis.
dit vakantiehuis ligt in Ston. Bezoek Stari Grad Vlakte en Muren van Ston, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Sveti Ivan en Žuljana Strand. Bekijk onze reisgids voor Ston
Mostar (OMO-Internationale luchthaven Mostar) - 83 min. rijden
Restaurants
Taverna Bota Sare
16 min. rijden
Baća od 1878
14 min. rijden
Oyster Bar Bebek
15 min. rijden
Il Dolce Momento
14 min. rijden
Caffe Bar Lungo Mare, Neum
27 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Pet friendly home in Ston with private swimming pool, can be inside or outside over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Pet friendly home in Ston with private swimming pool, can be inside or outside?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Pet friendly home in Ston with private swimming pool, can be inside or outside inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Pet friendly home in Ston with private swimming pool, can be inside or outside uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Pet friendly home in Ston with private swimming pool, can be inside or outside?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Ston ligt op enkele stappen van Stari Grad Vlakte en op 15 km van Muren van Ston en Ston Zoutwerken. Ook Pelješac Brug en Sveti Ivan liggen op 15 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Amazing home in Ston with private swimming pool, can be inside or outside
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Torsten
4 okt 2024
Das Ferienhaus ist sehr geräumig und bestens ausgestattet.
Das Ferienhaus ist sehr geräumig und bestens ausgestattet. Das zugehörige Grundstück ist sehr gepflegt, der Außenpool überdurchschnittlich. Mit dem Auto kann man die Halbinsel sehr gut erkunden. Dabei erreicht man die meisten Ziele in ca. einer halben Stunde. Schmucke kleine Fischerdörfer laden zum Verweilen ein und bieten neben einer Bademöglichkeit in der Adria auch tolle kulinarische Erlebnisse.