The Londoner Hotel Sliema ligt in het stadscentrum en vlak bij het strand in Sliema. Bisazza Street en Point winkelcentrum zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij St George's Beach en Golden Bay. Ook Promenade van Sliema en Sliema Ferry zijn zeker een bezoekje waard.Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Sliema
82, The Strand Sliema, Sliema, SLM1022
In de buurt
Point winkelcentrum
12 min. wandelen - 1.0 km
Saint Julian's Bay
15 min. wandelen - 1.3 km
Triq Manwel Dimech
2 min. wandelen - 0.2 km
Bisazza Street
8 min. wandelen - 0.8 km
Promenade van Sliema
15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Luqa (MLA-Internationale luchthaven Malta) - 24 min. rijden
Restaurants
Busy Bee
3 min. wandelen
Kalamà
3 min. wandelen
Morning Star
1 min. wandelen
Punto
3 min. wandelen
Black Gold Saloon
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
The Londoner Hotel Sliema
Hotel vlak bij Point winkelcentrum
The Londoner Hotel Sliema bevindt zich dicht bij Bisazza Street en Promenade van Sliema en biedt een gratis continentaal ontbijt, een strandbar en een droogkuis/wasserijservice. Ga vooral lekker eten bij The Londoner Pub, het bistrorestaurant ter plaatse. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen) en geniet van een bar.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Vervoer vanaf de luchthaven, meertalig personeel en hulp bij uitstappen/tickets
Een automaat, gemeenschappelijke werkruimte en rookvrije accommodatie
Een lift en een 24-uurs receptie
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
Alle 51 kamers zorgen voor volop comfort met gemeubileerde balkons en (laptop)kluisjes, naast leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning. Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
Ledtelevisies van 52 inch met digitale zenders
(kleer)kasten, waterkokers en dagelijkse schoonmaak
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen die jonger zijn dan 18 worden niet toegelaten in deze accommodatie voor volwassenen. Alle gasten van 18 jaar of ouder zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: EUR 0.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 30 per voertuig (voor maximum 2 personen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Gasten jonger dan 18 jaar oud worden bij deze accommodatie voor volwassenen niet toegelaten.
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent in Malta een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 3 sterren toegekend gekregen.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij The Londoner Hotel Sliema?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij The Londoner Hotel Sliema?
Vandaag, 12 mei 2026, kost een verblijf bij The Londoner Hotel Sliema van één nacht voor twee volwassenen op 1 jun. 2026 min. € 215, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij The Londoner Hotel Sliema inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij The Londoner Hotel Sliema uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.
Biedt The Londoner Hotel Sliema een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek vervoer vanaf de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 30 per voertuig.
Waar staat The Londoner Hotel Sliema?
Dit hotel ligt in het centrum van Sliema, op 15 minuten wandelen van Bisazza Street en Point winkelcentrum. Ook Promenade van Sliema en Sliema Ferry liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over The Londoner Hotel Sliema
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,6
Voorzieningen
9,4
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 298 van 510 beoordelingen
10 - Uitstekend
298
Gastenscore: 8 - Goed. 155 van 510 beoordelingen
8 - Goed
155
Gastenscore: 6 - Redelijk. 38 van 510 beoordelingen
6 - Redelijk
38
Gastenscore: 4 - Matig. 12 van 510 beoordelingen
4 - Matig
12
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 7 van 510 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
7
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
philippe
2 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goed gelegen, rustige baai, openbaar vervoer vlakbij
philippe
13 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hilje Takolina
13 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima hotel, fijne kamer. Ontbijt goed. Vriendelijk personeel. Levendige omgeving, in de kamer was dit niet te horen. Veel eet- en drinkgelegenheden in de omgeving.
Hilje Takolina
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geert
24 apr 2024
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Kamer uitstekend en zeer net onderhouden.
Geert
7 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Salvatore
25 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nel complesso tutto molto buono
Salvatore
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
ASHIFA
1 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location, clean, great breakfast, professional and courteous staff and helpful
ASHIFA
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Frederic
26 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Could not have been more welcoming or conveniently located. Staff especially cheerful and accommodating.
Frederic
7 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
yoshinari
21 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Nice big rooms. Great location. Breakfast was average.
Timothy
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rico
28 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super Zimmer, wunderschöne Aussicht, einfacher Check in und Checkout.
Rico
7 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Julia
21 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Staff were so very helpful and polite especially Marsha who was fantastic!
Hotel is in a great location for visiting Valletta and other parts of the island.
Julia
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Luke Luca
14 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice and spacious room with comfortable bed and balcony.
Power shower 🚿 and nice bathroom.
Friendly and helpful staff and great location.
Unfortunately breakfast wasn't great with a rather poor choice and really undrinkable coffee.
Luke Luca
5 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Hans
13 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Rummet var stort och fräsch, fin utsikt från balkongen.
Hans
4 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Calvin
9 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service
The balcony allowed us to see the New Years Fireworks in Valletta.
Calvin
10 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Julie
13 apr 2026
Negatief: Voorzieningen
Great view and large bed but we were given a room that had no shower door which made the shower unusable (we were later moved to a smaller room). The junior suite we had originally booked came with no luxuries whatsoever or the minimum you would expect as we did not even have a shower cap. The hand towel had to be sent back as it had black marks on it. Breakfast wasn't great and was located in the groundfloor pub with screens broadcasting football at all times.
Julie
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ove
17 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Personalen var vänliga och hjälpsamma.
Ove
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nick
10 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was a great hotel in a perfect location; easy access to the ferry while next to the bars and restaurants.
Nick
5 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Michael John
22 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is in a very good position to allow easy access for o buses and ferry to get around the island. The staff are good and friendly and attentive to your needs . The breakfast is served at the Hotel pub next door and has a good selection both hot and cold . We had a room facing the harbour and I would recommend this as others face other buildings . The bathroom was fine but showing signs of needing an overhaul. Would stay again
Michael John
7 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sabine
3 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
In der Dusche etwas Schimmel. Sonst alles sehr sauber. Personal super nett und zuvorkommend. Balkon mit wunderschöner Aussicht auf Valletta. Frühstück vollkommen ausreichend.
Sabine
5 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sharon Winckles
7 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice stay, close to everything!
Sharon Winckles
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marie
3 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing place to stay all the staff were sooooo helpful in every aspect
Marie
7 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Clemens
19 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Frühstück okay, alles gut sortiert und optimal für kurztrip
Clemens
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Heriberto
11 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I had a sea view Room and it was fantastic with a really good breakfast included every morning. The receptionist where very Professional and helpful Specially the blonde young girl who was kind enough to have breakfast to go for me at 3am in the morning before my flight ..That was Very kind of Her. Overall I will stay again at the Londoner.
Heriberto
5 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rodolphe
13 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Ooui
Rodolphe
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
BRENDA
21 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great hotel in a good location
BRENDA
5 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
VILMOS
20 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was a perfect stay. Great location, friendly staff.