Gehele woning

Holiday Home 'La Régordane' with Mountain View, Pool and Spa in Solignac-sur-Loire

Fotogalerie voor Holiday Home 'La Régordane' with Mountain View, Pool and Spa in Solignac-sur-Loire

Een whirlpool met waterstralen, uitzicht door het raam op een paard, en een voertuig buiten.
Een gezellig zolderkeukentje met houten balken, een eettafel en een rode deur.
Een zwembad met een houten terras, ligbedden, een overdekte patio en uitzicht op het omliggende landschap.
Een houten stapelbed met een witte matras, een houten kledingkast en een klein fotokader aan de muur.
Een gebouw van natuursteen met meerdere ramen en een deur, omgeven door potplanten en een geplaveid terras.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday Home 'La Régordane' with Mountain View, Pool and Spa in Solignac-sur-Loire

  • Sfeervolle, volledig houten gerenoveerde boerderij in een rustige omgeving. Gîte La Régordane verwelkomt jullie in Solignac-sur-Loire in een accommodatie van 70 m² voor 5 personen, met 3 slaapkamers en een badkamer. Jullie genieten van een prachtig uitzicht op de bergen en een goed uitgeruste keuken.



    Op slechts 500 m van de groene fietsroute tussen Le Puy-en-Velay en Landos, 8 km van een natuurlijk meer, 2 km van de waterval La Beaume en dicht bij de wandelroute van de Régordane.



    De woning ligt boven ons huis en heeft een eigen ingang via de schuur.



    Gedeeld zwembad met ons gezin (open van begin mei tot eind september, afhankelijk van het weer). Therapeutische spa voor 2 personen het hele jaar door beschikbaar. Televisie en kinderstoel aanwezig.



    Buiten: zomerse keuken bij het zwembad, gedeeld met ons, net als het zwembad (koelkast, plancha). Privéruimte met zithoek en ligstoelen aan het zwembad. Jeu-de-boules, kegels, basketbalbord, klein voetbalveld. Tafelvoetbal en tafeltennis in de schuur.



    Zwembad: 12 x 4,50 m, niet verwarmd, open van 10u tot 20u, temperatuur afhankelijk van het weer (hoogte 980 m). Privéruimte aan het zwembad. Zomerse keuken gedeeld.



    Therapeutische spa voor 2 personen: beschikbaar tegen meerprijs. Eén sessie van een uur gratis voor 2 personen bij een verblijf van minimaal 2 nachten tussen oktober en april (buiten het zwembadseizoen).



    Dieren ter plaatse: paarden, hond, katten, kippen.



    Lakens en handdoeken zijn niet inbegrepen, maar beschikbaar tegen meerprijs ter plaatse. Schoonmaak is niet inbegrepen, maar mogelijk tegen meerprijs ter plaatse.



    Mogelijkheid tot het huren van fietsen, natuuruitjes, ontdekking van het meer van Bouchet, fietstochten op de groene route (ongeveer 2 uur met snack).



    Evenementen zijn niet toegestaan op het terrein.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Zwembad

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • Douche

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Barbecue
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Dingen om te doen

  • Tafeltennis
  • Fietsmogelijkheid in de buurt
  • Rotsklimmen in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser

Algemeen

  • Tuin

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

Any additional fees listed in the description must be paid on site. If none are listed, this rule does not apply.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

deze cottage ligt in Kanton Solignac-sur-Loire. Bezoek L'Abbaye de La Chaise Dieu en Kathedraal Notre Dame en Klooster, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Parc Naturel Régional des Monts d'Ardèche en Cascade de la Beaume. Centre Culturel et de Congrès Pierre Cardinal en Musée Interactif Hôtel-Dieu zijn ook een bezoek waard. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals wandelen, rotsklimmen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Kanton Solignac-sur-Loire
Meer cottages in Kanton Solignac-sur-Loire
Kaart
Solignac-sur-Loire

In de buurt

  • Cascade de la Beaume
    8 min. rijden - 4.5 km
  • Lac du Bouchet
    17 min. rijden - 15.0 km
  • Musée Crozatier
    18 min. rijden - 16.4 km
  • Kathedraal van Le Puy
    20 min. rijden - 17.8 km
  • Musée Interactif Hôtel-Dieu
    20 min. rijden - 17.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Le Puy-en-Velay - 19 min. rijden
  • Le Puy-en-Velay (LPY-Loudes) - 18 min. rijden

Restaurants

  • Cafe Restaurant De La Loire
    17 min. rijden
  • restaurant du col
    8 min. rijden
  • McDonald's
    14 min. rijden
  • Le Daguet
    8 min. rijden
  • la Baraque a Pain
    8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Holiday Home 'La Régordane' with Mountain View, Pool and Spa in Solignac-sur-Loire over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'La Régordane' with Mountain View, Pool and Spa in Solignac-sur-Loire?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'La Régordane' with Mountain View, Pool and Spa in Solignac-sur-Loire inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'La Régordane' with Mountain View, Pool and Spa in Solignac-sur-Loire uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday Home 'La Régordane' with Mountain View, Pool and Spa in Solignac-sur-Loire?

Deze cottage in Kanton Solignac-sur-Loire ligt op 3,1 km van Cascade de la Beaume en op 15 km afstand van Lac du Bouchet en Robert Louis Stevenson Trail. Ook Plage du Pont de Goudet en Musée Crozatier liggen op 15 km afstand.