The Saharan ligt in Largo. Shoppers kunnen zich laten gaan bij John's Pass Village & Boardwalk. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Tampa en Stranden van St. Petersburg - Clearwater. Klaar voor een avondje uit? Overweeg dan The BayCare Sound en Jannus Live. Bekijk onze reisgids voor Largo
St. Petersburg, Florida (PIE-Internationale luchthaven St. Petersburg-Clearwater) - 11 min. rijden
Restaurants
Wawa
20 min. wandelen
Whataburger
20 min. wandelen
Chick-fil-A
17 min. wandelen
Starbucks
3 min. rijden
Taco Bell
3 min. rijden
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
The Saharan
Deze rookvrije villa beschikt naast een buitenzwembad over een conciërgeservice en een wasserij. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een tuin, barbecues en een picknickplaats. De 2 villa's beschikken elk over een keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Een wasmachine/droogkast, gratis wifi en 2 badkamers zijn enkele van de overige voorzieningen.
The Saharan heeft 2 kamers met wasmachines/drogers en een strijkplank/strijkijzer. In deze villa in Largo is wifi gratis, met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen). Alle kamers in deze villa met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Diepvriezer
Keukeneiland
Keukenpapier
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Schoonmaakartikelen
Badkamer
2 privébadkamers
Buiten
Barbecue
Picknickplaats
Tuin
Tuinmeubels
Volledig omheind
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Wasmiddel
Wasserette
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toeslag: USD 100 per accommodatie per verblijf
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Conciërgeservices
Lokale kaarten
Reisgidsen
Strijkijzer/strijkplank
Virtuele receptie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
2 units
Schoonmaakmiddelen zijn milieuvriendelijk
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 23
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je USD 100 per accommodatie, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schoonmaakkosten: USD 150 per accommodatie, per verblijf (afhankelijk van de verblijfsduur en unit)
Servicetoeslag: USD 20 per accommodatie, per verblijf
Resorttoeslag: USD 8 per accommodatie, per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: USD 100 per accommodatie, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
The Saharan Villa
The Saharan Largo
The Saharan Villa Largo
Veelgestelde vragen
Beschikt The Saharan over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij The Saharan?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van USD 100 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij The Saharan inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij The Saharan uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat The Saharan?
Deze villa in Largo ligt op 1,9 km van Largo Mall en op 5 km afstand van Largo Central Park en Florida Botanical Gardens. Ook Lake Seminole Park en Pinellas Trail liggen op 10 km afstand.