Hibiscus Hotel Residence ligt vlak bij het strand in Siniscola. Bezoek Porto Ottiolu en La Calletta-jachthaven als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Spiaggia di San Teodoro en La Caletta-strand. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals snorkelen. Bekijk onze reisgids voor La Caletta
Via Cagliari 76, Fraz. La Caletta, Siniscola, NU, 08029
In de buurt
Port of Olbia
53 min. rijden - 64.4 km
La Calletta-jachthaven
5 min. wandelen - 0.5 km
La Caletta-strand
5 min. wandelen - 0.5 km
Spiaggia di Posada
6 min. rijden - 1.8 km
Spiaggia di Su Tiriarzu
7 min. rijden - 1.8 km
Lokaal vervoer
Olbia (OLB-Costa Smeralda) - 41 min. rijden
Restaurants
La Rosa Dei Venti
3 min. wandelen
L'Ostrica
6 min. wandelen
La Burghereja
6 min. wandelen
L' Antica Terrazza
5 min. rijden
Oceania Café
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hibiscus Hotel Residence
Hoogtepunten van de accommodatie
Vervoer van/naar de luchthaven, een terras en een tuin verwelkomen je bij Hibiscus Hotel Residence. Trakteer jezelf op wat rust en ontspanning bij spa, het wellnesscentrum ter plaatse. Blijf online met gratis wifi in de gemeenschappelijke delen en geniet van een kapsalon en autoverhuur ter plaatse.
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen en plaatsen voor lang parkeren
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een oplaadpunt voor elektrische auto's en fietsenstalling
Een automaat, een computerstation en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hibiscus Hotel Residence hebben voordelen zoals gemeubileerde balkons en laptopwerkplekken, bovenop voorzieningen zoals airconditioning en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Shuttleservice van/naar het treinstation (toeslag)
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Gratis lang parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen en parkeerplaatsen voor personenbussen beschikbaar
Dingen om te doen
Sportschool
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Woonkamer
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Kapsalon
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Meertalig personeel
Zakelijke diensten
Computerstation
Buiten
Barbecue
Parasols bij het zwembad
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Bubbelbad
Spa dagelijks geopend
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Handgreep in de douche
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke personenbusparkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Tegelvloer in de kamer
Valetparkeren voor voertuigen met een rolstoel
Meer
2 etages
2 gebouwen
Gebouwd in 1965
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Entertainment
Tv met satellietzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Woonkamer
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 21.00 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven en het treinstation (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 21.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: EUR 150 per verblijf
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 mei betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 juni tot 31 augustus, EUR 2.00 per persoon, per nacht
De stad heft de volgende belasting: van 1 september tot 31 oktober, EUR 1.50 per persoon, per nacht
Toeslag voor beddengoed: EUR 10 per persoon, per week
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 80 per kamer (enkele reis)
Toeslag voor late check-in tussen 21.00 uur en middernacht
Handdoektoeslag: EUR 10 per persoon, per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen handdoeken meenemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Kinderen jonger dan 18 jaar worden zonder toezicht van volwassenen niet tot de spa toegelaten.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hibiscus Hotel Residence?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hibiscus Hotel Residence?
Vandaag, 14 mei 2026, kost een verblijf bij Hibiscus Hotel Residence van één nacht voor twee volwassenen op 15 mei 2026 min. € 113, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en plaatsen voor lang parkeren.
Hoe laat kan ik bij Hibiscus Hotel Residence inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Laat inchecken kan tussen 21.00 uur en middernacht. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Hibiscus Hotel Residence uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Hibiscus Hotel Residence een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 80 per kamer.
Waar staat Hibiscus Hotel Residence?
Dit wellness hotel ligt vlak bij het strand, op 10 minuten wandelen van La Calletta-jachthaven en La Caletta-strand. Ook Spiaggia di Posada en Spiaggia di Su Tiriarzu liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hibiscus Hotel Residence
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,4
Locatie
8,8
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 15 van 31 beoordelingen
10 - Uitstekend
15
Gastenscore: 8 - Goed. 10 van 31 beoordelingen
8 - Goed
10
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 31 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 31 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 31 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
adelaide
10 aug 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Accueil très sympathique en français, merci monsieur. Appartement impeccable. Proche de la plage, du centre et de la piscine ! Très bon séjour, je recommande.
adelaide
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Roberto
10 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ein erstklassig familiengeführtes Hotel!
Roberto
9 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
6/10 – Matig
Ditte
7 jul 2024
Positief: Netheid
Ok
Pænt og rent
Ok morgenmad
Ditte
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
MASSIMO
1 aug 2023
Positief: Personeel en service
POCA RETE X TELEFONIA
MASSIMO
6 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Emma
3 aug 2017
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Disapointing accommodation in a great area!
I don't think the owners (especially the wife, Clara) realises they are in the hospitality business.
- Paid for a sea view and did not receive it. Clara blamed expedia.
- Not even the bare minimum is provided in the apartment (which was on expedia as an aparthotel-it definitely isn't).
- Wasn't cleaned at all during our stay, in fact we had to clean the whole apartment 'for inspection' before we left.
- oven but no oven gloves.
- no tea towels.
- had to buy toilet roll, bin bags, washing up sponges. Also had to request a kettle as there wasn't one (Clara did get us one from the Hotel straight away).
- the electric went out completely, twice.
-the water tank in the bathroom dripped excessively onto the toilet seat after showers (this they already knew about when we told them but it wasn't mentioned to us when being shown around).
- you have to hire bedlinen and towels if you don't bring your own. This was provided for us for compensation for the non sea view room although I had already bought my own bed linen so not really compensation. The linens are not changed at all so after 9 days they were a bit gross.
- Waited at least 5 minutes at reception while Clara finished up her personal call (where we were not acknowledged and the call was not rushed to be finished).
- Took a copy of my credit card as did not have cash to leave a deposit. After checking out I asked for the copy to take home and shred. I got a 'yes sir' salute which I found unbelievably rude.
Emma
9 nachten verbleven in juli 2017
Geverifieerd
8/10 – Goed
Stefano
6 aug 2022
Positief: Personeel en service
Goed ontbijt buffet, zeer vriendelijk en behulpzaam personeel, min puntjes douche te klein riool lucht in doucheruimte, kamers gedateerd,
Maar een leuk rustig hotel midden in het dorp.
Stranden zijn top in Caletta en Campenizza Budoni.
Stefano
4 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Wijnand
15 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooi strand met veel kite surfers en leuke strandtent in de buurt. Het seizoen was nog niet begonnen. Dus onze indruk was niet representatief. Aardig slaperig vakantiedorp. Lekker gewandeld en redelijk gegeten.
Wijnand
1 nacht verbleven in april 2018
Geverifieerd
6/10 – Matig
Dianne
4 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Not as described
This was in a good location and the managers were wonderful but I don’t recommend. Unfortunately the air conditioning was not working and took a few hours to fix and after some heavy winds there was a strong sewer smell in the bathroom. Also the Hotels.com advertising was incorrect. No spa no airport transfer.
Dianne
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
21 sep 2023
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Non è un hotel
Contrariamente dalla descrizione non c'è la piscina ne la palestra. Dopo la mia insistenza siamo stai quindi dirottati verso un'altra struttura nelle vicinanze dove effettivamente c'erano come da foto. Le camere sono da restaurare completamente soprattutto i bagni che sono in condizioni pessime.
La colazione servita non è nemmeno da considerare, infatti abbiamo preferito farla fuori struttura.
La reception è inesistente in quanto sostituita da un telefono da chiamare quando se ne ha bisogno.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gianpaolo
20 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Top Service!!!!
Besonders der Service und das Frühstück waren außergewöhnlich. Sehr gerne wieder
Gianpaolo
1 nacht verbleven in juni 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jens
26 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles super! Sehr nette Gastgeber, super Frühstück. Sehr sauber. Stadtnähe wg. Restaurants perfekt. Zu einem schönen Stand braucht man das Auto. Erfahrungen haben aber gezeigt, dass das leider nie auf der Insel ohne Auto geht ;)
Jens
6 nachten verbleven in september 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
4 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bonne qualité
Très bon hôtel. Service de qualité. Gentillesse du personnel. Dommage que l’insonorisation ne soit pas meilleur mais c’est un problème rencontré de partout en Sardaigne.
Je recommande cet hôtel pour la caletta !
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Paola
12 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Camere spaziose e dotate di tutti i comfort. Una colazione continentale arricchita da ottime torte fatte in casa.
La signora Clara e suo marito ci hanno fatto sentire veramente a casa. Sempre presenti anche se con discrezione hanno non solo esaudito tutte le nostre richieste, ma addirittura hanno saputo darci preziosi consigli e supporto per la nostra vacanza. Davvero consigliato.
Paola
5 nachten verbleven in juli 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
28 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Really loved the room, property and location, but unfortunately didn’t have a working AC, which is tough in summer. We were told to turn it on and wait but we woke up many times in the night in sweat. Even kept the blackout shades down in the day, but it didn’t help. Overall nice place but make sure you get a room with a working AC!
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Fouzia
27 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Dans l'ensemble satisfait
La piscine n est pas accessible pour les personnes de l'hôtel elle est accessible seulement pour les location d'appartement.
Le Jaccuzzi n est pas accessible quand il ne fait pas beau peut être seulement accessible dans le cas où il y a le beau temps.
Nous n'avons donc pas du tout pu profiter de la piscine et quasiment pas du Jaccuzzi.
Il faut vraiment que ce soit préciser que ma chef est interdit pour ceux qui réservent les chambres d'hôtel
La vue sur le port est possible que pour certains appartements.
Nous on avait la vue sur un mur et des fenêtres.
Sinon sur le plan propreté c'était propre.
Disponibilité du personnelle super.
Personnel était aimable et disponible, apportent des conseils, font l'effort de parler plusieurs langues pour répondre au mieux aux besoins des clients.
Fouzia
7 nachten verbleven in september 2018
Geverifieerd
6/10 – Matig
Kerem
7 aug 2018
Positief: Personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Für Kurzaufenthalte ok.
Die Lage der App. ist sehr gut. Fussläufig 400 m zum Strand, und 200 m zum kleinen Dorfzentrum mit vielen kleinen und guten Restaurants. Die Unterkunft ist sehr klein. Rund 27 qm. Die Betten sind unbequem. Aber alles recht ordentlich. Für zwei-drei Tage eine gute Alternative.
Kerem
3 nachten verbleven in augustus 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
20 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Problemi con la prenotazione EXPEDIA. Poco chiara e forviante
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Andrea
5 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Kann man buchen
Mobiliar hatte bessere Zeiten gesehen. Besonders die Schlafcouch im Wohnbereich hatte ihr Leben schon aufgegeben. Sonst war die Ausstattung zweckmäßig, wobei sich Teller und Tassen nicht im Hängeschrank sondern im Buffet unterste Etage befanden - ungewöhnlich.
Lage des Appartement ist ok. Service sehr ok, wir waren allerdings auch die einzigen Gäste - Vorsaison.
Andrea
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
5 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bella struttura a 100 metri dal mare
Vacanza bellissima in un posto incantevole , personale gentilissimo
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in maart 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mélodie
29 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mélodie
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Giuseppe
22 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Giuseppe
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Eugenio
22 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Eugenio
2 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Susanna
28 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Susanna
9 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Olivier
4 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Olivier
1 nacht verbleven in augustus 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christer
24 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer