Geheel appartement

Renovierte Ferienwohnung, St. Peter-Ording

Fotogalerie voor Renovierte Ferienwohnung, St. Peter-Ording

Een steiger die zich uitstrekt over kalm water, met een gebouw aan het einde, uitgevoerd in een eenvoudig, praktisch design.
Een moderne woonkamer met een bank, een salontafel, een televisie en een glazen schuifdeur naar een buitenruimte.
Een moderne keuken met een eethoek, met een tafel gedekt voor vier personen, grijze stoelen en een neutraal kleurenpalet.
Een moderne woonkamer met een bank, salontafel en een eethoek met stoelen.
Een slaapkamer met een bed, raam en een kamerplant.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Renovierte Ferienwohnung, St. Peter-Ording

  • Gezellig appartement met balkon in het levendige St. Peter-Bad, de jongste wijk van St. Peter-Ording. De unieke pier, de boulevard, waar u de drukte kunt observeren, en het gevarieerde recreatie- en avonturenzwembad met saunagedeelte kenmerken de bijzondere flair van de plek. Bad is het winkelparadijs van St. Peter-Ording en restaurants en bars nodigen uit tot verpozen. Het caféplezier begint hier al in het eigen huis. Geniet van een heerlijk ijsje of een koel drankje in het huiscafé op de begane grond.

    Hoogtepunten inbegrepen:
    Alle verbruiksafhankelijke energiekosten
    DRAADLOZE INTERNETTOEGANG

    Activiteiten in de buurt: 12 km lang en 2 km breed fijn zandstrand gecombineerd met de geur van pijnbomen en kwelders: dit is St. Peter-Ording! Ervaar de enige badplaats van Duitsland met een eigen zwavelbron. Het langgerekte vakantieoord bestaat uit vier wijken, waarvan de mooiste het oude St. Pietersdorp is. Hier inspireert de oude bakstenen kerk naast vele rietgedekte Friese huisjes. Elke wijk heeft een eigen strand met een restaurant op palen. Het park aan de westkust biedt afwisseling voor het hele gezin met een kinderboerderij en een uniek sealarium. Ook voor de kleine gasten wordt 5 dagen per week gezorgd in het speelhuis: Het speelhuis is een kinderparadijs met springkastelen, een ballenbad en heel veel speelgoed. Gezamenlijke spelletjes, knutsel- of bakmiddagen worden aangeboden. Maar ook clowns, kinderliedjes, poppentheater, verhalenvertellers en goochelaars zijn vaak te gast en zorgen voor veel plezier.
    Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden Niet roken accommodatie. niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit. Er is een café op de begane grond van het huis.
    Indeling: Op de 1e etage: (open keuken(eettafel, kookplaat(elektrisch), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(kabel), CD-speler), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet)) balkon, verwarming, tuinmeubilair, parking, Waspakket inbegrepen

    Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.:
    Elektriciteit; elektriciteit - bij de prijs inbegrepen
    Gas/Olie; Inclusief
    Water; water - bij de prijs inbegrepen
    Toeristenbelasting; € 3/persoon/nacht (Indicatie); € 4/persoon/nacht (Indicatie); € 3/persoon/nacht (Indicatie); € 4/persoon/nacht (Indicatie); € 4/persoon/nacht (Indicatie); € 3/persoon/nacht (Indicatie); € 3/persoon/nacht (Indicatie); € 4/persoon/nacht (Indicatie); € 4/persoon/nacht (Indicatie); € 3/persoon/nacht (Indicatie); € 3/persoon/nacht (Indicatie); € 4/persoon/nacht (Indicatie)

    Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen:
    Keukenlinnen; Aanwezig
    Wifi; Gratis
    Kinderbed; € 15/verblijf
    Kinderstoel; € 15/verblijf

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt vlak bij het strand in St. Peter-Ording. Bezoek culturele hoogtepunten Nationalparkhaus St. Peter Ording en Museum Landschaft Eiderstedt. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Leuchtturm St. Peter-Böhl en Vuurtoren van Westerhever. Reis je met kinderen? Overweeg dan Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Westküstenpark & Robbinarium. Bekijk onze reisgids voor St. Peter-Ording
Meer appartementen in St. Peter-Ording
Kaart
St. Peter-Ording

In de buurt

  • Een nat strand met mensen en een hond.
    Strand van Sankt Peter-Ording
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een nat strand met mensen en een hond.
    Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Nationalparkhaus St. Peter Ording
    1 min. wandelen - 0.2 km
  • Hitzsand
    13 min. wandelen - 1.2 km
  • Uitlaatgebied in het Dorp
    16 min. wandelen - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Bad St. Peter-Ording - 7 min. wandelen
  • Luchthaven Hamburg Finkenwerder (XFW) - 143 min. rijden

Restaurants

  • Gosch
    6 min. wandelen
  • Ahoi Steffen Henssler St. Peter Ording
    16 min. wandelen
  • ambassador hotel & spa
    4 min. wandelen
  • Deichkind
    3 min. wandelen
  • Strandcafé Silbermöwe

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Renovierte Ferienwohnung, St. Peter-Ording?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoe laat kan ik bij Renovierte Ferienwohnung, St. Peter-Ording inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Renovierte Ferienwohnung, St. Peter-Ording uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Renovierte Ferienwohnung, St. Peter-Ording?

Dit gezinsvriendelijke appartement in St. Peter-Ording ligt bij de zee, op 5 minuten wandelen van Strand van Sankt Peter-Ording en Nationalparkhaus St. Peter Ording. Ook Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Waddenzee liggen op 10 minuten wandelen. Station Bad St. Peter-Ording ligt op 7 minuten wandelen.