Apotekarns Bed & Breakfast ligt in Simrishamn. Haven van Simrishamn en Jachthaven van Simrishamn zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Den Engelska Trädgården en Kivik Art Centre bezoeken. Bekijk onze reisgids voor Simrishamn
Een gratis ontbijtbuffet, een bar en een restaurant vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Apotekarns Bed & Breakfast. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Apotekarns Bed & Breakfast bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Haardrogers en shampoo
(kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 50 meter van de accommodatie
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Kamervoorzieningen
Badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv
Meer
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 16
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan SEK 200.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan SEK 100.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: SEK 100.0 per dag
Toeslag voor extra bed: SEK 200.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Apotekarns Bed & Breakfast?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Apotekarns Bed & Breakfast inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apotekarns Bed & Breakfast uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Apotekarns Bed & Breakfast?
Deze bed & breakfast in Simrishamn ligt vlak bij Sankt Nicolai kyrka, Österlens Museum en Berggrenska Gården. Ook Brunnsparken Park en Haven van Simrishamn liggen op 5 minuten wandelen. Station Simrishamn ligt op maar 5 minuten wandelen.