Fotogalerie voor The Attic in Sorrento





Beoordelingen
7,0 op 10 –
Goed
Geheel appartement
Max. aantal: 6 120 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 4.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie IT063080C2TXC65L2N
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Estate4home The Attic
The Attic in Sorrento Sorrento
The Attic in Sorrento Apartment
The Attic in Sorrento Apartment Sorrento
Over deze buurt
The Attic in Sorrento bevindt zich in Centro Storico di Sorrento, een wijk in Sorrento, en ligt vlak bij het strand. Jachthaven van Sorrento en Veerbootterminal van Positano zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Sorrento en Golf van Napels. Parco di Villa Fiorentino en Lift naar de Zee zijn ook een bezoek waard.

Sorrento, NA
In de buurt
- Strand van Sorrento - 7 min. wandelen - 0.6 km
- Sorrento Lift - 8 min. wandelen - 0.7 km
- Piazza Tasso - 10 min. wandelen - 0.9 km
- Corso Italia - 12 min. wandelen - 1.0 km
- Piazza Lauro - 15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Bar Veneruso - 4 min. wandelen
- Ristorante The Garden "da Gennaro - 5 min. wandelen
- English Inn - 4 min. wandelen
- Le Querce Restaurant - 5 min. wandelen
- Insolito Night & Day - 5 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over The Attic in Sorrento
Beoordelingen
7,0
Goed
1 externe beoordeling