deze bed & breakfast ligt in Le Brusc, een wijk in Six-Fours-les-Plages. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Haven van Toulon. Ga naar Strand van Toulon en Plage de la Ciotat als je liever de natuur intrekt. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Circuit Paul Ricard of Stade Mayol. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals wandelen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Six-Fours-les-Plages
Room 'Chambre' with Private Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning
Bed & breakfast in Le Brusc
Room 'Chambre' with Private Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning biedt onder andere een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Ontbijt (toeslag) en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Room 'Chambre' with Private Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning zorgen voor veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals wifi.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Douches en haardrogers
Terrassen, koelkasten en waterkokers
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in alle kamers: wifi
Eten en drinken
Ontbijt beschikbaar tegen een toeslag
Buiten
Tuin
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Airconditioning
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Room 'Chambre' with Private Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Room 'Chambre' with Private Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning?
Vandaag, 2 jul. 2026, kost een verblijf bij Room 'Chambre' with Private Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 15 jul. 2026 min. € 194, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Room 'Chambre' with Private Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Room 'Chambre' with Private Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Room 'Chambre' with Private Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning?
Deze bed & breakfast ligt in Le Brusc, vlak bij Plage du Cros en Gulf of Lion. Ook Plage des Charmettes en Plage de la Coudoulière liggen op 2 km afstand.