Gehele woning·Particuliere eigenaar
El Corralón - Rural Accommodation in Sigüenza (10 Places)
Deze cottage in Siguenza is voorzien van een keuken en een balkon
Fotogalerie voor El Corralón - Rural Accommodation in Sigüenza (10 Places)





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
6 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 10200 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

El Corralón Duplex - Rural Accommodation in Sigüenza (6 places)
El Corralón Duplex - Rural Accommodation in Sigüenza (6 places)
- Keuken
- Wasmachine
- Airconditioning
- Buitenruimte
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Comidas familiares o de amigos en el Jardín
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ESFCTU00001900900059452400000000000000000019012128167, 19012128166
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
El Corralón Rural Accommodation in Sigüenza
EL Corralon Rural Accommodation IN Siguenza
El Corralón Rural Accommodation in Sigüenza (10 Places)
Over deze buurt
deze cottage ligt in Siguenza. Bezoek culturele hoogtepunten Museo Diocesano en Fundación DEARTE. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Catedral de Sigüenza en Puerta del Toril.

Sigüenza, CM
In de buurt
- Catedral de Sigüenza - 2 min. wandelen - 0.2 km
- Casa del Doncel - 2 min. wandelen - 0.2 km
- Iglesia de San Vicente - 2 min. wandelen - 0.2 km
- Plaza Mayor - 3 min. wandelen - 0.3 km
- Siguenza-kasteel - 3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Kiosko El Triunfo ("El Central") - 5 min. wandelen
- Bar Ratón - 5 min. wandelen
- El Fogaril - 6 min. wandelen
- Mesón Los Soportales - 3 min. wandelen
- Hotel Restaurante El Doncel - 4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
10
