El Puente ligt aan het strand in El Paredon. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Playa de Puerto San José en Aquamagic. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor El Paredon
05021 C. del Campo, El Paredón Buena Vista, Escuintla
Restaurants
Pez Paredón
Cocorí
Swell
Soulfood Kitchen
Drippin
Over deze accommodatie
El Puente
Hoogtepunten van de accommodatie
El Puente heeft alles wat je nodig hebt. Avontuurlijke reizigers kunnen vissen, paddleboarden en bootjevaren bij dit pension. Geniet van de activiteiten ter plaatse zoals kajakken en rondvaarten doen. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een buitenzwembad
Een ontbijt met lokale gerechten (toeslag), gratis fietsen ter plaatse en surflessen
Tuinmeubelen, een paddleboard ter plaatse en barbecues
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij El Puente hebben voordelen zoals privézwembaden en laptopwerkplekken, naast voorzieningen zoals gratis wifi.
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Shuttleservice van/naar het strand (toeslag)
Eten en drinken
Dagelijks ontbijt met lokale gerechten tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 11.00 uur: USD 4 per persoon
Dingen om te doen
Boot en peddels
Buitenzwembad
Gratis fietsenverhuur
Kajakken
Kanoën
Motorbootvaren
Paddleboard
Rondvaarten
Surflessen
Vissen
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Privézwembad
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan het strand
Barbecue
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Kamervoorzieningen
Badkamer
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Privézwembad
Meer
Laptopvriendelijke werkplek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 17.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 11.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer USD 4 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Beschikt El Puente over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij El Puente?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij El Puente inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij El Puente uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat El Puente?
Dit pension ligt aan het strand, op 28,7 km van Playa de Puerto San José en op 52 km afstand van Aquamagic en Canal de Chiquimulilla.