10/10 ā Uitstekend
Remi


De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.Ā
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van CHF 25 per accommodatie, per verblijf. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Parkeren kost CHF 10 per nacht.
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Dit hotel in Silvaplana ligt op 10 minuten wandelen van Engadin-vallei en Inn. Ook Kabelbaan van Surlej en Corviglia Tennis- en Golfcentrum liggen op 5 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiƫren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster