Homey sanctuary with easy access to the pool and boardwalk!
Gold beoordeeld 1e verdieping zwembadzijde uitzicht op de oceaan unit is mooi met alle gemakken van thuis !! De patio is erg handig voor toegang tot het zwembad, bubbelbad en de loopbrug naar ons prachtige strand! De keuken en het ontbijt hoekje is heel schattig en hebben veel zitplaatsen. De unit heeft Pergo-vloeren en tapijt in de slaapkamers. De eetkamer en woonkamer zijn ideaal voor een gezin, mooie tafel voor het diner. De woonkamer heeft een tweepersoons slaapbank en een flatscreen-tv met dvd. De master bedroom heeft een kingsize bed met een televisie en de badkamer is bijgewerkt met een inloopdouche. De slaapkamer heeft 2 aparte bedden met een flatscreen-tv. Vergeet niet om Ocean Gallery ten volle te genieten terwijl u op vakantie bent! Ocean Gallery heeft plezier voor het hele gezin, kom samen voor een vriendelijk spel van Shuffleboard, Ping Pong, Tennis, Basketball of Pickleball. Vergeet niet om het verhuurkantoor te vragen naar fietsverhuur, strandstoelen en parasols!
dit appartement ligt in Butler Beach, een wijk in St. Augustine. Castillo de San Marcos National Monument en Museum Lightner zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij St. George Street en St. Augustine Premium Outlets. Fiesta Falls Mini-Golf en St. Augustine Alligator Farm Zoological Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor St. Augustine
St. Augustine, Florida (UST-Northeast Florida Regional) - 24 min. rijden
Restaurants
Starbucks
3 min. rijden
Beachcomber
5 min. rijden
A1A Burrito Works Taco Shop
5 min. rijden
Circle K
5 min. rijden
Dunkin'
3 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Homey sanctuary with easy access to the pool and boardwalk! over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Homey sanctuary with easy access to the pool and boardwalk!?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Homey sanctuary with easy access to the pool and boardwalk! inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Homey sanctuary with easy access to the pool and boardwalk! uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Homey sanctuary with easy access to the pool and boardwalk!?
Dit appartement ligt in Butler Beach, op 15 minuten wandelen van Butler Beach en St. Augustine Beach. Ook Atlantic Intracoastal Waterway en Butler Beach State Park liggen op 3 km afstand.