Rijtjeshuis, bouwjaar 2005, gerenoveerd in 2022. 7 km van zee, 7 km van het strand. Voor alleengebruik: terrein, tuin 25 m2. Barbecue, openbare parkeerplaatsen in de straat. Bushalte 210 m. Attracties in de buurt: La Caletta, Santa Lucia, Capo Comino, Berchida. De eigenaar accepteert geen groepen. De eigenaar accepteert geen jeugdgroepen. "Casa Di Ale", appartement 3-kamers 80 m2 op de 1e verdieping. Woon-/eetkamer met eettafel en TV. 1 kamer. 1 kamer met 3 bedden. Open keuken (oven, Gasfornuis, waterkoker, magnetron, diepvriezer, elektrische koffiemachine) met eettafel. Douche/bidet/WC. Elektrische verwarming, air-conditioning. Balkon 5 m2. Panoramazicht op de bergen. Ter beschikking: wasmachine, kinderstoel, kinderbed, haardroger. Internet (WiFi, gratis). Niet rokers woning. IT091085C2000R1623
In prijs inbegrepen: ERV annuleringsverzekering Energiekosten Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden Draadloos toegang tot internet (WIFI)
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor beddengoed: EUR 125 per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen beddengoed meenemen)
Handdoektoeslag: EUR 125 per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen handdoeken meenemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT091085C2000R1623
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Siniscola. Bezoek La Calletta-jachthaven en Porto Ottiolu als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Spiaggia di Santa Lucia en La Caletta-strand. Bekijk onze reisgids voor Siniscola
Zijn huisdieren welkom bij Casa Di Ale by Interhome?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Casa Di Ale by Interhome inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Di Ale by Interhome uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa Di Ale by Interhome?
Dit appartement in Siniscola ligt op 10 km afstand van Spiaggia di Santa Lucia, La Caletta-strand en La Calletta-jachthaven. Ook Spiaggia di Posada en Spiaggia di Su Tiriarzu liggen op 10 km afstand.