Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in Silur wil annuleren?
Zeker. De meerderheid van de hotelkamerreserveringen is restitueerbaar, onder de voorwaarde dat je voor de annuleringsdeadline van de accommodatie annuleert. Dit is gewoonlijk binnen 24 of 48 uur voor de inchekdatum. Als je een reservering hebt gemaakt zonder restitutie, heb je eventueel nog de optie om binnen 24 uur na het boeken te annuleren en een terugbetaling te krijgen. Filter je zoekopdracht op volledig restitueerbaar om flexibele hoteldeals te vinden in Silur.
Welke plekken moet ik echt gezien hebben tijdens mijn tripje naar Silur?
Een trekpleister in de omgeving is Cape Bunbun. Lees wat je nog meer kunt doen en bezichtigen in de Silur-gids van Expedia.
Wat voor weer is het in Silur?
De warmste maanden zijn gewoonlijk mei en oktober, met een gemiddelde temperatuur van 27 °C. De koudste maanden zijn augustus en september, met een gemiddelde temperatuur van 27 °C De maanden met de meeste regen in Silur zijn maart, april, december en februari. Deze maanden valt er gemiddeld 415 mm regen.