Sir Charles Guest House ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij het strand in South Palmetto Point. Je vindt hier lokale bezienswaardigheden, zoals Haynes Public Library, maar ook prachtige natuur. Trek daarvoor naar Leon Levy Native Plant Preserve en Central Eleuthera Beach. Bekijk onze reisgids voor South Palmetto Point
North Eleuthera (ELH-Internationale Luchthaven North Eleuthera) - 81 min. rijden
Restaurants
1648
9 min. rijden
Buccaneer Club
8 min. rijden
Da Perk Cafe
8 min. rijden
Sunset Inn
6 min. rijden
Tippy's
8 min. rijden
Over deze accommodatie
Sir Charles Guest House
Dit appartement heeft niet alleen gratis kranten in de lobby, maar ook een tuin en barbecues. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een lcd-televisie met kabelzenders, terwijl 2 badkamers en een wasmachine/droogkast voor nog meer comfort zorgen. Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Sir Charles Guest House heeft 3 kamers met wasmachines/drogers en een gratis krant. Elke kamer heeft een gemeubileerd terras. Elke kamer is in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. Alle bedden hebben donsdekens. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, gratis toiletartikelen en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke lcd-televisie van 42 inch heeft kabelzenders. Ook heeft elke kamer gratis flessenwater en een koffiezetapparaat/waterkoker. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Babybed: USD 25 per nacht
Keuken
Broodrooster
Diepvriezer
Keukenpapier
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Mixer
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Extra bed: USD 25 per dag
Slaapkamer
Badkamer
2 privébadkamers
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Vliegenramen
Woonkamer
Entertainment
Lcd-tv van 42 inch met kabelzenders
Buiten
Barbecue
Gazon
Gemeubileerd terras
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Wasmiddel
Klimaatregeling
Airconditioning
Plafondventilator
Verwarming
Huisdieren
Geen huis- of assistentiedieren
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Aangepast bad
Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
Goed verlicht pad naar de ingang
Diensten en faciliteiten
Beperkte huishoudservice
Gratis dagelijkse kranten
Gratis mineraalwater
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de baai
Dicht bij de luchthaven
In een dorp
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
1 etage
2 gebouwen
3 units
Gebouwd in 2012
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 7 augustus tot 22 september.
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan USD 25.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan USD 25.0 per nacht.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Contante schadeborg: USD 150.00 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: USD 25.0 per nacht
Toeslag voor extra bed: USD 25.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Sir Charles Guest House Apartment South Palmetto Point
Sir Charles Guest House Apartment
Sir Charles Guest House South Palmetto Point
Sir Charles Guest House
Sir Charles Palmetto Point
Sir Charles Guest House Apartment
Sir Charles Guest House South Palmetto Point
Sir Charles Guest House Apartment South Palmetto Point
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Sir Charles Guest House?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Sir Charles Guest House inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Sir Charles Guest House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Sir Charles Guest House?
Dit appartement ligt vlak bij de luchthaven, op 1,9 km van Central Eleuthera Beach en op 4,4 km van Queens Bath. Ook Leon Levy Native Plant Preserve en Ten Bay Beach liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Sir Charles Guest House
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
10
Locatie
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 16 van 19 beoordelingen
10 - Uitstekend
16
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 19 beoordelingen
8 - Goed
3
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 19 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 19 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 19 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Bastienne
29 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing stay …truly recommended!!!
Bastienne
3 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Michelle
Reisde met familie
12 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Best place to stay!
The Sir Charles Guest House is an amazing place to stay. Arlene is the owner and hostess and greeted us personally upon arrival. The house is quaint, clean, and pretty modern. The location is fantastic. It is right in the middle of the islands, so you can get to either the North or South end within about 1 hour. The location has places nearby to eat, grocery stores, gas and super easy access to multiple beaches.
Michelle
5 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Ellis
Reisde met familie
4 jul 2024
Positief: Voorzieningen
Will be back soon love it
Ellis
7 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
sally
16 mei 2023
sally
9 nachten verbleven in februari 2023
10/10 – Uitstekend
edward
17 apr 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
edward
3 nachten verbleven in april 2023
8/10 – Goed
Jamal
Reisde met een groep
18 feb 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
I had a nice stay, the unit is immaculately kept. The only issue was what appeared to be a rationing of items, for example the bathroom only had a single roll of toilet tissue, that was already in use. This was my first ever experience of this. There was also no extra towels or sheets in place. So just a few minor adjustments need be made, considering the property is advertised on hotels.com.
Jamal
3 nachten verbleven in februari 2023
10/10 – Uitstekend
Kevin, Boston
Reisde met partner
21 mrt 2020
Positief: Netheid, voorzieningen
Such a lovely cottage with a convenient location to the coast and several restaurants and shops. Arlene does a great job, and we loved our stay!
Kevin
4 nachten verbleven in maart 2020
8/10 – Goed
Sophie
Reisde met familie
3 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
jolie maison
très bon accueil. Maison très spacieuse.
Sophie
3 nachten verbleven in december 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
28 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was very peaceful and close to a most beautiful beach.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in november 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
18 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Casa nuova e pulitissima, dotata di tutto ciò che serve. Situata in posizione centrale.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
26 apr 2019
Geverifieerde reiziger
9 nachten verbleven in april 2019
8/10 – Goed
Travelers, France
Reisde met partner
12 apr 2019
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Les +:
Quartier calme.
Petite plage à proximité.
Les - :
Terrasse commune
Travelers
8 nachten verbleven in maart 2019
10/10 – Uitstekend
PAOLA
16 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Semplicemente fantastico
Appartamento fantastico, ben tenuto e molto ben organizzato. Presenza di lavatrice e asciugatrice nell’appartamento. Proprietaria adorabile mette a disposizione anche l’attrezzatura da mare (teli, ombrellone e sdraio)
PAOLA
4 nachten verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
Tiziana
6 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Eleuthera 2018
Appartamento molto grazioso e confortevole ben attrezzato ottima pulizia. La signora molto gentile e disponibile. Siamo stati contattati una settimana prima della partenza e ci ha fornito tutte le informazioni. Consigliamo la struttura al 100%.
Tiziana
3 nachten verbleven in juni 2018
10/10 – Uitstekend
Ingo
18 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Eine perfekte Unterkunft wie zu Hause
Im Vorfeld ein Anschreiben mit allen benötigten Informationen und sehr detaillierten Angaben.
Bei Fragen innerhalb kürzester Zeit Antworten und Hilfrstellung sowie Problemlösungen.
Eine sehr private und angenehme Atmosphäre mit der Inhaberin. In der Unterkunft waren alle benötigten Dinge vorhanden sogar Strandliegen Sonnenschirm und Kühlbox.
Wir haben uns sehr wohl gefühlt
Ingo
4 nachten verbleven in april 2018
10/10 – Uitstekend
Rodney
15 jan 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great Location on the Island.
My stay at Sir Charles Guest House was great. Arlene the owner and manager of the home was extremely helpful during my stay there on the Island. The place was very well keep and she was very warm and polite during my stay there. The place is located in the center of the Island which made it easy to travel the entire Island. I loved that about the place.
Rodney
7 nachten verbleven in december 2017
10/10 – Uitstekend
Elizabeth
30 mei 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Clean and Cozy
I was very pleased with my stay. The owner was so friendly she made me feel like family. The place was clean, cozy and relaxing . I will definitely be referring this place to friends and family.
Elizabeth
10/10 – Uitstekend
Giorgia, Svizzera
14 apr 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Stupenda vacanza
Abbiamo soggiornato 10 giorni in questa stupenda casa in tutta tranquillità con tutti i servizi che si possono avere. Arlene persona eccezionale che ti accoglie come in famiglia molto disponibile e solare. La location è perfetta per visitare tutta l'isola essendo in posizione centrale. Consigliatissimo e a presto Arlene complimenti e grazie d'averci regalato una vacanza indimenticabile. Un abbraccio Giorgia e Nelly
Giorgia
10/10 – Uitstekend
Julie, South Carolina
9 feb 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Clean, Comfortable, and Centrally Located!
Arlene, owner of Sir Charles Guest House, is one of the nicest people you will ever meet. She is willing to do anything to ensure your stay is a great one! Her Guest House, named for her Father, is clean, comfortable, well-appointed, even down to beach towels and chairs. The fact that it is in Palmetto Point, makes North and South of the island, a very easy drive.