Het vakantieappartement bevindt zich in een in 1980 gebouwd appartementencomplex, werd in 2016 gerenoveerd en is functioneel ingericht. Het perceel ligt in een woonwijk. Ook vanwege het uitzicht vanaf het perceel op de tuin en de rustige en zonnige ligging is het verblijf populair. Tot de beschikbaarheid behoren: kinderspeelplaats, schommel, barbecuefaciliteit, terras en tuinmeubilair.
Uw vakantiewoning Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 3 kamers (daarvan 3 slaapkamers), is 90 m² groot en is geschikt voor maximaal 9 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Roken is binnen niet toegestaan. De ingang is im Erdgeschoss en gelijkvloers en leidt direct in de gang met deuren naar alle kamers. De indeling van de kamers is als volgt: 2 slaapkamer elk 20 m² groot en met 1 tweepersoonsbed en 1 éénpersoonsbed. De voor 2 personen. slaapkamer 14 m² groot en met 1 tweepersoonsbed en 1 éénpersoonsbed. keuken 25 m² groot en met eethoek, TV, afwasmachine, gasfornuis, elektrisch fornuis (keramische kookplaat), bakoven, afzuigkap, koelkast (180 l, vriesvak), magnetron, koffiemachine, broodrooster en elektrische waterkoker. 2 kookhoek elk met elektrisch fornuis en koelkast. 2 badkamer elk 5 m² groot en met douche, 1 wastafel en WC. badkamer 10 m² groot en met badkuip, 1 wastafel, WC en wasmachine. Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang, ledikantje, strijkijzer en wasmachine. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Ligging Seline. Het vakantieappartement bevindt zich op een tuinperceel. De toegang verloopt via een zijstraat (geasfalteerd). Parkeerplaats op het terrein.
Speciaal Airconditioning. Kinderbedje, internettoegang (WLAN), strijkijzer en wasmachine. Televisieontvangst via satelliet.
Huisdier niet toegestaan.
Afstand Winkel 300 m, Restaurant 300 m, Dorpscentrum 250 m. Seline: Discotheek 1,8 km en dokter 300 m. Apotheek in Starigrad Paklenica 3 km. Zadar: Bioscoop, bank beide 42 km. Vliegveld 60 km. Hoofdweg 250 m. Speeltuin 500 m. De ingang van het Paklenica Nationaal Park ligt 4 km van de accommodatie. In de zomer: Adriatische Zee 100 m in Seline (strand 100 m in Seline met kiezel). Seline: Tennis 2 km en hondenstrand 2,2 km. Starigrad Paklenica: Watersportmogelijkheden 3,5 km en bootverhuur 4,2 km.
Verdeling Vakantiewoning, 1e verdieping, 3 kamers (waarvan 3 slaapkamers), 90 m², in totaal 9 bedden.
Kamer De ingang van uw vakantiewoning bevindt zich op de begane grond, is gelijkvloers en leidt direct naar de gang met deuren naar alle kamers. Slaapkamer (14 m²) met 1 tweepersoonsbed, 1 eenpersoonsbed en airconditioning. 2 slaapkamers elk (20 m²) met 1 tweepersoonsbed, 1 eenpersoonsbed, airconditioning en (2 plaatsen). Keuken (25 m²) met tv, eethoek, gasfornuis, elektrisch fornuis (keramische kookplaat), oven, afzuigkap, vaatwasser, koelkast (180 l, vriesvak), magnetron, koffiezetapparaat, broodrooster en elektrische waterkoker. Kitchenettein de woon-/slaapkamer met elektrisch fornuis en koelkast. Kitchenette met elektrisch fornuis en koelkast. Badkamer (10 m²) met bad, wasmachine, 1 wastafel en wc. 2 badkamers elk (5 m²) met douche, 1 wastafel en wc.
dit appartement ligt vlak bij het strand in Starigrad. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Kerk van Sint Peter en Etnisch huis van Marasović. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Labirint Moći en Labirint Ljubavi een bezoekje brengen. Bekijk onze reisgids voor Starigrad
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment mit Klimaanlage und Terrasse?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment mit Klimaanlage und Terrasse inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment mit Klimaanlage und Terrasse uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday apartment mit Klimaanlage und Terrasse?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 5 km afstand van Nationaal park Paklenica, Kerk van Sint Peter en Etnisch huis van Marasović. Ook Sint-Jurjakerk en Sint-Hieronymuskerk liggen op 15 km afstand.