This cozy apartment is located a few steps away from Camigliatello Silano, in the heart of the Sila Grande in Calabria. It's located on the 3rd floor of the building with the possibility of parking right in front of its entrance. The flat has a comfortable double bedroom, a room with a double bed and a single bed, a bathroom and a living room/kitchen equipped with a sofa bed. It also has a nice fireplace, methane gas heating system and a balcony.
Accommodatie-voorzieningen
Wintersport
Gebruik van de skilift
Langlaufloipe in de buurt
Snowboarden in de buurt
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Auto aanbevolen
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Badkamer
1 badkamer
Bad
Bad/douchecombinatie
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Open haard
Woonkamer
Entertainment
Boeken
Smart-tv met kabel-/satellietzenders
Spellen
Buiten
Balkon
Werkplekken
Bureau
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een meer
Dicht bij een rivier
In de bergen
In een dorp
Op het platteland
Dingen om te doen
Skiliftprivileges
Bergbeklimmen in de buurt
Ecotours in de buurt
Jagen in de buurt
Kajakken in de buurt
Mountainbiken in de buurt
Natuurwandelingen in de buurt
Paardrijden in de buurt
Pretpark in de buurt
Rotsklimmen in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Vogelspotten in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT078143C2D9POO5XC, 078143-AAT-00004
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van USD 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
Cozy Flat With Balcony Fireplace Camigliatello
Cozy Flat With Balcony & Fireplace in Camigliatello Apartment
Over deze buurt
dit appartement ligt in een landelijke omgeving en nabij pretparken in Spezzano della Sila. Bezoek culturele hoogtepunten Anfiteatro di Acri en MACA - Museo Arte Contemporanea Acri. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Chiesa dei Cappuccini o Beato Angelo en Palazzo Sanseverino-Falcone. Reis je met kinderen? Overweeg dan The Sila Train of ga naar PalaFerraro om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Bekijk de lokale fauna tijdens activiteiten zoals een wildexcursie en het vogelspotten. Bekijk onze reisgids voor Spezzano della Sila
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Casa Aiello inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Aiello uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa Aiello?
Dit gezinsvriendelijke appartement in Spezzano della Sila ligt in de bergen, op 2 km afstand van Sila National Park en Mercatino Camigliatello. Ook The Sila Train en Cabinovia Monte Curcio liggen op 5 km afstand.