Gezellig en goed uitgerust vakantiehuis met een grote tuin.
In het kleine dorpje Hulsig heet dit mooie en lichte vakantiehuis je welkom en laat niets te wensen over. De grote ramen verbinden het leven in het huis met de tuin en het terras. Beslis zelf of je wilt genieten van het comfort van een houtkachel en mooie decoraties of barbecue buiten op het terras en kijk hoe je kinderen de vele activiteiten ontdekken.
Geniet van de korte afstand naar het treinstation, waar je de trein kunt nemen naar Skagen en het kunstmuseum, de haven en gezellige restaurants enz. kunt bezoeken. Het zeer populaire zandstrand in Hulsig is een paradijs voor kinderen en volwassenen. Op slechts honderd meter afstand ligt een vakantiecentrum met een restaurant en de mogelijkheid om ontbijt te bestellen of gebruik te maken van het waterpark. De locatie is ideaal voor fietstochten, bijvoorbeeld naar de populaire Kandestederne aan de westkust en de Råbjerg Mile. Sluit de avonden af met een prachtige zonsondergang op het strand met een ijsje uit de idyllische ijssalon.
- Gratis carport op locatie
- Stroom exclusief
- Niet te huur voor jeugdgroepen
- Enkel te huur i.v.m. vakantie
Optioneel:
- Reinigingsset: 13.00 EUR/Per verblijf
- Eindschoonmaak: 149.00 EUR/Per verblijf
- Kinderstoel: 16.00 EUR/Per week
- Kinderbed: 16.00 EUR/Per week
- Linnengoed/handdoek: 16.00 EUR/Per verblijf
Verplicht op locatie:
- Stroom: 0.44 EUR/Per kWh
- Een extra kind gratis (max. 4 jaar oud)
- Kinderbed: 1
- Kinderstoel: 1
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Afwasmachine
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamer
1 badkamer
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Open haard
Woonkamer
Entertainment
Smart-tv
Buiten
Barbecue
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan het water
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
The guest will be charged 25% amount for a cancellation after the reservation is made. The guest will be charged 100% amount, if they can cancel in 42
Vermietung nur für Ferienzwecke.
Die Unterkunft ist nicht für Jugendgruppen geeignet.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Elektriciteitstoeslag: EUR 0.44 per kWh
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt aan het water in Skagen. Geniet van de prachtige natuur bij Strand van Hulsig en Kandestederne Strand. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Farm Fun en Dino Golf. Skagen Kultur og Fritidscenter en Kunsthuset zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Skagen
Zijn huisdieren welkom bij Cozy home in Skagen with kitchen?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Cozy home in Skagen with kitchen inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cozy home in Skagen with kitchen uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Cozy home in Skagen with kitchen?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan het water, op 2 km afstand van Kerk van Hulsig en Strand van Hulsig. Ook Råbjerg Mile en Kandestederne Strand liggen op 5 km afstand. Station Skagen Hulsig ligt op maar 3 minuten wandelen.