Uw prachtige vakantiehuis voor een strandvakantie beschikt over twee slaapkamers, gescheiden door een ruime woon- en eetkamer en een open keuken.
Hier vindt u alles wat u nodig heeft om uw tijd samen nog aangenamer te maken.
Ideaal voor gezellige avonden, het appartement heeft een comfortabele bank (nieuw aangeschaft in 2021) en twee fauteuils. De lcd-tv en soundbar zorgen voor perfecte filmavonden.
Als u liever een spelletjesavond organiseert, is de nieuwe eethoek met vier stoelen ideaal.
De open keuken is volledig uitgerust met alles wat u zich maar kunt wensen, van een vierpits gasfornuis met oven, vaatwasser en koelkast met vriesvak tot een koffiezetapparaat, waterkoker en broodrooster.
Voor een goede nachtrust hebben beide slaapkamers tweepersoonsbedden met twee nieuwe matrassen van 2,00 m x 0,90 m. Beide slaapkamers hebben ook ruime kledingkasten.
Zodat u overdag in alle rust kunt genieten van het witte zandstrand, op slechts 75 meter afstand, is een van de slaapkamers voorzien van een kluis voor het veilig opbergen van uw waardevolle spullen.
Voor onze jongere gasten zijn een reisbedje en een kinderstoel gratis beschikbaar.
In de mooie, lichte badkamer vindt u een toilet, wastafel, een nieuwe douchecabine met glazen wand, een spiegel en een föhn.
Geniet het grootste deel van de dag van de zon op het grote, gemeubileerde terras op het zuiden. Er staat ook een nieuwe strandstoel.
Naast de tuintafel met vier stoelen nodigen de strandstoel en het onvergetelijke uitzicht op zee u extra uit.
U kunt uw auto gratis parkeren op een parkeerplaats direct bij het huis.
Het appartement biedt tevens gratis wifi. Indeling:
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen Huisdieren; Niet toegestaan Bedlinnen; Available for Rent
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Available for Rent Wifi; Included
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt aan het strand in Sierksdorf. Geniet van de prachtige natuur bij Natuurpark Holstein Zwitserland en Dummersdorfer Ufer. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Hansapark en Ostsee Therme in Scharbeutz. SEA LIFE Timmendorfer Strand en Grömitzer Welle zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Sierksdorf
Luchthaven van Lübeck (LBC), Duitsland - 48 min. rijden
Restaurants
DAS LEO
7 min. rijden
Ocean‘s
20 min. wandelen
Stranddüne
7 min. rijden
Grande Beach Café
10 min. rijden
Capolino
8 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with 2 bedrooms?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 2 bedrooms inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 2 bedrooms uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat Holiday apartment with 2 bedrooms?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan het strand, op 2 km afstand van Strand van Sierksdorf, Strand van Haffkrug en Hansapark. Ook Hondenstrand / Natuurstrand en Strand van Scharbeutz liggen op 3 km afstand. Station Sierksdorf ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Haffkrug is het 27 minuten wandelen.