Hotel Voramar Mallorca ligt in het stadscentrum en aan het water in Son Servera. Bezoek Club de Golf Son Servera en Pula Golf als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Playa Cala Agulla en Punta de n'Amer. Fantasy Park en Safari Zoo zijn ook een bezoek waard. Profiteer van het feit dat je dicht aan het water ligt door deel te nemen aan activiteiten zoals duiken, snorkelen en het maken van een rondvaart. De regio biedt ook avontuurlijkere activiteiten zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Cala Millor
Carrer de Binicanella, 2, Cala Millor, Son Servera, Mallorca, 07560
In de buurt
Playa Cala Millor
1 min. wandelen - 0.1 km
Cala Bona
13 min. wandelen - 1.1 km
Fantasy Park
13 min. wandelen - 1.1 km
Platja de na Marins
16 min. wandelen - 1.4 km
Punta de n'Amer
8 min. rijden - 2.2 km
Lokaal vervoer
Station Manacor - 27 min. rijden
Palma de Mallorca (PMI) - 71 min. rijden
Restaurants
The Coconut Shack
4 min. wandelen
Diggi Kebab
5 min. wandelen
The Sun Deck
3 min. wandelen
Sa Caleta
2 min. wandelen
rose and crown
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Voramar Mallorca
Hotel bij de zee
Een dakterras, een koffiebar/café en een spelletjesruimte verwelkomen je bij Hotel Voramar Mallorca. Avontuurlijke reizigers kunnen fietsen bij dit hotel.
Geniet van een gezichtsbehandeling, wikkeltherapie of een lichaamsbehandeling bij het wellnesscentrum ter plaatse. Gratis wifi in de kamer, een droogkuis/wasserijservice en autoverhuur ter plaatse zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en een shuttleservice van/naar de luchthaven
Een automaat, meertalig personeel en een kluis bij de receptie
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor de uitstekende staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
De 68 kamers hebben leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 500 meter van de accommodatie
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.30 uur: EUR 8,50 per persoon
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bubbelbad
Fietsenverhuur
Sauna
Spelletjesruimte
Sportschool
Stoombad
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Kranten in de lobby
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Conferentiecentrum
Vergaderruimte
Buiten
Aan het water
Dakterras
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Rechtstreekse toegang tot het strand
Strandparasols
Strandstoelen
Tuinmeubels
Volledig uitgeruste spa
Behandelingsruimtes voor koppels
Body scrubs
Body wraps
Gezichtsbehandelingen
Manicures/pedicures
Massage
Reflexologie
Turks bad
Wikkeltherapie
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
1 gebouw
4 etages
Feestruimte
Gebouwd in 1965
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv met satellietzenders
Eten en drinken
Koelkast
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Drankjes zijn niet inbegrepen in het halfpensiontarief.
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 22 november tot 4 mei.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 8 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal (tot 5 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.55 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.28. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 2.20 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.10. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 8.5 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 15.00 per persoon (enkele reis)
Toeslag voor huisdieren: EUR 8 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Voramar Son Servera
Voramar Son Servera
Hotel Voramar
Hotel Voramar Mallorca Hotel
Hotel Voramar Mallorca Son Servera
Hotel Voramar Mallorca Hotel Son Servera
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Voramar Mallorca?
Ja, bij Hotel Voramar Mallorca zijn huisdieren met een gewicht van maximum 5 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 8 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Voramar Mallorca inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Voramar Mallorca uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel Voramar Mallorca een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 15.00 per persoon.
Waar staat Hotel Voramar Mallorca?
Dit hotel in Son Servera biedt rechtstreeks toegang tot het strand, ligt in het stadscentrum en binnen 15 minuten wandelen van Playa Cala Millor, Cala Bona en Fantasy Park. Ook Platja de na Marins en Punta de n'Amer liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Voramar Mallorca
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
9,4
Locatie
8,8
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 29 van 74 beoordelingen
10 - Uitstekend
29
Gastenscore: 8 - Goed. 29 van 74 beoordelingen
8 - Goed
29
Gastenscore: 6 - Redelijk. 7 van 74 beoordelingen
6 - Redelijk
7
Gastenscore: 4 - Matig. 7 van 74 beoordelingen
4 - Matig
7
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 74 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
8/10 – Goed
Mary, DOETINCHEM
Reisde met een groep
5 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Het is een schoon hotel met ontzettend vriendelijk personeel en een fantastosch ontbijt en diner, volop variatie.
Midden op de boulevard en direct aan t strand.
Een zeer prettig verblijf gehad kom hier zeker terug.
Mary
4 nachten verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
Arjan, Rijssen
15 aug 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
super hotel !
leuk familiehotel, geschikt met kinderen, erg vriendelijk , behulpzaam, zeer schoon, uitgebreid ontbijt en diner .
gewoon SUPER
Arjan
6/10 – Redelijk
Stefano
14 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Das Internet ist schwach und die Zimmer nicht ruhig.
Stefano
7 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Damla
29 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Unser Urlaub im Hotel war Hervorragend , das Personal war sehr nett und hilfsbereit . Der Strand ist in 1 Minute erreichbar , der Aufenthalt war sehr schön . Das Hotel ist sehr familiär und sauber .
Damla
3 nachten verbleven in juli 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Botan Deniz
28 jul 2025
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Hotel war sehr schlecht. Ich empfehle es niemanden weiter. Das Essen schmeckt nicht teilweise ist es noch roh.
An einem Tag konnten wir stundenlang nicht duschen weil es kein Wasser gab im Hotel. Überall verkalkt und die Silikon Fugen sind schon verschimmelt. Sauber machen die gar nicht. An einem Tag musste ich die Putzfrau nochmal rufen lassen weil es kein Zustand war. Ich empfehle das Hotel niemanden weiter.
Botan Deniz
9 nachten verbleven in juli 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Graeme
Reisde met partner
17 jul 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I express my deep dissatisfaction with my recent stay at your hotel. From the moment we arrived, the experience was far from acceptable, and I feel compelled to share the issues we encountered.
Firstly, the hotel staff were unhelpful and dismissive, which left me feeling extremely distressed. The room we were assigned had no working air conditioning, rendering it unfit for purpose, especially considering the high temperature. When I initially called reception, I was told the issue was being looked into. My wife and I waited in the room for over an hour—it was unbearably hot, like a sauna.
After a second call to reception, I was informed that nothing could be done until the next day, which was clearly unacceptable. I voiced my concerns, and again the receptionist said she would get back to me, but no action was taken. After a further 45 minutes, I went to reception personally, by which time my wife was beginning to feel unwell due to the heat, and the entire situation was causing both of us considerable angst and distress.
Eventually, a barman was sent to the room who confirmed the air conditioning was not working and stated there was nothing he could do. At that point, we decided we could not remain at the hotel under these conditions and requested a refund. The receptionist informed me that, because we had booked through Expedia, a refund was not possible.
I explained that the room was not fit for use, and as no alternative solution was offered we left...
Graeme
3 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Christophe
21 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Christophe
4 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Rene
20 jun 2025
Rene
4 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Sofie
Reisde met een groep
26 okt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Sofie
4 nachten verbleven in oktober 2024
6/10 – Redelijk
Nwet
20 sep 2024
Nwet
5 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Jimmy Andréas
2 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jimmy Andréas
5 nachten verbleven in augustus 2024
4/10 – Matig
Stephanie
28 aug 2024
Stephanie
2 nachten verbleven in augustus 2024
4/10 – Matig
Stephanie
27 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel bien situé mais jamais je navais vu une telle literie dans un hotel. Il manquait la moitié des lattes dans le lit, j'y ai tres mal dormie. J'en suis ressortie avec une douleur extrême au dos. De plus la chasse d'eau fonctionnait mal, malgré ma plainte, rien n'a changé
Stephanie
6 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Marco
24 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Hotel sul mare. Consiglio la camera con vista.
Hotel direttamente sul mare con bella spiaggia. La nostra camera godeva di una bellissima vista su tutta Cala Mallor. Rimodernando un po' la camera diventerebbe ancora meglio.
Colazione a buffet completa. Si può anche cenare a buffet a prezzi buoni.
Parcheggio auto non privato ma si trova abbastanza facilmente.
Oltre alla spiaggia attigua è un ottimo punto di partenza per visitare le cale vicine.
Marco
5 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Kevin
11 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Kevin
6 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Tomasz
23 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tomasz
3 nachten verbleven in juni 2024
6/10 – Redelijk
Kareem
20 jun 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Kareem
5 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Tobias Steffen
13 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tobias Steffen
5 nachten verbleven in mei 2024
8/10 – Goed
andrieu
23 okt 2023
andrieu
8 nachten verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Thomas
16 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Komfortables gut geführtes Hotel sauber und mit allem was es braucht. Top Lage.
Thomas
9 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
mateu
28 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy buenas vistas
mateu
1 nacht verbleven in juli 2023
8/10 – Goed
Kjell
Reisde met familie
1 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Kjell
7 nachten verbleven in mei 2023
8/10 – Goed
Peter G
24 sep 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
Peter G
5 nachten verbleven in september 2022
8/10 – Goed
Frank
Reisde met partner
22 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir haben uns richtig wohl gefühlt im Hotel Voramar. Das Personal war sehr freundlich, hilfsbereit und deutschsprachig, das Hotel sauber und modern und auch das Zimmer groß und modern eingerichtet. Das Bad ebenso und es gab eine Regendusche. Der Balkon bot genügend Platz für 2 Personen. Die Speisenauswahl beim Buffet bei HP war gut und abwechslungsreich. Die Getränkepreise sehr günstig und auch die Speisen die man mittags bestellen kann, sind gut und günstig.
Man kann sich Strandschirme für 2 €/Aufenthalt an der Rezeption leihen.
Leider verfügt das Hotel nicht über einen eigenen Pool. Mehrere hundert Meter weiter, kann man den Pool des Hotels Don Juan nutzen. Wir haben das allerdings nicht in Anspruch genommen.,Auf der 5. Etage befindet sich lediglich eine große Sonnenterrasse mit Whirlpool, Sauna und Solarium. Die Reinigung des Zimmers erfolgte immer recht spät. Das Zimmer war sauber, allerdings könnte an manchen Stellen besser gereinigt werden.
Alles in allem jedoch ein sehr angenehmer Aufenthalt und ich kann das Hotel empfehlen. Wir werden auch wieder hingehen, wenn wir nach Mallorca fliegen.
Frank
10 nachten verbleven in juli 2022
8/10 – Goed
Matt
14 jun 2022
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The location is excellent and the value for money is very good. The water pressure was weak and the pillows very uncomfortable, reducing to nothing when laying upon it. Charging for the use of a mini bar fridge is crazy. Most staff very friendly.